Jump to content

FIFA 2008 Oyun Hataları

Hayalet

Recommended Posts

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply
  • 2 hafta sonra ...

başka bilgisayara kurup oradan mı kopyaladın

ben cafede ana makinede kurdum crack cd key bütün işlemleri yaptım sorunsuz bir şekilde ana kakinede calıştı oyun fakat denemek icin bir clinet makineye ağ üzerinden kopyaladım ana makinenin program fıles klasörü icinden.fakat setup dosyasını calıştırınca clınet makinede dvd istiyor şeklinde bir mesaj veriyor.oysa dvd crac kini yapmuıştım.cd key verdiğim zamanda atıyor hemen .bu oyunu cafedeki makinelere nasıl kurabilirim....

• 2 hafta sonra ...

arkdsalar ıso ile programları bilgisayarnızdan kaldırın ve bilgisyarını reset atın

ondan sonra bilgisyar acıldıgında fifa.ıso dosyasını cıkartın bir yere ondan sonra

EASetup buna tılayıp yukleyin yukledikten sonra daemon tools la ıso programı cd den calıstırın ve ondan sonra fifa 08 kurudugunuz yere gidip fifa 08 exe sine tıklayın olur

ben cafede ana makinede kurdum crack cd key bütün işlemleri yaptım sorunsuz bir şekilde ana kakinede calıştı oyun fakat denemek icin bir clinet makineye ağ üzerinden kopyaladım ana makinenin program fıles klasörü icinden.fakat setup dosyasını calıştırınca clınet makinede dvd istiyor şeklinde bir mesaj veriyor.oysa dvd crac kini yapmuıştım.cd key verdiğim zamanda atıyor hemen .bu oyunu cafedeki makinelere nasıl kurabilirim

Kopyalamakla olmaz yüklemeniz gerekiyor. Windows klasörünün içine attıkları ve regedittekiler kopyalanmadığından oyunu açamıyorsunuz. Tek tek her makinaya yüklemeniz gerekiyor.

arakdşaım aslında oyunu kurmadan çalısmıyo kayıt defterine bilgi girmesi gerekiyo bende denedim sıkıldım kurmaktan artık oyunların kayıt desterişndeki olaylarını kaydediyorum kopyasını alıyorum

Please register to see this content.

bu link benim kayıt defteri var bende cafede kopyala yapıştırla hallediyorum işimi daha kolay oluyo tek seferde 40 makinaya oyun kuruyorum sonra bu kayıt girdisini çalsıtırıyorum ve oluyo oyunu kopyala ve daha sonra bu FIFA08.reg dosyasını aç gelenlere evet de oyun açılır

bu arada вяιgнтвℓα∂є® söylediğini duymamıs olayım regeditteki dosya kopyalanamaz diye bir şey mi var ya daha basit bişi olamaz herhalde

fifa 2008 full sürümü için gerekli konfigre var ama resimdeki gibi açılmıyor.

aynı dvd den başka özellikteki makilerde çalışıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Please İnsert The FİFA 08 Play Disc İn To The Drive And Select Rety.Select Cancel To Quit Out.

hatası veriyor

şifresi wassago

bu yöntem kopyalama ile başka blgisayara yüklenen fifa 08 içindir öncelikle kurduğunuz makinada çalışması lazım kurduğunuz makinada çalışmıyorsa crack yapmamışsınız demektir o zaman gamecopy sitesine uğrayın yok cd den kurduğum pc de çalışıyor kopyaladığım makinede çalışmıyor diyorsan ki cd isteme hatası bu bunu deneyin yada regedit ayarlarından EA SPORTS diye arattırıp kendi reg dosyanızı bulun 12-13 tane ama bie tanesi çalıştırıyor :) onu deneyip bulun yada hepsini kopyaladığınız makinaya çift tıklayıp tamam tamam deyin

not bu oyun bende d:\Oyunlar\EA SPORTS\FIFA 08 şeklinde şansınıza ilk olarak reg dosyasını çift tıklayın tamam ---tamam deyip deneyin çalışmadı kurduğunuz oyunu benim üsde yazdığım gibi klasörün içine taşıyın yada alt tarafdaki reg dosyasının notped ile açık hali orada gerekli yerleri oyunun nerede olduğunu gösterin

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA SPORTS]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA SPORTS\FIFA 08]

"DisplayName"="FIFA 08"

"CD Drive"="F:\\"

"ProductName"="FIFA 08"

"Folder"="C:\\Documents and Settings\\All Users\\Start Menu\\Programlar\\EA Sports\\FIFA 08\\"

