Jump to content

Maxtor [MaxBlast 5] - Son Sürüm

muselmansuffe
 Share

Recommended Posts

• Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 hafta sonra ...

Arkadaslar Ben 8 senedir Donanim ve illegal secronize okuyoRum Bü tür Programlarin inan hic bir etkisi yok Sizin Hdd leriniz Sorunlu icindeki bilgileri sıfırlamakla bi yere varamazsiniz Size söle bi örnek vereyim...

Ekran kartiniz Bozuk ise eger istediginiz kadar monitor degistirin Yinede Goruntu alamazsiniz..

Sölemek istedimi umarim anlamissinizdir Bu tur programalr sadece para kazanma amacli yapilir..

Siz Kurban olmayin bunlara...Saglam Hardiskinizi Bozmayin Size Tavsiyem İsteyen Tutar isteyen Devam eder..

Edited by HaYaLSiZ

• 3 hafta sonra ...
Arkadaslar Ben 8 senedir Donanim ve illegal secronize okuyoRum Bü tür Programlarin inan hic bir etkisi yok Sizin Hdd leriniz Sorunlu icindeki bilgileri sıfırlamakla bi yere varamazsiniz Size söle bi örnek vereyim...

Ekran kartiniz Bozuk ise eger istediginiz kadar monitor degistirin Yinede Goruntu alamazsiniz..

Sölemek istedimi umarim anlamissinizdir Bu tur programalr sadece para kazanma amacli yapilir..

Siz Kurban olmayin bunlara...Saglam Hardiskinizi Bozmayin Size Tavsiyem İsteyen Tutar isteyen Devam eder..

kardeşim eminim bunları arkadaşların faydası için sölüyorsun ve bende okadar program olmasına ragmen hiç birine para vermedim artı bu programada para vermedim hemde full burda paylaşacagım ama nasıl paylasım yaparım bilmiyorum ögrenirsem okadar cok paylasımım varkii umarım işinize yara şeyler olurr bunun için biraz daha araştırayım

arkadaşlar programı bilen biliyor. ben 4 sürümünüde kullandım 5 sürümünüde ve tabi hala kulanıyorum ve şunu belirteyim bu program sayesinde baya HHD kurtardım yani gebermiş calışmaz dedikleri HHD ben calıştırdım artı diyelim ki HHD satacıksınız kesinlikle tavsiyemdir bu programla onu önce sıfırlamanız.

cok okumakla cok şey öğrenilmiyor tecrubeye bakar herşey

istersen google amcaya yaz 'dünyanın en iyi hdd tamir programı' bakalım ne cıkıyor

sakın beni yanlış anlamayın bu program son careniz olsun ama kendi branşında başka tanımam

saygılarımla....

indirdigin maxblast setupı pc ne kur daha sonra programı çalıştır.bootable cd oluştur oluşturdugun bu cd ile pc yi cdden çalışacak şekilde yeniden başlat daha sonraki aşamalar zaten resimli olarak anlatılmış oradan takip ederek yapabilirsin kolay gelsin...

arkadaşım ben yazdırmaya calıştım dediğin yoldan 

E0004000E: Failed to build the bootable media.

İCON4.PNG (0x4000E) Tag = 0xABD2DB6B5A02A56B

böyle bir hata aldım acaba sorun ne???

• 1 ay sonra...
bu hardisk temizleme programını veren arkadaş iso kalıbı olarak paylaşamazmı bunu yapan olur yapamayan olur eniyisi iso kalıbına çevirip paylaşım yabsanız iyi olur

arkadslar herkes birseyler yazmıs yardımcı olamya calısıyor bu sevındırıcı ama sonuc yok bu program bılen arkadslar varsa kullanılır yani iso olarak burada paylasılırsa emınımkı daha cok fayda saglıyacaktır bir cok kişi bendahil alt seviyede kullanıcılarınır o yuzden programı tamamen kullanacagımız sekılde yayınlarsanız iyi olur tskk

• 1 ay sonra...
arkadaşım ben yazdırmaya calıştım dediğin yoldan 

E0004000E: Failed to build the bootable media.

İCON4.PNG (0x4000E) Tag = 0xABD2DB6B5A02A56B

böyle bir hata aldım acaba sorun ne???

bende senin aldığın hatayı aldım bak yukarda hazır iso var onu indir işte link:

Please register to see this content.

