Jump to content

siteye knigt online bölümü acmak istiyorum

yuzbasi_-23

Recommended Posts

knight online oynayanlar veya oynamayı düşünenler oyunu bilmeyenlere 1 ay sonra gelecek serverde yardım taleb ediyorum lvl kasma item yardımı yaparım ama suraya güzel videolar falan koysak cok hos olur diye düşünüyorum zamanım fazla yok olsa uğrasır yaparım ama tek giremeyecegim geniş bi kategori oldugu için yardım pls!

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
arkadaşlar yapılabilecek daha iyi şeyler var..oyundan başka.....

Herkesin ilgi alanı farklıdır. Birileri bununla ilgileniyor ve ilgilenmek isteyenleri bilgilendirecekse ve biz bi formatı destekliyorsak bunu söylemeye hakkımız yok.

tabii brightblade haklısın ama knight online bağımlılık yapıyor bildiğim kadarıyla..çevremde oynayanlara bakıyorum zamanlarını level atlamaya vs. harcıyorlar.bence böyle oyunlardan uzak durmak gerek.ama zamanında ve yerinde oynayanlara sözüm yok.tabii bu benim görüşüm kimseyi bağlamaz.

eğer knight için bölüm açılırsa silkroad, ogame, palantis, savasim gibi bir yığın online oyun için de isteyeceklerdir..

kesinlikle katılıyorum hatta tam bende onu solicektim ogame den bahsetcektim ama hızlı davranmıssınız.

tabii brightblade haklısın ama knight online bağımlılık yapıyor bildiğim kadarıyla..çevremde oynayanlara bakıyorum zamanlarını level atlamaya vs. harcıyorlar.bence böyle oyunlardan uzak durmak gerek.ama zamanında ve yerinde oynayanlara sözüm yok.tabii bu benim görüşüm kimseyi bağlamaz.

Uzak durmak konusunda kesinlikle haklısınız. Sonuna kadar destek veririm bu konuda size.

Ben Zaten Daha Oncedende Knıght Onlıne Ile Ilghılı Gereklı Bılgılerıo Toplam 1 Baslık Altında Toplamıstım Eger Sizde İstiyorsanız Benım Actıgım Topicin Altına Devam Edebilirsiniz.. Konu Oyun-Games Bolumunde Mevcuttur.Hassasiyetiniz İçin Teşekkürler.

TnC-TeaM

• 2 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...