Jump to content

Sistem tamamen yüklenmemiş.Kuru yeniden çalıştırın.

meteora07

Recommended Posts

Dün akşam C@NgO'nun verdiği Best Vista Theme For XP temasını indirdim ve bilgisayarıma yükledim.

Sonuç: Sistemim çöktü.

Vista Icon Pack V3 yüklendikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve sadece

Sistem tamamen yüklenmemiş.Kuru yeniden çalıştırın. mesajı alıyorum başka hiçbişi yok.

Kuruluma başlamadan önce Sistem Geri Yükleme noktası oluşturmuştum nolur nolmaz die ama Sistem hiç açılmıyo ki geri yükleyeyim. Format atmadan önce bi sorayım dedim. Aldığım geri yükleme noktasına bi şekilde dönebilir miyim yada format atmadan sistemimi kurtarabilir miyim??

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Paketi kurmadan önce Hizmetlerden InstallShield hizmetini kapatın ve iptal edin.

Eğer windows çökmüşse, winpe içinden registry araçlarını kullanarak kendi sisteminizin registrysine girin ( şu an tam olarak bilmiyorum, ama boot menüsünde password recovery içindeki registry editörden yapmıştım bir aralar.).

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\systemsetupinprogress

anahtarının değerini 0 yapın.

• 2 ay sonra...
Dün akşam C@NgO'nun verdiği Best Vista Theme For XP temasını indirdim ve bilgisayarıma yükledim.

Sonuç: Sistemim çöktü.

Vista Icon Pack V3 yüklendikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve sadece

Sistem tamamen yüklenmemiş.Kuru yeniden çalıştırın. mesajı alıyorum başka hiçbişi yok.

Kuruluma başlamadan önce Sistem Geri Yükleme noktası oluşturmuştum nolur nolmaz die ama Sistem hiç açılmıyo ki geri yükleyeyim. Format atmadan önce bi sorayım dedim. Aldığım geri yükleme noktasına bi şekilde dönebilir miyim yada format atmadan sistemimi kurtarabilir miyim??

ya evet arkadaşım banada tıpkısını aynısı oldu akşam vista mizeri kurdum ertesi gün açtım ve "Sistem tamamen yüklenmemiş.Kuru yeniden çalıştırın"aynen bu mesaj çıktı.Maalesef format atmak zorunda kaldım.

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Paketi kurmadan önce Hizmetlerden InstallShield hizmetini kapatın ve iptal edin.

Eğer windows çökmüşse, winpe içinden registry araçlarını kullanarak kendi sisteminizin registrysine girin ( şu an tam olarak bilmiyorum, ama boot menüsünde password recovery içindeki registry editörden yapmıştım bir aralar.).

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\systemsetupinprogress

anahtarının değerini 0 yapın.

değerli arkadaşım winpe nin içindeki regeditten girerek dediğin değeri değiştirdim ancak yine olmadı tekrar denediğimde ise değerin değişmediğini gördüm. format dışında bir yol varsa belirtirseniz sevinirim. yoksa bu güzel programdan vazmıgeçsem. önemli bir sorun olduğunu düşünüyorum.

ben de o hata uyarısını aldım ve password recovery-->regeditle dediğinizi yaptım, düzeldi.

yalnız sorunun ortaya çıkması çok enteresandı. üstelik format attıkta sonran sonra nvidia'nın n570 chipset driver'ını ve office 2007'yi yükledikten hemen sonra gelmesi çok daha garip geldi. bu arada her ikisi de gayet sağlam, bir çokkez denendi.

installshield ne ola ki ve kapatmakla kaybedeceğimiz bir şey var mı ki?

• Administrator
ben de o hata uyarısını aldım ve password recovery-->regeditle dediğinizi yaptım, düzeldi.

yalnız sorunun ortaya çıkması çok enteresandı. üstelik format attıkta sonran sonra nvidia'nın n570 chipset driver'ını ve office 2007'yi yükledikten hemen sonra gelmesi çok daha garip geldi. bu arada her ikisi de gayet sağlam, bir çokkez denendi.

installshield ne ola ki ve kapatmakla kaybedeceğimiz bir şey var mı ki?