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

sevgili arkadaşlar Max Blast5 ile ilgili herşeyi a dan z ye okudum emeği geçenlerin ellerine meklerine sağlık ama yinede kafam karıştı değişik görüşleri bir araya toparlıyamadım.İşin özü daha evvelki pcde seagate harddisk vardı ve MaxBlast4ü kullanıyordum,şimdiki pcde büyük olasılıkla HD seagate değilki maxblast4 hddyi silmedi,yeni sürüm5 500GBlık hddyi silermi yoksa boşuna uğraşmıyayımmı?

• 9 ay sonra...

[quote name='şekerpınar' date='14 May 2011 - 19:53 ' timestamp='1305402829' post='1010708']
Maalesef 4 share linki yasaklanmıssss... rarlı olan ise bir türlü free downloadı başlamıyor. yeniden iso formatında link ekler misiniz???
[/quote]
Tamam arkadaşlar gerek kalmadı. Rar olarak indirmiyordu vede share4 linkide mahkeme kararı ile yasaklanmış. Segate nin kendi sitesinden maxtor maxblastı indirip bilgisayara kurup, create bootable cd dediğimizde yukarıda arkadasların dediği gibi hata veriyordu.sonunda nedenini buldum.proğram ekle kaldırdan dil seçeneklerini ingilizce yapınca boot cd oluşturuyor. basit bir olay ama kaç günüme mal oldu,,, :whistle: uğraş ALLAH uğraş vay be.

Edited by şekerpınar

Arkadaşlar merhaba ben bu programı kurdum bir takım zorluklarlada olsa... Herneyse programı kurmaya başlattığımda hata verdi kurmadı
seagate marka harddisk taktım ek olarak yan öle kurdum sonra hata verdi açmadı denetim masası bölge ve dil seçenekleri ingilizce yaptım seagate yine ek olarak takılıyken açtı bootable cd oluşturdum ve yine bir seagate harddisk takılıyken bilgisayarı cd den başlattım ama karşımıza ilk çıkacak olan ekranda 1 2 3 seçenekleri çıkmadı yalnızca 2 ve 3 çıktı bizim ise 1 seçeneğinden ilerlememiz lazım. Bunun sebebi nedir neden kaynaklanıyor yardım bekliyorum böle birşeyle daha önce karşılaşan arkadaş varmı düzeltmek istediğim harddisk markası birincil yaptığım 250GB toshiba harddiskim yanına 0taktığım ise ikincil 250GB seagate ve ikiside satalı programı kurup bootable cd hazırladığım harddisk ise tek windows işletim sistemi yüklü ıdeli samsung marka bir harddisk ve hepside aynı bilgisayara takılı yalnız cdden başlatırken programı kullanmak için samsungu hep çıkardım sadece toshiba ve seagate takılı idi yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• 4 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

sonra Strike a key to continue diyor herhangi bir tuşa basıyoruz ve programın beyaz renkli dil seçim ekranı karşımıza çıkana kadar bekliyoruz ( DİYOR YA BEN BİR TUŞA BASTIĞIMDA 10 SANIYE SONRA A/ OLAN ŞEY ÇIKIYOR VE TİT TİT TİT SESİ ÇIKIYOR AYNI AÇILIŞŞTAKİ GİBİ

• 3 ay sonra...

[quote name='foxy' timestamp='1345711936' post='1233470']
arkadaşlar programı cd den değilde usb den yazsam olurmu gene çünkü elimde netbook var
[/quote]

bende yeni anakart aldım eski dvdrw uymuyor girişi sadece usb ile yapabiliyorum her işimi bu yüzden banada bu lazımdı çok araştırdım ve sonunda çözümü buldum dostum.

google a gir usb yumi yaz ve çıkan 3. sonuca tıkla (bilgisayarbilisim.net olan) ordaki işlemleri yap yandaki formata tik at. ve listenin en altındaki Try an Unlisted ISO ya tıkla ve alttan browse basarak maxblast.iso yu seç ve create bas.bitmesini bekle bitince finish e bas. sonra tak usbyi bilgisayarı aç iki seçenek karşına alttakini seç. sonraki ekranda boot maxblast.iso yazısına tıkla ve entera bas.başlayacak sonra C F ekranı gelince F ye bas maxtor resmi açılıyor ve sonra zaten direk Utilities ordan zero fill drive [full] ileri bitti bu kadar bu MAXBLAST 4 için 5 ide yaptım ama hata verdi maxtor veya seagate marka hdd olması lazım diyor.

• 7 ay sonra...