Jump to content

Msn de seni kim engellemiş

Recommended Posts

Artık kim dost kim düşman belli olacak. Arkadaş dedikleriniz sizi engellediler mi engellemediler mi öğrenin

Programın Özellikleri:

Engelleyenleri kendi msn listenizden anında görün.

Kimlerin sizi sildiğinden anında haberdar olun

Gerçek zamanlı engel tanıyıcı.

Hangi saatler arasında engellendiğiniz gösterir.

Siz online olmasanız bile girdiğiniz otomatik engelleyici taraması yapar.

http://www.senikimengellemis.com

bi dene bakım :D

ben denedim, kurdum çalıştırmak istedim kullanıcı adı ve şifreyi girdim sonra eror hatası verdir. yani bir nevi keklemişim gibi hissettim. umarım doğrudur ve program bende çalışmamıştır. ben her hangi bişi göremedim. denemek isteyenler, en önemsiz msn adreslerinden birini denesinler bence..

bu tür programlar genelde giriş yapmak için şifre ister ve bunu yapmak ne derece doğrudur tartışılır bence bu tür programlar size hiç bir şey getirmez boşverin sizle konuşmak istemeyen engellesin, silsin

Beni Engellemişsin.. :D

Bu tip siteler kayıt tutar. Daha önce kullandığım bir scriptte böyle bir eklenti vardı ve böyle bir bilgi sunmadığı gibi yönetim paneline kek sazan ördek gibi aşağılayıcı ibarelerle kullanıcıların şifreleri ve listelerini alıyorlar.

bu program şifre veya herhangi birşey istemiyor kendini direk systemtray'e ekliyor ve ne yaptığını bilmiyorum ama direk çalışmaya başlıyor google'da ufak bir araştırma yaparsanız programın bir kaç gün içerisinde mailınızı çökertiğine dair bir yazıya ulaşabilirsiniz.(doğruluğunu bilmiyorum!)Birkaç ay önce nasıl çalışıyor diye ben de kurmuştum o programı fakat aynı dakika içerisinde silmiştim.

Engelleyeni görmek için AMSN yi kurmanız yeterli. Linux te messenger kullanmak için ideal. Windows sürümü de mevcut. Program açılınca silenleri gösteriyor kırmızı ile. Engelleyeni gösteren bir prg görmedim. Amsn 7,0 sürümünden önce çevirim dışı olanları görüyordu. Şimdi öyle bir durum söz konusu değil.

amsn

Please register to see this content.

BU Site Msnlerin Şifrelerini Çalıyor...Haberiniz Olsun..böle Sitelere Dikkaet Etmek LAzım ....Şifrenizi YAzmayın...Bunu YAzanArkadaşlarım Var Ve Bazılarının Msnleri HAcklendi....

Kısacası Bunun Gibi Sitelere Şifrenizi Yazmayınn...

Brightblade--> Yazım kurallarına dikkat edin! Msn dili ve yazılım şekli sitemiz dahilinde kesinlikle yasaktır. Tekrarı olmasın!

ara sıra sırra kalem basmak lazım manitayla free konuşmak lazım rahatsız edilmeden online olmalı ama rahatsız edilmemeli herkez engellenmeli yani 140 kişiyi engelleyip kaldırmakta kasar insanı en iyisi offline görünmek oda discovery tarafından engelleme gibi görünüyo bi ton laf edio kullanan arkadaşlar derdini anlatıncaya göbee çatlıyo insanın bence engel koyanları hor görmemek lazım :) amaaaaaannnn ne diom ben yaaa ben nası beni engelleyeni oyuyosam onnarda yapcek işte :D:p:)

ara sıra sırra kalem basmak lazım manitayla free konuşmak lazım rahatsız edilmeden online olmalı ama rahatsız edilmemeli herkez engellenmeli yani 140 kişiyi engelleyip kaldırmakta kasar insanı en iyisi offline görünmek oda discovery tarafından engelleme gibi görünüyo bi ton laf edio kullanan arkadaşlar derdini anlatıncaya göbee çatlıyo insanın bence engel koyanları hor görmemek lazım :) amaaaaaannnn ne diom ben yaaa ben nası beni engelleyeni oyuyosam onnarda yapcek işte :D:p:)

Ülen Sen benide Engelliyondur Şimdi HAA

Artık kim dost kim düşman belli olacak. Arkadaş dedikleriniz sizi engellediler mi engellemediler mi öğrenin

Programın Özellikleri:

Engelleyenleri kendi msn listenizden anında görün.

Kimlerin sizi sildiğinden anında haberdar olun

Gerçek zamanlı engel tanıyıcı.

Hangi saatler arasında engellendiğiniz gösterir.

Siz online olmasanız bile girdiğiniz otomatik engelleyici taraması yapar.

Please register to see this content.

arkadasım bunu neye dayanarak söylüyorsun programın kaynak kodlarını yazsana hangi siteye baglanıyorsa onun kaynak kodlarını versene arkadasım msn dunyasında seni engelleyini görmek imkansız böyle birsey aman arkadaslar sakın bu tür sacmalıklara inanmayın tamamen fake feyk feyk

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...