Jump to content

Kullanıcı Hesabımı Sildim .oturum Açamıyorum

jomily
 Share

Recommended Posts

yineben, 1 saat önce yazdı:

Buradaki ayarlar tamam görünüyor

bir şeyi eksik yapıyorsun acaba nedir. inşallah bulabilirsin

benim bildiğim

reset yapıp pc yi  açarken sorması lazım seçenek gelmesi lazım

dos ekranının nasıl açıldığını daha önce araştırırken bulmuştum ama şimdi  nasıl yapılıyor unuttum.verilen bazı kodlar denemiştim ama olmadı. win 8 güvenli modda hiç çalıştırmadım.xp yüklüyken aynı bilgisayardan girebiliyordum.ama şimdi yıne yaptığım bazı araştırmalarda  güvenli modda açabılmek için kullanıcı denetimden onay falan mı verilmesı gerekitormuş öyle bırşeyler yazıyordu.uac da çubuk orta seviyeydi

Sisteminde ne varki önemli? Gerekli şeylerini winpe yi dvd ye yazdırarak al format at geç. Yada önyükleme yi geçerken f8 veya f4 ü dene. Açılan kurtarma araçlarını dene. Birde logon ekranı gelirken f4 e basıp geri yükleme vardı galiba ama win8de çalışıyor mu bilmiyorum.dene.

jomily, 2 saat önce yazdı:

önerin için sağol.bilgisayarımı açacağım dıye boş yere virüs bulaştırıp çökertemem

forumda karadurak ın live cd si var sanırım bahsedilmişti konunun başlarında hepsini okuyamam sıkıldım konudan. live cd ile de mi yapamadınız. şifreyi kıramıyorsanız live cd ile bilgileri kopyalayın basın formatı

efe34, 2 saat önce yazdı:

virüs bulaşırmış

uzatma istersen.birşey soruyoruz diye ıyıce cahil sandınız.gördük virüstotalde programın içersindekileri

abdulhey_, 10.09.2017 - 12:08 yazdı:

@jomily dvd ye yazdır. dvd sürücüye tak çalışır. bu sistemden bağımsız. takılma olmaz. sabit diskten dediysen belki ondan takılmış olabilir. sabit diskten değil dvd sürücüyü birinci sıraya al F10 ile kaydet zaten direkt bu winpe açılacaktır.

bu mesajını daha önce görmemiştim.ben usb ye yazmıştım.yani dvde ile usb ye yazmanın bir farkı varmı?

yineben, 2 saat önce yazdı:

Please register to see this content.

videoyu izledim .ama başta cmd ekranını nasıl açacağım?.sadece bilgisayarı açma yenıden başlatma ve kapama tuşları var.diğer taraftada büyüteç falan

jomily, 27 dakika önce yazdı:

uzatma istersen.birşey soruyoruz diye ıyıce cahil sandınız.gördük virüstotalde programın içersindekileri

Çok komik virustotal şifre kırma programına temiz mi diyecek : boktan bir problemle kaç gündür kaç kişiyle boğuşuyorsun. lafta dinlemiyorsun. Ne halin varsa gör

efe34, 17 dakika önce yazdı:

Çok komik virustotal şifre kırma programına temiz mi diyecek : boktan bir problemle kaç gündür kaç kişiyle boğuşuyorsun. lafta dinlemiyorsun. Ne halin varsa gör

sen  o antivirüsleri yazandan daha akıllısın öyle mi.yani onlar hatalı.sen doğrusun.ne günlere kaldık ya.geç bunlar geç.senın yardımını istemıyorum bak işine

jomily, 3 dakika önce yazdı:

sen  o antivirüsleri yazandan daha akıllısın öyle mi.yani onlar hatalı.sen doğrusun.ne günlere kaldık ya.geç bunlar geç.senın yardımını istemıyorum bak işine

Karadurak     ın yaptığı live cd yi virustotale bir taratsana :)) (NTFS yapacaksın ona da cevap vereyim)

efe34, 3 dakika önce yazdı:

Karadurak     ın yaptığı live cd yi virustotale bir taratsana :)) (NTFS yapacaksın ona da cevap vereyim)

onun paylaştığı winpe programı nedir usb ye yazarken  virüs programı autorun bloked uyarısı veriyordu.bende tamam seçiyorum.sanırım içersindeki  zararlı yazılımları siliyor.zaten programda işe yaramadı

DJ_Rush, 6 dakika önce yazdı:

Bu tür araçlar ile uğraşmak istemiyorsan komut kullanarak onarmayı araştırmalısın.

birkaç yöntem denedim olmadı.dos ekranını açmayı bulamadım

abdulhey_, 4 saat önce yazdı:

Sisteminde ne varki önemli? Gerekli şeylerini winpe yi dvd ye yazdırarak al format at geç. Yada önyükleme yi geçerken f8 veya f4 ü dene. Açılan kurtarma araçlarını dene. Birde logon ekranı gelirken f4 e basıp geri yükleme vardı galiba ama win8de çalışıyor mu bilmiyorum.dene.

winpe ile denedim olmadı.

efe34, 10 dakika önce yazdı:

niye karadurak ın ki iyi değil öteki daha iyi :) ne kadar gereksiz bir adamsın desem şimdi sana ödeşirmiyiz.? 

