Jump to content

S3 Ile Gm Diskovery 2 Takas Etmek Mantıklımı?

korsanuye
 Share

Recommended Posts

Orjinal S3 ü Kaçak GM ilemi değiştirdin birde üstüne 50 tl verdin sanırım?

Peki telefonun hali nasıl iyimi kullanışlımı? donma felan varmı? Keşke değiştirmeseydin bana göre orjinal her zaman iyidir :) 

Orjinal S3 ü Kaçak GM ilemi değiştirdin birde üstüne 50 tl verdin sanırım?

Peki telefonun hali nasıl iyimi kullanışlımı? donma felan varmı? Keşke değiştirmeseydin bana göre orjinal her zaman iyidir :)

evet değiştirdim.telefonumun yanları soyulmuştu arka kabı hasar görmüştü s3 ü zaten 310 tl almıştım.ama GM mobil 2 cihazı temizdir sıkıntısı yoktur.

merhaba arkadaşlar benim tel orjinal samsung s3 ve orjinal kaçak GM diskovery 2 ile takas ettim ama üzerine 50 tl verdim şuan kara kara düşünüyorum iyimi yaptım kötümü ?

Bence mantıklı olmuş. Discovery 2 de 2gb ram vardı bildiğim kadarıyla, s3 te 1gb ram var. Sırf bu bile takas için yeterli bir sebep benim için. Ayrıca custom romlarıda var discovery 2 nin. 

kaçak gm disco larda mı var? Ben de aldım disco kaçak olup olmadığını nasıl anlayacaM?

Kaçak discovery dediği gionee marka olabilir. Aynı cihazlar yurtdışında farklı markalarla piyasaya sürülüyor malum. 

@yasak_ask;

bilader g3 vardı bende 16 gb versiyonu olan d855tr ama anakartı d855 miş. Neyse polonyaca mm yükleyim dedim ama yükleme ilerlemedi öyle kaldı şimdi lg logoda kalıyor yazılımcıya verdim çok zor diyor asus zenfone 6 + 650 tl verdim g3 16 lığa şimdi çöp diyor. :(

Edited by Bay_RC

@yasak_ask;

bilader g3 vardı bende 16 gb versiyonu olan d855tr ama anakartı d855 miş. Neyse polonyaca mm yükleyim dedim ama yükleme ilerlemedi öyle kaldı şimdi lg logoda kalıyor yazılımcıya verdim çok zor diyor asus zenfone 6 + 650 tl verdim g3 16 lığa şimdi çöp diyor. :(

TOT ve LGUP yöntemleri vardır onları denemelisin birde, hardbrick kurtarma yüklemeleri. Ayrıca d855 te olsa d855tr de olsa sorunsuz yükleniyor polonya sürümü. Flash tool ile cse yükleme yap tekrar.