Jump to content

Atatürk'e Çirkin Saldırı

[!]KaJMeRaN[!]

Recommended Posts

telekomun da işine geldi bu. en çok tıklanan site ve bununla birlikte rapid. Yakında rapid de megaupload gibi kapanırsa işte o zaman telekom bayram eder...

Ne yaparlarsa yapsınlar, Paylaşımcı hareket engellenemez !!!

Bizim aile adındaydı sanırım Münir Özkul'un bir filmi...Oradaki patronunun kızı ile oğlunun ilişkisi üzerine kendi patronu ile yaptığı görüşmenin uyarlaması...

Bak beyim, sana iki çift lafım var.koskoca müdürsün. Mevkin var makamın var herşeyin var. Binlerce kişi çalışıyor emrinde. yakışır mı sana internetle oynamak. yakışır mı bunca günahsız insanı sitesiz bırakmak. Ama nasıl yakışmaz. sen değil misin adsl'i dünyada en pahalı satan. Bu insanlar interneti seviyor. Ama ben boşuna konuşuyorum. interneti bilmeyen adama interneti anlatmaya çalışıyorum. Hıh. Sen büyük patron, genel müdür, telekomun sahibi mehmet bey. Sen mi büyüksün. Hayır ben büyüğüm, ben, Paylaşımcı adam... Ben benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç. Gözümde bir bit kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne internetime ne de adsl kotama hiç birşey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. Çünkü biz birbirimize emule'lerle morpheus'larla bittorrent'larla bağlıyız. Bizler paylaşımı seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun. Dokunma artık networkümüze. Dokunma filmlerimize Dokunma mp3lerimize. Dokunma internetime. Dokunma adsl kotama. Eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan,dostlarımdan bir byte bile esirgememiş olan ben, paylaşım insanı, hiç düşünmeden çeker vururum seni.Anlıyor musun? Vururum ve dönüp arkama bakmam bile.(çıkar)

Ben yutdısında ysıyorum bu yuzden bır sorunum yok ama edepsızın bırı yuzunden neden koca bır ulkeye ye bloke koyerlar anlamadım bunun yerıne o vıdeo yu upload edenı bulsalar daha ıyı olur yanı bence youtube arayıp eklenen

vıdeoların adresını ısteseler boylece kımın yada neden yuklendıgı ortaya cıkardı

ne dıyeyım resmen komedı

Ben yurtdısında yasıyorum gercek tende komedı

bır rezıl yuzunden koce bır ulkeye bloke boyle bır sey olamaz ya

ben burdan youtube gırebılıyorum ama arkadaslar youtube bu vıdeoyu kaldırmıs acılmıyor cunkı ama dıger

vıdeolar acılıyor

bencede koce bır ulkeye bloke koyacaklarına bu vıdeoyu yukleyenı bulsalar daha ıyı olur

saygılar

Ne yaparlarsa yapsınlar, Paylaşımcı hareket engellenemez !!!

Bizim aile adındaydı sanırım Münir Özkul'un bir filmi...Oradaki patronunun kızı ile oğlunun ilişkisi üzerine kendi patronu ile yaptığı görüşmenin uyarlaması...

Bak beyim, sana iki çift lafım var.koskoca müdürsün. Mevkin var makamın var herşeyin var. Binlerce kişi çalışıyor emrinde. yakışır mı sana internetle oynamak. yakışır mı bunca günahsız insanı sitesiz bırakmak. Ama nasıl yakışmaz. sen değil misin adsl'i dünyada en pahalı satan. Bu insanlar interneti seviyor. Ama ben boşuna konuşuyorum. interneti bilmeyen adama interneti anlatmaya çalışıyorum. Hıh. Sen büyük patron, genel müdür, telekomun sahibi mehmet bey. Sen mi büyüksün. Hayır ben büyüğüm, ben, Paylaşımcı adam... Ben benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç. Gözümde bir bit kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne internetime ne de adsl kotama hiç birşey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. Çünkü biz birbirimize emule'lerle morpheus'larla bittorrent'larla bağlıyız. Bizler paylaşımı seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun. Dokunma artık networkümüze. Dokunma filmlerimize Dokunma mp3lerimize. Dokunma internetime. Dokunma adsl kotama. Eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan,dostlarımdan bir byte bile esirgememiş olan ben, paylaşım insanı, hiç düşünmeden çeker vururum seni.Anlıyor musun? Vururum ve dönüp arkama bakmam bile.(çıkar)

