Jump to content

Yalan söyleme yarışması !

ForzaBeşiktaş

Recommended Posts

Aslında Tnctr Nin Arazisini sk8er_boi Ben Kiraladım ama karaip adalarında tatildeyken paraya sıkışınca Tabele Benden Araziyi Satın Aldı Ama sk8er_boi nin Haberi Yok bende sk8er_boi den hala kiramı alamadım onu mahkemeye verdim Tabele Buraya Kendi Anıtını Diktirecekmiş

• Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Sene 13 çift sıfır. Sıcak bir yaz günü lapa lapa kar yağıyor. Deden bilmez ama baban bilir. Salımı çarşambamı hatırlamıyom cuma namazından çıktık. Ölmüş bir ihtiyar büyükçe bir karton taşın üstüne çıkmıs hayattakı oğlu için dua ediyor. Astın ustun baban kör muhsin birde ben at üstünde yaya harbe gidiyoruz. Çölde kar diz boyu. Önümde düşman askeri çektim kılıcımı iki el ateş ettim. Onu ayağından vurdum kolumu alçıya aldılar. Son sürat hastahaneye gidiyoruz arabada bir damla benzin yok. Neyse o zamanlar elektrik yok mum ışığında televizyon seyrediyoruz. Dedemin annesi yirmilik delikanlı seri daldı. Otobanda bizim atın ayağı kaymış şanzımanı dağıtmış cepten itfayeyi arayıp veteriner istedik…

çALINTIDIR :D

Bİ FIKRADA BENDEN

ADAMIN BİTANESİ ÇOK YALAN SÖYLERMİŞ KENDİSİ KADAR YALAN SÖYLEYEN BİRİ OLDUGUNU ÖGRENMİŞ ADAMIN ADRESİNİ ÖGRENİP ONLA YALAN YARIŞMASI YAPMAK İÇİN YOLA DÜŞMÜŞ ADAMIN EVİNE GELMİŞ KAPIYI ÇALMIŞ OGLU AÇMIŞ KAPIYI BABAN NERDE DEMİŞ ADAM OGLUDA GÖKYÜZÜ YIRTILMIŞ ONU DİKMEYE GİTTİ DEMİŞ ADAMDA OGLU BÖYLEYSE BABASINA GEREK YOK DEMİŞ GERİ DÖNMÜŞ....

Sene 13 çift sıfır. Sıcak bir yaz günü lapa lapa kar yağıyor. Deden bilmez ama baban bilir. Salımı çarşambamı hatırlamıyom cuma namazından çıktık. Ölmüş bir ihtiyar büyükçe bir karton taşın üstüne çıkmıs hayattakı oğlu için dua ediyor. Astın ustun baban kör muhsin birde ben at üstünde yaya harbe gidiyoruz. Çölde kar diz boyu. Önümde düşman askeri çektim kılıcımı iki el ateş ettim. Onu ayağından vurdum kolumu alçıya aldılar. Son sürat hastahaneye gidiyoruz arabada bir damla benzin yok. Neyse o zamanlar elektrik yok mum ışığında televizyon seyrediyoruz. Dedemin annesi yirmilik delikanlı seri daldı. Otobanda bizim atın ayağı kaymış şanzımanı dağıtmış cepten itfayeyi arayıp veteriner istedik…

çALINTIDIR :rolleyes:

abi sitenin yalancısı sen misin yoksa? gülmekten karnım agrıdı ya... :)

• 1 ay sonra...

israille filistin arasındaki savaşı bitirebilecek amerikayı ıraktan çıkarabilecek Türkiyenin bütün borcunu odeyebilecek milli hasılayı 100 bin dolar yapabilecek Türkiyeden petrol çıkarabilecek bor madenlerini çıkarabilecek tek kişi benm :D :D :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...