Jump to content

FIFA 2008 Oyun Hataları

Hayalet

Recommended Posts

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Görünüşte Crack yapmamışsın.

Please register to see this content.

Birde bu cracki dene istersen

arkadaşa katılıyorum crack yapmamışsın crak dosyasını indir.oyunu nereye kurduysan indirdiğin crack dosyasını oraya kopyala sonra içindekileri oraya çıkar.

• 1 ay sonra...

merhaba arkadaşlar pes 2008 de tuş konbinasyonunu nasıl değiştirebilirim.biraz daha açarsam fifa serilerindeki gibi a-s-d tuşlarını pes 2008 nasıl uygulayabilirim. setting bölümüne giriyorum button controlleri diyor orayada giriyorum tıklıyorum ama bir türlü yukarıdaki harfleri uygulayamıyorum nasıl yapacağımı söylermisiniz. :clapping:

ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. :clapping:

pes manyagı olarak şöyle söyliyeyim setting i açtıgında gamepad görüyorsan onun üzerindeki tuşlardan mesela (X) tuşu kısa pas çıft tıkladıktan sonra (S) sadece olmasını istediğin tuşun üzerine iki defa basıyorsun. daha sonra ekstra tuşlarıda kendine göre harflere atarsan çok rahat oynarsın ben oynadım gayet güzel en güzel yeride serbest vuruştan arkadaşına tam 90 dan gol atmak tadından yenmiyor.

arakdşaım aslında oyunu kurmadan çalısmıyo kayıt defterine bilgi girmesi gerekiyo bende denedim sıkıldım kurmaktan artık oyunların kayıt desterişndeki olaylarını kaydediyorum kopyasını alıyorum

bu link benim kayıt defteri var bende cafede kopyala yapıştırla hallediyorum işimi daha kolay oluyo tek seferde 40 makinaya oyun kuruyorum sonra bu kayıt girdisini çalsıtırıyorum ve oluyo oyunu kopyala ve daha sonra bu FIFA08.reg dosyasını aç gelenlere evet de oyun açılır

bu arada вяιgнтвℓα∂є® söylediğini duymamıs olayım regeditteki dosya kopyalanamaz diye bir şey mi var ya daha basit bişi olamaz herhalde

Kardesim Sen Süpersin..

bnde C: ye format Amıştım Bütün sitelere Üye oldum Ama yinede Reg dosyasını bulamadım..

Sadece C: ye format atmıştım.. Fakat oyun D: de idi..

Dogal olarak Reg ayarları gitmişti..Cd de yoktu..

Çok teşkur ederim..Reg ayarları için Şimdi Takır Takır Oynuyorum.. <_<

• 1 ay sonra...

Fifa 2008 de multi hatası.27 makinede kurulu ama sadece 7-8 makinede multi oynuyor.Sebebi ne olabilir? Diğer makinelerde multiye giriyorsun tam oyuna başlayacakken oyundan çıkıyor, ağ problemi gibi bir şey diyor.

arkadaslar ben pc ye fıfa08 kurdum ancak cd ıle oynayabılıyorum bunu cd sız oynamanın bır yolu var mı acaba

oyuna tıkladıgımda hep cd ıstıyo dvd den attım oyunu

öncelikle dvd'nin nero ile image'nı al daha sonra magic disk adlı programı kur program katılımsızdır 1 adet sanal dvd açılacak image cd ni göstermen yereli olacaktır keyifli saatler

magic disk

buradan indirebilirsin

Kardes Bide Şurdaki Crack'ı dene işine yarar...

COK SAOL DOSTUM CRACK YAPTIM ARTIK CD TAKMA DERDINE DUSMEYECEM BIRTANE DAHA VAR CD İLE CALISAN OYUN ONUNDA CRACIGINI BULABILIRMISIN BANA ???

www.gamecopyworld.com

www.gameburnworld.com

Bu iki siteden tüm oyunlarla ilgili her türlü dosyaları bulabilirsin.

arkadsım ben burda download yapamadım oncekılınkler gıbı rapıdden lınk verırmısınız bana daha rahatoluyo rapıd

bu arada istedıgım dıger oyunun cracıkı

need for speed hot pursuıt 2 o oyunda cd ıle calısıyo yardımlarınız ıcın sımdıden tsk

arkadsım ben burda download yapamadım oncekılınkler gıbı rapıdden lınk verırmısınız bana daha rahatoluyo rapıd

bu arada istedıgım dıger oyunun cracıkı

need for speed hot pursuıt 2 o oyunda cd ıle calısıyo yardımlarınız ıcın sımdıden tsk

arkadaşım oyun crackle calışıyorsa sen de cd nin image sini al. sanal sürücüde kulan :dribble:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...