Jump to content

Web sitesi nasıl yapılır

Recommended Posts

Ben asp öğerenene kadar çok zaman geçer

Benim işyerime çiçek satış sitesi kurmam lazım hazır site lazım nasıl yapıcam bilemiyorum ilk defa yapıcamda onun için

Kod bilgin yoksave basit bişi istiyorsan hazır bi template bul sadece yazıları Değiştir ve kullan :excl:

template le olmaz bu işler öncelikle seninle aynı işi yapan bir site bul uğraşmak istemiyorsan ve bu sitenin scriptini ara ama bulman kolay olsun diye seçkin bi site seç kendine veya kullanılmayan ama hazır scriptler istiyorsan arkadaşın dediği aspindir phparsivimiz vsvs sitelerden böyle scriptler edinebilirsin.ayrıca önder de bu konuda sana yardımcı olabilir. Şahsen böyle hazır scriptler kullanmak hatta ve hatta bir site klonu kullanmak bana hiç yakışıgelmiyor.

Haklısın ya. Ben sadece o siteleri arkadaşlara kodlarını incelettirmek için öneriyorum ama millet hiç mantık filan anlamadan, nasıl yapıldığını bilmeden sadece sitemiz olsun diye düşünüyor.

Bence bu çok yanlış. Şimdiye kadar ben o kadar site yaptım . Hiç birinde hazır bişey kullanmıyorum.

hatta bir zamanlar yaptığım işlerde forum filan da istediler.

O zamanlar asp ye yeni başlamıştım. Bilmiyordum. O zaman bile gidipte hazır script vermedim adamlara.

Bence en mantıklısı ordan bak. Nasıl yapıldığını öğren kendin yap.

Eğer yapamıyorsan, asp veya başka bir programlama dilini araştır.

Burda biz de yardımcı olabiliriz.

Haklısın ya. Ben sadece o siteleri arkadaşlara kodlarını incelettirmek için öneriyorum ama millet hiç mantık filan anlamadan, nasıl yapıldığını bilmeden sadece sitemiz olsun diye düşünüyor.

Bence bu çok yanlış. Şimdiye kadar ben o kadar site yaptım . Hiç birinde hazır bişey kullanmıyorum.

hatta bir zamanlar yaptığım işlerde forum filan da istediler.

O zamanlar asp ye yeni başlamıştım. Bilmiyordum. O zaman bile gidipte hazır script vermedim adamlara.

Bence en mantıklısı ordan bak. Nasıl yapıldığını öğren kendin yap.

Eğer yapamıyorsan, asp veya başka bir programlama dilini araştır.

Burda biz de yardımcı olabiliriz.

Amacım sadece sitemiz olsun değil sadece reklam maksatlı!...

sadece reklam maksatlıysa biraz araştırmayla kendine çok güzel html siteler yapabilirsin ama çiçek satışı falan diyorsan yine yap yapacığını öğrenmen çok uzun sürebilir

sadece reklam maksatlıysa biraz araştırmayla kendine çok güzel html siteler yapabilirsin ama çiçek satışı falan diyorsan yine yap yapacığını öğrenmen çok uzun sürebilir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...