Bilgisayar tamamen senin ruhuna işlemiş. 1 aylık tatil belki kurtarabilir seni. :glare:

Amaç önceki kapatmada da olduğu gibi youtube u protestodur. Engelleyip 70 milyon giremesin değil. Bu kapatma kararı ile tüm dünyaya haber olacak ve ses getirecek büyük ihtimal o görüntü kalkacak ama önceki kapatmadan sonra bu kez de aynı olay tekrarlandığı için demekki pek etkili bir yöntem değilmiş ama malesef telekom bunu anlayacak kapasitede değil sanırım :glare:

Gerçekten interneti çocuk oyuncağı gibi kullanıyorlar. Grev olur madur biz, birşey olur mağdur biz. Bence telekomun bu tekeli elinden alınmadığı sürece biz daha çok saçmalıklar göreceğiz...

Netten biraz anlayanların sorunu çözebildiklerine ve dns ayarları farklı olanların olayı fark bile etmediklerine göre kafamızı kuma gömen devekuşundan başka hiçbir şey olmuyoruz bence.

Bir kısım insanlar böyle kendini bilmez bir şekilde davranıyor diye verdiğimiz tepkiye bir anlam veremiyorum açıkçası. Delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor.

Ayrıca biz şimdi DNS ayarları değiştirip, YouTube'ye tıklayınca hayin mi oluyoruz?! Alınancaksa bir önlem özel olmalı.

Netten biraz anlayanların sorunu çözebildiklerine ve dns ayarları farklı olanların olayı fark bile etmediklerine göre kafamızı kuma gömen devekuşundan başka hiçbir şey olmuyoruz bence.

Bir kısım insanlar böyle kendini bilmez bir şekilde davranıyor diye verdiğimiz tepkiye bir anlam veremiyorum açıkçası. Delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor.

Ayrıca biz şimdi DNS ayarları değiştirip, YouTube'ye tıklayınca hayin mi oluyoruz?! Alınancaksa bir önlem özel olmalı.

Abi ben senin bütün yorumlarını çok beğeniyorum ve bu konuda sana aynen katılıyorum

Amaç önceki kapatmada da olduğu gibi youtube u protestodur. Engelleyip 70 milyon giremesin değil. Bu kapatma kararı ile tüm dünyaya haber olacak ve ses getirecek büyük ihtimal o görüntü kalkacak ama önceki kapatmadan sonra bu kez de aynı olay tekrarlandığı için demekki pek etkili bir yöntem değilmiş ama malesef telekom bunu anlayacak kapasitede değil sanırım :rolleyes:

Gerçekten interneti çocuk oyuncağı gibi kullanıyorlar. Grev olur madur biz, birşey olur mağdur biz. Bence telekomun bu tekeli elinden alınmadığı sürece biz daha çok saçmalıklar göreceğiz...

70 milyon izlemiyor bile türkiye sanki izlemese adamların umrunda mıdır ki ben ce

yok be bilinchard bu sefer o kanaatte değilim. Sonuç olarak hepimiz aynı yerde birleşiyoruz bir tartışma yok.

Kahrola TTNet! Sansürsüz İnternet!

Evet öylede birader, farklı yollardan birleşiyoruz, kimi iyi, kimi kötü, kimi salakça, kimi, en iyisini yapmış diyor. Zaten tartışamyı çıkaranda bu değilmi? Ama hedef aynı. :rolleyes:

• 2 ay sonra...

bu youtube herhangı bir türkiye sorumlusu falan yokmu bu yapılan çok çirkin bir sey ama bu suşun cezasını 70 milyon ödüyor mahkeme kararıyla kapatmak kolay bunun yerine çok yüksek miktar para cezası ve youtube nin ana sayfasında özür dileklerini belirten bi msj koysalar dünya açısındanda daha etkili olurdu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...