Jump to content

Hangi Anakart?asus Mu Gigabyte Mı?

teknoahmet

Recommended Posts

arkadaşım bence asus al ikiside iyidir aslında ramı güzel marka tercih etmişsin aferin:D asusun o anakartının kutu içeriği yanlmıyorsam baya güzel içinden herşey çıkıyo bence asus al arkadaşın dediği gibi işlemciyifaklı al daha yüksek al.saygılar

ben asus kullanıyordum ama birgün hiç anlamadığım bir şekilde anakart yandı bende yeni bir bilgisayar toplamak için kolları sıvadım ama bende çok düşündüm acaba tekrar asusmu alsam gigabyt mi alsam diye asus a karar kıldım ve şuanda çok memnunum bence asustan daha iyi çalışıyorum bende gigabyt derim..

çip set intel ana kart asus nedenmi teknik desteği mükemmel en küçük sorunda biosu güncelle tamamdır sorunlar ben teknik servisim amd olupta asus anakart haricinde çok sorunlar yaşıyorum en başta ısı sorunu oyüzden asus derim başkada demem

kesinlikle gigabyte derim

gigabyte ın mühendisliği süper ultra dayanıklı serisinen bir anakart var bende ama ultra dayanıklı 2 ye çok özenirdim adamlar ultra dayanıklı 3 serisini çıkardı ya kahroldum burada :friends: ayrıca yeni anakartlarında anakartın malzemesini değiştirmişler daha az sıcaklık daha yüksek performans sağlıyor kesinlikle gigabyte şeç ama ultra dayanıklı n serisinden

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...