Jump to content

Capslock tuşuna basınca ses gelmiyor

YAGMURADAM

Recommended Posts

Arkadaşlar bilirsiniz ofis 2003 te yazı yazarken Capslock tuşuna basınca ses gelir.Benim önceden 64 mb lık bir ekran kartım vardı.O varken Capslock tuşuna basınca ses gelirdi.Fakat ne zaman ki nvidia fx 5500 256 mb lık ekran kartını taktım.İşte ondan beridir Caps lock tuşuna basınca ses gelmiyor.Klavye ayarlarını denedim olmadı.Sorun orda değil.

Bunun nedeni ne olabilir.Ve mümkünse nasıl düzeltebilirim.İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.Saygıarımla

Not: Ekran kartı sağlamdır.ve sürücüsü yüklüdür

Arkadaşlar bilirsiniz ofis 2003 te yazı yazarken Capslock tuşuna basınca ses gelir.Benim önceden 64 mb lık bir ekran kartım vardı.O varken Capslock tuşuna basınca ses gelirdi.Fakat ne zaman ki nvidia fx 5500 256 mb lık ekran kartını taktım.İşte ondan beridir Caps lock tuşuna basınca ses gelmiyor.Klavye ayarlarını denedim olmadı.Sorun orda değil.

Bunun nedeni ne olabilir.Ve mümkünse nasıl düzeltebilirim.İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.Saygıarımla

Not: Ekran kartı sağlamdır.ve sürücüsü yüklüdür

ne sesi ya ben okdar ofis programları kullandım ole bi ses duymadım :S

Arkadaşım o zaman tahminen 64 mb lık bir ekran takılı bir bilgisyar kullanmadınız veya capslock a basınca gelen sesi sisteminizde etkin hale getirmediniz.Adım gibi eminim.Hatta 64 mb lık ekran kartı olan bir arkadaşımda Capslock a basınca büyük-küçük harf değişmini uyarmak için ses çıkıyor.Hatta size başka bir ispat daha vereyim .Virtual pc ile sisteminize xp yi kurup içine de ofis 2003 kurun ve capslock abasın ses gelecektir.Zira ben de aynısı var sanal bilgisayarımda ofis 2003 capslock abasınca ses veriyorken gerçek bilgisayarımda öyle bir ses gelmiyor.Saygılarımla

Arkadaşlar size mi inanayım yoksa kulağıma mı?.Sanal bilgisayardaki notepad , ofis 2003 ü açıyorum capslock a basıp harfleri büyük veya küçük yapmak istediğimde dıııt diye bir ses geliyor işlemin tersini yapınca daha farklı bir ses geliyor.Sanal bilgisayar açıkken ve içindeki ofis 2003 ü açıyorum gerçek bilgisayardaki ofis 2003 ü açıyorum ikisinde de Capslock a basınca sanal ofis 2003 te iken ses geliyor.

Gerçeğinden gelmiyor.Bu olay ekran kartını değiştirdim oldu.Zaten ses kartım yok anakartttaki var.İnanın bu şaka değil laf olsun diye yazmadım.Saygılarımla

Arkadaşlar size mi inanayım yoksa kulağıma mı?.Sanal bilgisayardaki notepad , ofis 2003 ü açıyorum capslock a basıp harfleri büyük veya küçük yapmak istediğimde dıııt diye bir ses geliyor işlemin tersini yapınca daha farklı bir ses geliyor.Sanal bilgisayar açıkken ve içindeki ofis 2003 ü açıyorum gerçek bilgisayardaki ofis 2003 ü açıyorum ikisinde de Capslock a basınca sanal ofis 2003 te iken ses geliyor.

Gerçeğinden gelmiyor.Bu olay ekran kartını değiştirdim oldu.Zaten ses kartım yok anakartttaki var.İnanın bu şaka değil laf olsun diye yazmadım.Saygılarımla

kardeş dogrudur biz bişi demedik zaten ama ben 8 yıldır bu işin içindeyim ilk defa senden duydum belki ofis 2003 de vardır bi özellik senin kullandıgın

Cavell arkadaşım ilginize teşekkürler onu zaten ilk başta aktif ettim olmadı.pasif etttim olmadı.Yani bu durumu hakikaten çözemedim.sanal bilgisyardaki windows gerçek ekran kartımı kullanmadığı için caps lock a basınca ses geliyor.ama gerçek bilgisayarda ise gelmiyor.Kısaca yazılılma ilgili değil gibi.Saygılarımla

Denetim Masası / Erişebilrilik Seçenekleri Altında Bunun Ayarı Var :

Birde Buraya Bak Bakalım :

harbiden ya bak bunu söylediğin iyi oldu tncxp de erişebilirlik secenkeleri yok denetim masasında onu nerden geri ekleriz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...