Jump to content

Portable Photoshop Cs3 Lite Orjinal Türkçe

sk8er_boi

Recommended Posts

Paketi osh dostumuzun lite türkçe paketinden yaptım. Açılışta extendedscript.dll eksik hatası veriyor. Fakat çalışmasına bir etki etmiyor.

http://rapidshare.com/files/55113714/Photoshop.exe[/CODE]

[color=#3333FF][b]Ben de tam bugün Adobe Photoshop Lite'in Türkçe portable'ını siteye çıkarmıştım.

İşte TNCTR farkı; başkalarının bulamadığı programları biz çifter çifter çıkartıyoruz. :D

Teşekkürler sk8er_boi.

[/b][/color]

• 3 ay sonra...

cs3ad6.png

Programın orjinal dili Türkçedir (Yama Değildir)

Paketten Bunlar çıkarılmıştır

Adobe Bridge CS3

Adobe Device Central CS3

Adobe Help Viewer

Adobe Stock Photos CS3

Adobe Utilities

Bu portable programın bir özelliğide yaptığınız ayarların kalıcı olmasıdır genellikle portable programlarda bunu yapamassınız yani diyelim photoshop pencere menüsünden araçlar menüsü işaretini kaldırdınız sol taraftaki araçlar menüsü kaybolacaktır programı açıp kapatırsanız araçlar paletinin kaybolduğunu göreceksiniz yani ayarlarınız kalıcı oluyor bunuda şu şekilde yapıyor linkden programı indirip açtıktan sonra klasöründe Photoshop 3.exe ve yanında Thinstall klasörü bulunmaktadır sizin yapmış olduğunuz ayarlar Thinstall klasöründe bulunmaktadır siz ayarları değiştirince bu klasördeki ayarlar değişmektedir.

Adobe firmasinin ürettigi, Adobe ailesinin resim isleme, tasarim ve entegre islemlerle donatilmis bir araci olan "Adobe Photoshop", isleri grafik üzerine olan veya bu konuya ilgi duyan kisilerin kullandigi profesyonel bir resim düzenleme yazilimidir. Vektörel yönü zayif olan Photoshop özellikle fotograflar üzerinde oynama yapilacaksa uygundur.

Minimum sistem gereksinimleri

* Intel® Pentium 4 veya sonraki sürümler; AMD Athlon XP veya sonraki sürümler

* Microsoft® Windows XP, Service Pack 2 ile veya Windows Vista™ Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise

* 512MB RAM

* 1 GB kullanılabilir sabit disk alanı (yükleme sırasında daha fazla boş alan gerekecektir)

* 1024x768 monitör çözünürlüğü, 16 bit video kartı ile

* DVD-ROM sürücü

* QuickTime 7.1 yazılımı, multimedya özellikler için gerekir

* Internet veya telefon bağlantısı, ürünü etkinleştirmek için gerekir

* Geniş bant Internet bağlantısı, Adobe Stock Photos* ve diğer hizmetler için gerekir

Boyut 90 Mb

Download

Please register to see this content.

üsttekilerden farkı ne ..?

ya arkadaşım programın ne iş yaptığını Thinstal programını anlatmışın.

portable programın ne şekilde çalıştığını anlatmışın güzelde üsttekilerden farkı ne indirmeye

değecek ne farkı var Allahaşkına yazın ya herkes bi program atıp gidiyo açıklama yok.

bunları hep indirip deneyiptemi görecez.

yazsanızda bizde işimize yarayanı indirsek.

hele bi kısım isim vermeyeyim sitesindeki ingilizce açıklama kısmını kopyalayıp yapıştırıyo devam.....

tamda bu konuyla ilgili bi konu açmak istiyordum buraya patladım.

dimi güzel kardeşim.

üsttekilerden farkı ne ..?

ya arkadaşım programın ne iş yaptığını Thinstal programını anlatmışın.

portable programın ne şekilde çalıştığını anlatmışın güzelde üsttekilerden farkı ne indirmeye

değecek ne farkı var Allahaşkına yazın ya herkes bi program atıp gidiyo açıklama yok.

bunları hep indirip deneyiptemi görecez.

yazsanızda bizde işimize yarayanı indirsek.

hele bi kısım isim vermeyeyim sitesindeki ingilizce açıklama kısmını kopyalayıp yapıştırıyo devam.....

tamda bu konuyla ilgili bi konu açmak istiyordum buraya patladım.

dimi güzel kardeşim.

Paketi osh dostumuzun lite türkçe paketinden yaptım. Açılışta extendedscript.dll eksik hatası veriyor. Fakat çalışmasına bir etki etmiyor.

http://rapidshare.com/files/55113714/Photoshop.exe[/CODE]

Ben Sorumu "Latince"arkadaşın eklediği Son eklenen Programa yazıyorum sen bana önceki eklenen

programın açıklaması var diye yazıyosun be kardeşim biraz dikkat hemen gaza gelmeyelim.

:rolleyes2:

Benim eklediğim konu alıntıdır indirdim herangi bir hatayla karşılaşmadım vede burada yayınlamaya karar verdim eklediğim konunun ne gibi özelliği olduğu yukarıda yazıyor bazen portable prg yaparken farklı yöntem kullanılıyor heralde prg ayarlarında değişiklik yapılmıyor bunda ise en güzel özelliği değişikliği kayıt etmesi mesela Dreamweaver CS3 eng indirdim tek exe herangibir değişiklik yaptırmıyor aç kapa ilk ayarları nasılsa öyle kalıyor. Bence yapanın eline sağlık güzel olmuş.

Benim eklediğim konu alıntıdır indirdim herangi bir hatayla karşılaşmadım vede burada yayınlamaya karar verdim eklediğim konunun ne gibi özelliği olduğu yukarıda yazıyor bazen portable prg yaparken farklı yöntem kullanılıyor heralde prg ayarlarında değişiklik yapılmıyor bunda ise en güzel özelliği değişikliği kayıt etmesi mesela Dreamweaver CS3 eng indirdim tek exe herangibir değişiklik yaptırmıyor aç kapa ilk ayarları nasılsa öyle kalıyor. Bence yapanın eline sağlık güzel olmuş.

Konu anlaşılmıştır zaten bizim istediğimizde başta buydu azda olsa bir bilgi bilmiyorsak alıntı ise

alıntı olduğunu ve problemsiz denenmiş olduğunu yazmak yeterli

teşekkürler

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...
  • 1 yıl yıl...

yok abi ya program her seferinde yükleniyor. onuda geçtim yaptım ettim o kadar emek harcadım kaydet dedim. kaydetti gözüküyor bi bakıyorum birşey yok kayıt yapmıyo :( teşekkürümü geri alıyorum :D

sk8er_boi nin verdiği linki indirmeyin arkadaşlar, çünkü sonunda dalga geçermiş gibi kaydetmiyor

arkadaşlar tekrar denerken kaydet diye daha önce kaydettiğim resimler bir an gözüktü önizleme yap dedim başka bir resim açıldı. sonra tekrar bakıyorum masaüstüne gözükmüyor. zaten programın içinden gözükmüştü masaüstünde, antivirus de şimdi 2 virus buldu.. benden söylemesi. ayrıca açılışta dediği hatayı vermiyor ki, sallamış koymuş sanırım. emeklerim boşa gitti

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...