Hayır yok.

• 2 ay sonra...
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\systemsetupinprogress anahtarını 0 Yapıcam

Sonra Vistamizeri TncXp'ye Kurunca Sorun Çıkmıcak Bu kadarmı Yani .?

SİTEYE YENİ ÜYE OLDUMDA TNCXP BANA ATMA İMKANINIZ VARSA ATABİLİRMİSİNİZ

• 1 ay sonra...

bende HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\systemsetupinprogress burdaki değer zaten 0 ama sp2 li tnc xp ye sp3 yükleyince sistem çöküyor arkadaşların dediği gibi ne yapabiliriz başka ?

• 3 hafta sonra ...

arkadaşlar bu sistem tamamen yüklenmemiş kuru yeniden çalıştırın mesajını malesef bende alıyorum ama burda yazılanlardan bişi anlamadım , registiry e düzeltmeleri anlatılmış ama makine açılmıyor ki ne register ı çalışacak. winpe ile register çalıştırın diyorsunuz winpe deki register çalıştığında systemin registerisine nasıl müdahale ediyor onu da anlamış değilim. uzun lafın kısası bu illetten nasıl kurtulacağım systeme format atmak işime gelmiyor içinde çalışan programlarım var onların kurulumu düşündürücü ve onların tam çalışması için systemin silinmemesi şart acil yardım lütfen.bu işi kökünden çözen yanıtlar lütfen.

arkadaşlar bu sistem tamamen yüklenmemiş kuru yeniden çalıştırın mesajını malesef bende alıyorum ama burda yazılanlardan bişi anlamadım , registiry e düzeltmeleri anlatılmış ama makine açılmıyor ki ne register ı çalışacak. winpe ile register çalıştırın diyorsunuz winpe deki register çalıştığında systemin registerisine nasıl müdahale ediyor onu da anlamış değilim. uzun lafın kısası bu illetten nasıl kurtulacağım systeme format atmak işime gelmiyor içinde çalışan programlarım var onların kurulumu düşündürücü ve onların tam çalışması için systemin silinmemesi şart acil yardım lütfen.bu işi kökünden çözen yanıtlar lütfen.

arkadaşlar acil yardım arkadaşla aynı düşüncedeyim

o değişimi nası yapıcam

winpe dediğiniz yere nasıl gireceğim ???

acil lütfen...

• Administrator
arkadaşlar acil yardım arkadaşla aynı düşüncedeyim

o değişimi nası yapıcam

winpe dediğiniz yere nasıl gireceğim ???

acil lütfen...

XP cdsini taktığınızda boot ekranındaki menüde minixp var. O winpe'dir.

XP cdsini taktığınızda boot ekranındaki menüde minixp var. O winpe'dir.

ben winpe yi açtım

go -- > run yoluyla regeditten istenilen yeri değiştirdim

ama o yolla sistemin regeditine erişemiyorum galiba

arkadaşlar password recoveryden değiştirdim diyorlar

password recovery e nerden gireceğim ??

( halbuki sistem geri yükleme nok. felan oluşturmuştum çok önemli dosyalar var acill ardım lütfen )

ben winpe yi açtım

go -- > run yoluyla regeditten istenilen yeri değiştirdim

ama o yolla sistemin regeditine erişemiyorum galiba

arkadaşlar password recoveryden değiştirdim diyorlar

password recovery e nerden gireceğim ??

( halbuki sistem geri yükleme nok. felan oluşturmuştum çok önemli dosyalar var acill ardım lütfen )

şimdiye çoktan format atmıştım ama gerçekten yardıma ihtiyacım var içindeki dosyalar çok ama çok önemli kaybetmemeliyim...

lütfen biri yardım etsin arkadaşlar acil yardım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...