Jump to content

teamviewer 3.0 uzak bağlantı...

trkkrsy

Recommended Posts

proğram hakkında kısa bir bilgidir

TeamViewer_540.jpg

TeamViewer kolay ve güçlü bir uzak masaüstü yöneticisi ve aynı zamanda masaüstü bilgileri paylaşım ve transfer yazılımıdır. Firewall ve NAT proxy'ye dokunmadan çalışabilme özelliği ile hiç bir sorun çıkarmadan istediğiniz herşeyi yapmanıza olanak sağlar. Sadece TeamViewer programı ile başka bir bilgisayarın uzak masaüstüne bağlanabilir ve bir makinede yüklü olan programı her hangi bir yükleme işlemine gerek kalmadan diğerinde de kullanabilirsiniz. Bağlanmak istediğiniz bilgisayara ilk defa bağlanacaksanız daha önceden belirlenmiş olan id numaralarını girmeniz gerekmektedir.

TeamViewer'da ID numarasını ve şifreyi girdikten sonra uzak masaüstü erişimine sahip olursunuz. Dünyada yüzbinlerce insan TeamViewer'ı uzak masaüstü için en uygun, en kolay program olarak görüyor ve kullanıyor. TeamViewer sadece uzak masaüstü yönetimi için değil arkadaşınıza masaüstünüzde ne varsa onu da göstermeniz için geliştirilmiş bu tür kullanımlar için oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Veri transferi oldukça güvenli olup şifreleme yöntemi ile dışarıdan istenmeyen erişimlere olanak vermemektedir. Özel kullanımlar için bedava olan TeamViewer'da ayrıca chat, dosya transferi ve ana bilgisayar modu özellikleri de mevcut...

• 5 ay sonra...

arkadaşlar şunu merak ediyorum bu programla uzakdan bağlandığm bilgisayar üzerinden internete girip download yapabilme imkanım varmı varsa çok işime yarayacak.çünkü evde sınırlı adsl kullanıyorum işyerimde ise sınırsız o yüzden akşamları evden bağlanarak download yapabilirim

arkadaşlar şunu merak ediyorum bu programla uzakdan bağlandığm bilgisayar üzerinden internete girip download yapabilme imkanım varmı varsa çok işime yarayacak.çünkü evde sınırlı adsl kullanıyorum işyerimde ise sınırsız o yüzden akşamları evden bağlanarak download yapabilirim

bildiğim kadarıyla yapabilirsin bende kullanıyorum yapmadım ama yapabilirsin diye düşünüyorum bilen arkdaşlar varsa daha net cevaplarsa iyi olur sanırım bunun 3.0 versiyonu bende mevcut yarın eklerim

• 3 hafta sonra ...
bildiğim kadarıyla yapabilirsin bende kullanıyorum yapmadım ama yapabilirsin diye düşünüyorum bilen arkdaşlar varsa daha net cevaplarsa iyi olur sanırım bunun 3.0 versiyonu bende mevcut yarın eklerim

Evet arkadaşım karşıdaki bilgisayardan download yapılıyor.

arkadasım sonuçta yine kotayı doldurur sonucta net uzerinden baglanıyorsun

Bu Sürümü Yabancı bir siteden bulmuştum Team Viewer i pek kullanma fırsatım olmadı ama büyük ihtimal full sürümdür çünkü lisans kısmında ??? yazıyor normalinde Trial yazıyor merak eden varsa deneyebilir :clapping:

Team viewer

http://rapidshare.com/files/124727839/TeamViewer.rar[/CODE]

Normal Sürüm

11tu8.jpg

22qm4.jpg

• 3 ay sonra...

Arkadaşlar ben çok deneme yaptım bu program üzerinde.. Bunun her versiyonu nu denedim... Bunun yeni versiyonları çok daha güzel ve çok daha hızlı.. 3.5.4140 versiyonu mükemmel... Üzerinde VPN bağlantı bile var. Fakat sanırım 25 saat sınırı bunda da var ... Vpn bağlantıda önceleri çok hızlı idi .. Mükemmel bağlatı ve dosya tranferi yapıyordu ... Şimdi Şişti KALDI... Ethernet MAC Adresinden işlem yapıyormuş.. Bilgisayarı ve etherneti tanıdığı için ne yapsan fayda etmiyor ...Tek çare lisans gibi geliyor bana ... Lisans harici çözüm bulabilen var sa lütfen yazsın .. Çok faydalı bir program...

ARKADASLAR BANA'DA YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM 09-33003-914099-284135 BENDE BU KEY LISANS ANAHTARINI GIDRIM AMA OLMADI NASIL OLACAK YADA BIR LISANS ANAHTARI VERIRSENIZ SEVINIRIM SIMDIDEN TSKLR ++++ REpPpP BİRDE NASIL PROĞRAM EKLENIR BENIMDE COK EKLEYECEGIM VARRR...ZEVKLI BIR IS BENIM ICIN AMA YARDIM EDIN

ARKADASLAR BANA'DA YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM 09-33003-914099-284135 BENDE BU KEY LISANS ANAHTARINI GIDRIM AMA OLMADI NASIL OLACAK YADA BIR LISANS ANAHTARI VERIRSENIZ SEVINIRIM SIMDIDEN TSKLR ++++ REpPpP BİRDE NASIL PROĞRAM EKLENIR BENIMDE COK EKLEYECEGIM VARRR...ZEVKLI BIR IS BENIM ICIN AMA YARDIM EDIN

Merhaba,

Teamviewer programı kişisel kullanım için ücretsizdir.Siz sanırım kurulum yaparken şirket içini seçmişiniz.programı kaldırıp user dosyasında uygulamalardaki teamiewer dosyasını silip kullandığınız ethernet kartı mac adresini (mac adres değiştirme programı ile yapacaksınız)değiştirdikten sonra tekrar kurulum yapıp bireysel free seceneği ile kurun.Sizden lisans aktivasyonu istemeyecektir.

İyi günler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...