"Install Dir"="D:\\Oyunlar\\EA Sports\\FIFA 08\\" ---> bu raya uygun şekide oyunun yolunu kopyalayın

"Installed From"="F:\\"

"Locale"="en_UK"

"Language"="Engish (UK)"

"Patch URL"="

"Product GUID"="{0A2A5039-B37F-489D-B1DC-A5258DF9E697}"

"Region"="USA"

"Suppression Exe"=""

"Registration"="Software\\Electronic Arts\\EA Sports\\FIFA 08\\ergc"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA SPORTS\FIFA 08\1.0]

"DisplayName"="FIFA 08"

"Language"=dword:00000013

"LanguageName"="Engish (UK)"

"ProgramGroup"="C:\\Documents and Settings\\All Users\\Start Menu\\Programlar\\EA Sports\\"

versiyon farklılığından kaynaklanıyordur.

gamecopywordden sıra ile farklı crackleri çek ve dene.. Biri olur.

Fifa 0'de nocd.exe çekiyorsun. Bir de onu o pc'de elleyecek bir exe. Sonra çalışıyor.

NoCd'lerden iş çıkmazsa en son demanontolsdan imaj göstermeyi dene..

• 3 hafta sonra ...

Forumu az da olsa inceleseniz bence muhakkak karsinizca cikacaktir. Lutfen herseyi baskalarindan istemeyelim biraz arastirmadan garip isteklerde bulunmayiniz...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=37810&hl=FIFA+2008[/CODE]

• 3 hafta sonra ...

selam arkadaslar bende ati 9550 256 mb ekran kartı 1gb twinmos rem intel celeron 2.4 pc war pes 6 yı full oynıyabiliyom ama gel gelelim fifa 08 i 800x600 medium oynayamıyom cok kasıyo yeni format attım ama yine aynı high de acmıyo ama pes 6 high canavar gibi oynuyo ekran kartı driveri de 7.11 kurulu direktx 9c kasım wersiyonu yüklü hepsi tmam ama sorun nerde cewaplarsanız sevinirim hepinize cok tesekkür ederim

• 3 hafta sonra ...

Bende cafede sorun yaşadım yaa. Bi makinaya cd'den kurulumu yaptım. No-Dvd crack fln hepsi var. Normal çalışıyo sorun yok. Acronis True image ile başka bi makinaya harddiski tamamen klonladım fifa 08 dvd istiyo. No-dcd crack yapmıştım. Diğer bütün oyunlar sorunsuz çalışıyo. Sadece Fifa 08'de böyle bi sorun çıkıyo harddiski komple klonlamama rağmen. Yani kayıt defteri de aynen kopyalanıyo aslında ama neden Fifa 08 çalışmıyo ki???

• Administrator
arakdşaım aslında oyunu kurmadan çalısmıyo kayıt defterine bilgi girmesi gerekiyo bende denedim sıkıldım kurmaktan artık oyunların kayıt desterişndeki olaylarını kaydediyorum kopyasını alıyorum

bu link benim kayıt defteri var bende cafede kopyala yapıştırla hallediyorum işimi daha kolay oluyo tek seferde 40 makinaya oyun kuruyorum sonra bu kayıt girdisini çalsıtırıyorum ve oluyo oyunu kopyala ve daha sonra bu FIFA08.reg dosyasını aç gelenlere evet de oyun açılır

bu arada вяιgнтвℓα∂є® söylediğini duymamıs olayım regeditteki dosya kopyalanamaz diye bir şey mi var ya daha basit bişi olamaz herhalde

Kopyalanamaz değil kopyalanmıyor diyor. Klasörü direk kopyaladığınızda kopyalanıyor mu? Hayır.

Ayrıca imajını kopyaladığınızda registry dahil herşey karşıya geçiyor. Dediğiniz şeyin de çalışması gerek. Herhalde donanım bazlı bir koruması var.

Kafede benim de başıma gelmişti aynı olay. Daemon Tools'dan mini image ile halletmiştim fazla kasmadan.

Kopyalamakla olmaz yüklemeniz gerekiyor. Windows klasörünün içine attıkları ve regedittekiler kopyalanmadığından oyunu açamıyorsunuz. Tek tek her makinaya yüklemeniz gerekiyor.

Bu yazıdan

bu anlamı çıkartmışsınız ya pes diyeyim size :)

Orada oyunun kurulu olduğu dosyadakileri kopyalamışsınız regedit ve windows klasörünün içine atılanları kopyalamamışsınız bu sebepten böyle bir hata veriyor anlamında yazmışım. Bu daha açık olur sizin için umarım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...