Jump to content

Sistem tamamen yüklenmemiş.Kuru yeniden çalıştırın.

meteora07

Recommended Posts

Son gelişme.. Artık hata mesajı vermiyor.. Yalnız login ekranında ne girersem gireyim (Normalde domain üzerinden kullanıcı adı ve şifre alıyordu, evde olduğum için direk administrator ile local'den deniyorum farketmiyor) tekrar login ekranına geri dönüyor.. Güvenli modda açmayı deniyeceğim..

Maalesef, 1 defaya mahsus hata mesajı gitmişti, Hirens Boot cd çıkarıp normal açınca yine aynı kahrolası sistem mesajını vermeye başladı..

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

sk8er_boi büyük adamsın ne diyeyim :(

Arkadaşlar: Hirens Boot CD 9.9 (şuanki son sürüm) ve BartPE ile denedim ama her ikisi de regediti düzenlemeyi başaramadı. Değiştirildi gibi görnüyordu ama her defasında tekrar sıfırlanıyordu. Tnc XP SP2'de buluna WinPE indirdim ve onunla açıp düzenlediğimde ise hata sizlere ömür..

NOT: 1 defa local oturumu açtı ama sonra aynı oturumu tekrar açamadım.. sorun devam ediyor..

Sorun devam ediyor..

WinPE ile açıp bütün registry editörleri ile tekrar tekrar yapıyorum düzenlemeyi ve restart attığımda kullanıcı adı giriş ekranı geliyor ama login olmuyor.. Ne domain user ile ne de local administrator ile.. Login olacakmış gibi kontrole geçiyor ve login ekranı tekrar geliyor..

ne teması arkadaşım yaw..

TncXP Sp3 kurdum üstüne, sadece dosyalar duruyor, regedit vs. tamamen sıfırlandı.. :lol:

domainden çıktı, donanımları tanımıyor, vs.. vs..

format atmakla arasındaki tek fark dosyaların yerinde durması başka bir fark yok..

• 2 ay sonra...
Arkadaşlar bende de aynısı oldu ben düzelttim

başlangıçta tnc menüsündeyken 4 e basıp makinayı winpe ile açın

commander menüsünde üstte en sağda regedit işareti olan erd regedit var ona tıklayın

windowsun kurulu olduğu sürücüyü seçip widows klasöründeyken tamam a tıklayın

regedit açılacak oradan hkeylocal machine>system>setup a gelin sağ tarafta systemsetupinprogres değerine çift tıklayıp değerini 0 yapın

bilgisayarı yeniden başlatın

arkadaşlar sorununu çözmek isteyen bunu yapsın , ben şimdi yaptım oldu :) , lütfen bunu yapın , BEN ŞİMDİ YAPTIM VE OLDU DİYORUM , HERKES BUNU YAPSIIIINNN :dribble:

• 3 ay sonra...
arkadaşlar sorununu çözmek isteyen bunu yapsın , ben şimdi yaptım oldu :) , lütfen bunu yapın , BEN ŞİMDİ YAPTIM VE OLDU DİYORUM , HERKES BUNU YAPSIIIINNN :)

çok saolasın arkadaşım.onca ugraştan sonra sayende çözdüm sorunu.allah razı olsun :rolleyes2:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...