Jump to content

pc vistayı kaldırır mı?

oca57

Recommended Posts

arkadaslar su anda ben baskasının evındeyım windows vista kurulu pc de ben benım pc mın kaldırıp kaldırmayacagını merak ettıgım ıcın soruyorum bu soruyu

pc ozelliklei

celeron 333 mhz

128 mb ram bellek

128 mb ekran kartı

cvplarnız için simdiden tşk

arkadaslar su anda ben baskasının evındeyım windows vista kurulu pc de ben benım pc mın kaldırıp kaldırmayacagını merak ettıgım ıcın soruyorum bu soruyu

pc ozelliklei

celeron 333 mhz

128 mb ram bellek

128 mb ekran kartı

cvplarnız için simdiden tşk

Pardon. Merak ettim. Siz şu an hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

Pardon. Merak ettim. Siz şu an hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

su anda xp profesyonel kullanıyorum hocalarım onu da kaldırmaz dedılerdı am ben kurdum ve su an cok memnunum

ram neyse mi ? olur mu ya 128 mb ram den aşağısı kurtarmaz sırf xp için e hiç mi program yüklemeyecek bu adam. Ayrıca bir de sd yse ram sen düşün gerisinii...

arkadaslar guleceksınız ama benım pc nın harddıskı 6 gb :D

su anda pc de 1 gb bos alanım var cuonter stike 1.6 yıda kurdum tıkır mıkır calısıyo

arkadaslar guleceksınız ama benım pc nın harddıskı 6 gb :D

su anda pc de 1 gb bos alanım var cuonter stike 1.6 yıda kurdum tıkır mıkır calısıyo

program demısken tvp, flash player 8 sonra su anda dun aksamda fotograf makınasının baglan tı kablosunu kurdum yanımda quick tıme 6 kurdum valla bıraz yavasladı ama tıkır mıkır calısıyo

burda bırısıne tnc xp cektırcektım 10 ytl ıstedı bende bakarız dedım

ram neyse mi ? olur mu ya 128 mb ram den aşağısı kurtarmaz sırf xp için e hiç mi program yüklemeyecek bu adam. Ayrıca bir de sd yse ram sen düşün gerisinii...

Windows xp'de bazı özellikleri kapatarak düşük ram' ile sorun olmadan çalışılabilir. Bunun örneklerini daha önce çok gördüm.

Oysa Celeron 333 mhz gibi bir işlemcide windows xp pro'nun çalıştığını ne gördüm ne duydum :D

Yani bu sistemdeki işlemciyle ram'i kıyaslarsanız ram yine kurtarır seviyede. Onun için "ram neyse de" dedim :D

sen tncxp yi bul kur emin ol canavar gibi çalışır, tecrübe ile sabittir.

özür dilerim arkadaşlar.kolay gelsin de....tncxp ne demek ?ben yeniyim de hoşörün lütfen.normal xp ile ne farkı var?açıklayan olurmu hayırlı akşamlar

sen tncxp yi bul kur emin ol canavar gibi çalışır, tecrübe ile sabittir.

özür dilerim arkadaşlar.kolay gelsin de....tncxp ne demek ?ben yeniyim de hoşörün lütfen.normal xp ile ne farkı var?açıklayan olurmu hayırlı akşamlar

program demısken tvp, flash player 8 sonra su anda dun aksamda fotograf makınasının baglan tı kablosunu kurdum yanımda quick tıme 6 kurdum valla bıraz yavasladı ama tıkır mıkır calısıyo

burda bırısıne tnc xp cektırcektım 10 ytl ıstedı bende bakarız dedım

tncxpnin ticaretimi başladı

siz hiç fanı dönmeyen 128 ram ve üzerinde xp pro yüklü makina gördünüz mü :D ben şu anda o makinaya bakıyorum yakında gidecek bekliyorum ama çok diretiyor :D fan olayını çözersem oda kurtulacak bende.. kurtuluş yakındır....

arkadaşlar sanırım arkadaşta toplatılan celeron serisi bir ürün var! Microsoft bir ara şans eseri pentium 3 den daha iyi çalışan bir celeron piyasaya sürmüş ve bunuda çaktırmadan piyasadan çekmişti.arkadaştaki heralde bu celeron 333 serisinden bir makina! beni,m arkadaşın abisinde de vardı bundan ve iade etmemişti overclock falanla coşuyodu makina! Şanslı arakdaş valla! değerini bil ^_^

@casus2716;

1- Flood yapıyorsun. Bundan öncede bir kaç konuda daha gördüm forum kurallarını oku.

2- Sakın Kurma ne demek sanane sen görüşünü belirteceksen senin görüşlerin doğrultusunda yönlendir emir cümleleriyle değil

3- TNCXP tamamen ücretsiz bir xp editlemesidir.Ticareti yapılamaz. Kastım nedir. Herhangi bir kastın yoksa bilmediğin kelimeleri kullanma bir daha...

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...