Jump to content

wpinin cd ye aktarılması

ultraslan9191

Recommended Posts

adszfh5.jpg

adsz2su9.jpg

adsz3fo7.jpg

adsz4th2.jpg

adsz5ko7.jpg

1-şu cdye bitürlü wpiyi ekleyemedim.wpiyi cdnin içine aktardım fakat nereye hangi komutları yazacağımı bilmiyorum. wpinin kullanım klavuzunuda okudum.winnt dosyasına [GuiRunOnce] altına "%systemroot%\system32\wpi.cmd" yazdım.fakat wpi.cmd dosyasını hem bulamadım hemde kullanım klavuzundakinden hiçbirşey anlayamadım. siz bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz nereye hangi komutu eklemeliyim.

2-wpiyi ekledikten sonra svcpack işime yaramayacaktır bazı programlar dışında bu klasördeki bazı programların silinmesi bir sakınca yaratırmı yada bi programı silip ardından bu programlara ait eklerimi silmek gerekir(bu ekler ne ise artık)

3-yükle klasörüne bazı komutlar eklenmiş. çeşitli programlar yüklensin diye ben bu programın komutlarını ve programı silsem zararı olurmu...

ben aslında boot logon explorer gibi dosyalarımı yüklemek için cd hazırlıyorum önce tncxp de denedim herşeyi yaptım zaten wpinin nasıl eklendiğinide anlatmışlardı fakat windows kurulup herşey hazırlandıktan sonra windows yüklemeyi tamamlayamadı yazısı geldi ne yaptıysam bunu engelleyemedim bende başka cd eklemeye uğraştım bunada wpi ekleyemiyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...