Jump to content

yeni yöntem uydu yayını yapan spor kanalları

wassago

Recommended Posts

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

evet çalışıyor ama 1 veya 2 dakika yayın farkı var yani direk yayın yapılmıyor buda sakıncalı olmadığını gösterir..

şöyle ki bunun yayın mantığı kanımca yayını kayıt edip 1-2 dakika sonra yayına vermek.. doğrumudur bilmem :(

salı günü saat 15:30 da hangi maçta denedin de çalıştı kardeşim?

(hafta içide ermanın konuşması vardı kanalda terör olayları üzerine yani açıktı)

ÇOK SAĞOLASIN KARDEŞ. KASIMPAŞA FENER MAÇINI HİÇ TAKILMADAN İZLEDİM.ALLAH RAZİ OLSUN...

dostum denemesi bedava çalışmayan programı tavsiye edecek kadar bencil değilim şükür bende arayarak buldum baktım denedim ve sitede yok ekleyipde arkadaşlarda faydalansın dedim cumaya maç varmı bilmiyorum ama cumartesi indirip denemeni isterim

(hafta içide ermanın konuşması vardı kanalda terör olayları üzerine yani açıktı)

KUSURA BAKMA YA ... YANLIŞ ANLADIN . MAÇ GÜNÜ ÇALIŞIYOI SANMIŞTIM SADECE BEN...

FENER MAÇINI DA İZLEDİM AYRICA SAĞOL....

Brightblade--> İletilerinizi küçük harfle yazınız! Tekrarında uyarı alacaksınız!

emeğe saygı ama ben pek beyenmedim nedenleri görüntü kötü , çok sık donma oluyor, ve en az maçı 4 dak. geriden izliyoruz yani goll oluyor biz 4 dak sonra görüyoruz buda zevkini bitiriyor en büyük sorunda bu o yüzden kotalı arkadaşlar ve fanatik arkadaşlar için deymez diye düşünüyorum..

emeğe saygı ama ben pek beyenmedim nedenleri görüntü kötü , çok sık donma oluyor, ve en az maçı 4 dak. geriden izliyoruz yani goll oluyor biz 4 dak sonra görüyoruz buda zevkini bitiriyor en büyük sorunda bu o yüzden kotalı arkadaşlar ve fanatik arkadaşlar için deymez diye düşünüyorum..

Evet haklısın hocam. 1 maçın 700 mg olduğunu düşünürsek bir aya 4 maçtan fazla izlenemez.. ama genede güzel be derbide falan azda olsa kandırırım kendimi(kendi adıma konuşuyorum )

eline sağlık hocam teşekkürler..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=35290&st=40&gopid=173523entry173523

postun sonundada açıklama var ama ayrı bir başlık altında kalmasın da fayda var şeker kardeşim bu topiği silmezsen sevinirim benzeri var diye

öncelikle programı indirin

ve buradan maç günleri hangi maçı verdiğini kontrol edelim

Please register to see this content.

bu siteden de maçın yanındaki Dubaidevesi TV play yazan yeri tıklayın 1-2 dk içinde maç gelir takılmadan seyredin

Ya arkadaşlar rapid ölmüş site mahkeme kararı falan diyo napcaz?derbi öldümü yani?

arkadaşlar buyrun burdan yakın

bağlantı hızı en az 2048 olup sınırsız bağlantı olanlar rahatlık la seyrede

limitli olanlar limit olarak dubaidevesi bir maçı en fazla 400-450 mb yer

kötüleyen arkadaşlar daha iyisini siz verin biz teşekkür etmesini biliriz

ilk mesajımdaki programda rapidde çalışıyor bilginize ama diğer link mahkeme kurbanı olmuş bu haftalık böle seyredelim çozüm bulunur evelallah

8 dakikadır program açık gelen veri 52mb oldu

bugün tvu bize yardımcı olacak

Please register to see this content.

buradan yine bizim deve dubaiiyi bulun :huh:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...