@jomily   ilgi arıyorsan face de falan guruplar var onlara katıl. veya kendin gurup kur. kusura bakmada mokunu  çıkardın hakikaten.  yazdır karadurağın winpe sini dvd ye sür dvd rw ye sisteminden al lazım olanları bas temiz formatı geç yav. ne kaybedecen hayret yav. ben denemek için karadurak ın winpe sini kullandım.  dvd de çalışıyor. ntfs,  fat32 ye falan bakmadım. 

abdulhey_, 2 dakika önce yazdı:

niye karadurak ın ki iyi değil öteki daha iyi :) ne kadar gereksiz bir adamsın desem şimdi sana ödeşirmiyiz.? 

@jomily   ilgi arıyorsan face de falan guruplar var onlara katıl. veya kendin gurup kur. kusura bakmada mokunu  çıkardın hakikaten.  yazdır karadurağın winpe sini dvd ye sür dvd rw ye sisteminden al lazım olanları bas temiz formatı geç yav. ne kaybedecen hayret yav. ben denemek için karadurak ın winpe sini kullandım.  dvd de çalışıyor. ntfs,  fat32 ye falan bakmadım. 

arkadaşım ilgi falana ihtiyacım yok.bahsettiğin programı usb ye yazdım.zaten kendiside kurulumda usb ye yazdığını gösterıyordu.bende aynısını yaptım ve bende çalışmadığına dair telefonla video çekip  yukarıda youtube ye  ekledım.sanırım izlemedin

yav sana winpe demi f4 e bas dedik sistem karşılama ekranı gelirken basacaksın.  pc deki sistem. çıktısını almıştım o bilginin ama kim bilir nerde karıştırmam lazım arşivleri. aklımda kaldığı kadarı ile logon ekranı gelirken f4 e basıyorsun geri yükleme çıkıyor ordan geri yükleme noktası varsa geri yüklüyorsun. öyle bir şeydi. ama eski bir bilgi xp içinmi geçerli idi bilmiyorum. belki win8 de geçerli değildir bu bilgi..

abdulhey_, 3 dakika önce yazdı:

yav sana winpe demi f4 e bas dedik sistem karşılama ekranı gelirken basacaksın.  pc deki sistem. çıktısını almıştım o bilginin ama kim bilir nerde karıştırmam lazım arşivleri. aklımda kaldığı kadarı ile logon ekranı gelirken f4 e basıyorsun geri yükleme çıkıyor ordan geri yükleme noktası varsa geri yüklüyorsun. öyle bir şeydi. ama eski bir bilgi xp içinmi geçerli idi bilmiyorum. belki win8 de geçerli değildir bu bilgi..

win pe de f4 e bastığımı kim söyledi ?bir defasında enter bastım diğerinde hiç tuşlara dokunmadım.yine aynı 

abdulhey_, 26 dakika önce yazdı:

Önceki yazdıklarımı okumamışsın. Kapasitene bağlıyorum bunu (açtığın konulardan belli) Karadurak üstadın hatalı olanları dahil tüm winpe leri arşivimdedir. 3-4 taneside multiboot flash diskimdedir. Senden kapasitesi daha düşük olan ve günlerdir salak bir problemi çözemeyen arkadaşa elcomsoft önerdim virüslü dedi: bende şifre kırma programı virüslü görünür virustotalde dedim. karadurak isosunu indirdiği için onu taratıp sonucu görmesini istedim: yarım yamalak okuyup bana karşılık vermeye kalkma senin yaşın kadar benim pc tecrübem var.

Konuyu açan arkadaş sana gelince : senin kapasiten bu problemi öğrenmeye ve çözmeye yetmez: bilgisayarcıya git:

efe34, 21 dakika önce yazdı:

Önceki yazdıklarımı okumamışsın. Kapasitene bağlıyorum bunu (açtığın konulardan belli) Karadurak üstadın hatalı olanları dahil tüm winpe leri arşivimdedir. 3-4 taneside multiboot flash diskimdedir. Senden kapasitesi daha düşük olan ve günlerdir salak bir problemi çözemeyen arkadaşa elcomsoft önerdim virüslü dedi: bende şifre kırma programı virüslü görünür virustotalde dedim. karadurak isosunu indirdiği için onu taratıp sonucu görmesini istedim: yarım yamalak okuyup bana karşılık vermeye kalkma senin yaşın kadar benim pc tecrübem var.

Konuyu açan arkadaş sana gelince : senin kapasiten bu problemi öğrenmeye ve çözmeye yetmez: bilgisayarcıya git:

tartışacaksanız gidin başka yerde tartışın.açtığım konuyu işgal etmeyin.ayrıca senin yardımınına ihtiyacım yok işine bak yazmıştım.anlama problemin mi var?

efe34, 20 saat önce yazdı:

benim bilgim az olabilir bunun aksini iddia eden yok. ama belliki senin de adabın edebin haddin yok maaşallah. bilgili biri aa bu indirilmezmi ne kadar gereksiz insansın dermi? gerçek hayatta bunu birine yapta göreyim. hem benim yaşım kadar değil tecrübenin olması sen benim çocuğum bile olamazsın. al artistliğini uza.. herkesin bir gururu var onuru var zengin çocuğumusun narsistmisin ukalamısın neysen kendini frenle biraz insan gibi konuş önce yoksa çarparsın bir yerlere yazık olur.