Jump to content

Katılımsız Vista x64 Ultimate Yapımı Hakkında Bir Soru

Recommended Posts

neden illa sk8er sk8er sen bak! diyosun ki.. Gördüğün gibi forumda bu işlerden anlayan adam dolu.. Kendiside kızıyor zaten bu tür şeylere.

iyi geceler.

neden illa sk8er sk8er sen bak! diyosun ki.. Gördüğün gibi forumda bu işlerden anlayan adam dolu.. Kendiside kızıyor zaten bu tür şeylere.

iyi geceler.

çok isterseniz başlığı düzeltirim ama ben TncXP ve TncVistaLite yaptığı için sordum ve dikkat ederseniz özellikle dedim; illa sk8er olsun diye bir diretme yapmadım ama madem alınanlar fazla olacak başlığı editlerim :blink:

bana diyorsan beni böyle şeyler enterese etmez tabiki sk8er burada benm ve bizim ustamız ama o kızıyor galiba bu tür şeylere bende olsam bende kızarım tabi

Amacım tartışma yaratmak değil öyle anlaşılıyorsa özür dilerim hatalı bir başlıktı tekrar özür dilerim editledim ok :blink:

Gece gece asabımızı bozmayalım!. İlk acılışta vistanın patchi cracki artık neyi varsa onu calıstırtırsın olur biter sorunda kalmaz boylece :blink:

Peki bir soru daha, daha önce etkinleştirilmiş bir vista dan reg kaydı alsak yine yaplabilir mi?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...