Jump to content

Firefox, Opera, İnternet explorer hangisini kullanıyorsunuz?

cuma_08

Recommended Posts

Eğer firefox'u eklentileriyle beraber kullanıyorsanız işte resminiz.

laser-avenger-630.jpg

"Evet benim böyle büyük bir tarayıcıya ihtiyacım var ve gördüğünüz gibi firefox'u eklentileriyle kullanıyorum" diyorsunuz. :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firefox'u eklentisiz kullanıyorsanız resminiz.

firefoxsadefm9.jpg

"Benim o kadar büyük bir tarayıcıya ihtiyacım yok ama firefox kullanmak beni daha rahat hissettiriyor. Bakın onu ne kadar sevimli bir hale getirebiliyorum :) " diyorsunuz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opera kullanıyorsanız;

operahq2.jpg

"Ben daha küçük ve daha hızlı bir tarayıcı ile daha rahatım. İhtiyacımdan fazla özelliği var fakat muhtemelen de hepsini kullanmayacağım :) " diyorsunuz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sıkı durun İnternet explorer kullanıcılarını anlatan resme geldik. :)

iekullananlarpq6.jpg

"Ben internet kullanıyorum :p " diyorsunuz.

--------------------------

Evet arkadaşlar hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz. Forumda internet explorer milliyetçisi olan arkadaşlar var, bakalım internet explorer'ı anlatan resmi kabul edecekler mi?

Ben firefox'u eklentileriyle kullanıyorum. :)

Kaynak : techdo.com

• Replies 99
  • Created
  • Last Reply

bende firefox kullanıyorum ayrıca ie explorere anti patim var ama genede onsuz olmuyor :D

sitemi düzenlerken firefox çoğu zaman hataları gösteremiyor :p o yüzden her düzenlemeden sonra explorere bi göz attırıyorum :)

Tam eklentileriyle firefox kullanırım. Hatta bilgisayarıma yüklediğim ilk programdır. İnternet kullandığım tüm pclerede yüklerim. 5dk kullanacak olsam bile.

Buna rağmen firefox tek başına olmuyor maalesef. ietabbar eklentisi ile kullanmak zorunda kalıyorum. Bunun nedeni herkesin bildiği gibi mozillanın flash uyumsuzluğu!

bende bu yoruma katılayım ben hepsini kullandım eklentili firefox iyi fakat bilgisayarı kasıyor i.e eksileri malum her ikisini nerdeyse birleştiren arıyorsanız bence opera 9.23 kesinlike denemenisi tavsiye ederim sayfalar açılma hızına inanamıyacak eklentilerin keşfettikçe kopamıyacaksınız inanın

operanın hızına diyecek yok ancak eklenti olarak da f.fox gibisi yok ve sürekli gelişip güçleniyor. Doğum günlerini hatırlatmak için bile eklenti yapmışlar. Tenekecezve sanırım bu eklentiyi kullanıyordur :D

tabi IE'den bahsetmeye gerek dahi görmüyorum, microsoft'un f.fox ve opera karşısında pek şansı yok hep geriden geliyor.

Bu tür tartışmalarınızı özel mesaj ile yapınız. Bu konunun sizin yazdıklarınız ile alakası yok. Lütfen konuyu dağıtmayınız. Tekrarında uyarı alacaksınız.

kardeş bi insanı kendisini kendine nasıl şikayet edilir banada öğretirmisin :D

• 2 hafta sonra ...

Bu tür tartışmalarınızı özel mesaj ile yapınız. Bu konunun sizin yazdıklarınız ile alakası yok. Lütfen konuyu dağıtmayınız. Tekrarında uyarı alacaksınız. :)

:D:D:p:D

A d m i n a b i m i z d e n u y a r ı g e l m i ş .

:D:D:p:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...