Jump to content

Yeni Led Tv Lerde Gömülü En Iyi Receiver Hangisinde Bulunuyor

yineben
 Share

Recommended Posts

29 dakika önce, yineben yazdı:

merhaba 

yeni led tv lerde gömülü en iyi receiver hangisinde bulunuyor ve özellikleri nelerdir.

sorunun amacı led tv alınca ayrıca receiver almamak için

dahili alıcılar artık hepsinde mevcut..ama kanallararası geçişlerde yavaşlık hepsinde ortak sorundur...yine standart lg veya samsung alabilirsin mesela..yakın zamanda philips almıştım..harici alıcı ekledim..kanal geçişleri gayet hızlı..netlikte çok iyi tavsiye ederim philips ucuz bütçeye güzel tv :)

Edited by erdal4444
  • Like 1

Kendi kullandığım ve çevremden duyduğum kadarıyla dahili uydu alıcıların hepsi berbat... Bende LG var kanal geçişleri yavaş ve kanal düzenleme tam bir zulüm... kanal silemiyorsun, kanal gizlemek, taşımak için kırk dereden su getiriyorsun... sırf ortalıkta iki kumanda dolanmasın diye katlanıyoruz işte...

• Like 2

4 saat önce, muhabbet1975 yazdı:

bende yine 2 kumanda var biri akıllı biri normal :) kanal silme yok kullanmadıgın kananllari ileri atiıp kullandiklarini one alınca oluyor tasıma cok zor degil fenada degil topluca taşınıyor

benim bu konuyla hiç alakam olmadı cevap alıntıda nerrden çıktı ya :) bu sıralar tuhaf şeyler çok olmaya başladı. :)

On 02.09.2016 at 17:14, abdulhey_ yazdı:

benim bu konuyla hiç alakam olmadı cevap alıntıda nerrden çıktı ya :) bu sıralar tuhaf şeyler çok olmaya başladı. :)

Bu sitede rizıvırlar senden sorulur usta ondan dolayı konuya dahil oldun diye düşünüyorum  :troll:

13 dakika önce, yasak_ask yazdı:

Bu sitede rizıvırlar senden sorulur usta ondan dolayı konuya dahil oldun diye düşünüyorum  :troll:

doğru haklısın bir ara baya başınızı ağrıtmıştım bu konuda :) ama dediğim gibi bu başlıkla hiç  bir ilgim yok. kim dahil etmişse helal olsun. şimdi sata portlarını deniyorum uğraşım bu. bilgisayarı jet gibi yapmak amacım. açılışı 55 sn den 13 sn ye ye düşürdüm.dahada uğraşıyorum. belki bir keşfeden olurda bu yaştan sonra bilgisayar mühendisi falan oluruz :D selamlar..

• Like 1