Jump to content

TnCxp

mehmetuzun

Recommended Posts

TnCxp 'in Bootmenusunun yapılısı hakkında bir bilgi paylasıla bilirmi

bunu açmamıns sebebı aynısını yaptığım halde olmuyor(bootfix i kaldırdım hardDisk'ten a.çı varsayılan yaptım ama kurulumda hata oluyor )sebebı ne olabilir dedim cevab alamadım tncxp i inceledim ı386 içinde xp de olmayan dos ortamında çalısan bi exe vardı tam hatırlamıyorum ısmını bu dosyanın boot menu ile bi alakası varmıdır

kurulumda hata oluyor diyosan birz açıklama yap eğer windows kurulumunda hata veriyorsa bu bootmenünle ilgili değildir xp üzerindeki yapıtğın değişikliklerde ilgilidir birde tüm konulara tncxp diye başlık açıyorsun aynı sorunu yaşayan arkadaşlar aramalarda bu konuyu görünce direk geçeceklerdir bunun için konu başlığını düzenlemelisin bence.Hatanın ayrıntısını ver bize çözüm için

benim anlamadığım tncxp kurucusu kardeşim sen netür bir yazılım uyguladın bu bir 2 inciside explorerdeki kayıt değerlerini neden değiştirdin bunun izahını yaparsan çok sevinirim

yanlıs olmasam txtsetup.sif dosnet.inf lerde değişiklik yapmıs heralde manuel olarak yapmıs bı kaç değişiklikki hata almamamak için ilk hallerını yedeklemıs örn txtsetup.org msfn.orgtakı cd den driverı kullanmıs gayete akıllıcıca bu sayede az yer kaplar driverlar ise seçilmiş (ilk posta öyle yazıyodu) reg ayarları ıse dahada saf (reg ayarlarından kaynanklanan mavi ekran hatalarını azaltmak ıcın)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...