Jump to content

Iso Dosyaları Birleştirmek

fastserkan50
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Bu forumda fazla aktif değilim. Yinede sizin yardımcı olabileceğinizi düşündüm. Elimde server 2003 ait cd 1 ve cd 2 olarak 2 tane iso var. Bu iki dosyayı önyüklemesi vs. bozmadan nasıl birleştirebilirim ? Oluşturduğum isoyu flash diske boot edicem. 

Edited by fastserkan50

Denemediğim bir yöntemler ancak işinize yarayabilir. kolay gelsin.

I-Poweriso,ultraiso programlarını kullanarak iso kalıbını bozmadan 1.iso dosyasını bu programlardan biri ile açarak,2.iso dosyasını klasöre çıkarın içerisindeki dosyaları 1.iso dosyasına transfer edin kalıbı kaydet seçeneği ile kaydedin tek isonuz hazır.oluşturulan tek iso'yu daha sonra usbdiskinize rufus benzeri programlar ile yazdırabilirsiniz.

II-Daemon tools üzerinden iki sanal sürücü oluşturarak bu sürücülere,elinizdekide iso dosyalarını çıkarıp üstteki programlardan poweriso,ultraiso ile gösterip tek iso şekline getirip iso dosyasını oluşturun oluşturulan tek iso'yu daha sonra usbdiskinize rufus benzeri programlar ile yazdırabilirsiniz.

• Like 1

İlk önce iki isoyu winrar ile çıkarttım. Çıkan dosyaları birbirine ekledim. Poweriso kullanmak iso yaptım. Winsetupfromusb ile Xp SP3 ve server 2003 multiboot olarak yaptım.Windows Server 2003 kurdum. Şimdi xp deniyorum. İlgilenen arkadaşa teşekkürler.

Please register to see this content.

On 06.05.2016 at 10:29, fastserkan50 yazdı:

İlk önce iki isoyu winrar ile çıkarttım. Çıkan dosyaları birbirine ekledim. Poweriso kullanmak iso yaptım. Winsetupfromusb ile Xp SP3 ve server 2003 multiboot olarak yaptım.Windows Server 2003 kurdum. Şimdi xp deniyorum. İlgilenen arkadaşa teşekkürler.

Spoiler

Please register to see this content.

Halletmenize sevindim rica ederim iyi günler. :)