Jump to content

Masaüstü Komple Satılık

Makifo

Recommended Posts

Merhaba, arkadaşlar bilgisayarımın özelliklerini size söleyim.MSI KT4 anakart, amd 1.3 ghz cpu , oem ddr400 1gb ram,geforce fx5200(128mb) ekran kartı,cdrom,400 w power s.,atx kasa,10 gb hdd,17" compaq v700 monütör,multi medya klavye ve optik mause

satcam ama piyasasını bilmiyorum.fiyatta anlaşabiliriz.iyi gunler

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Eger alıcı iseniz forumdan veya msn adresimden bana ulaşırsanız daha detaylı olarak konusalım.İyi günler

celeron 1.7 40cb hdd c force 128 mb hdd 52x cd rom casecom350watt kasa asusp4s8 anakart 1cb 400 mhz kınston ram comcoq 5500 monıtor kasa topladım depodakı parcalarımdan ve daha 3 gun once 175 ytl ye verdım arkadas ıkıncı el pıyasayla ılgı sıteler var onlıan fıyat cıkartıyolar tooplam exsel modunda kasanın edecegı 120 lıra fılan

Herseyın Hakkı Caper yada acer gıbı malıyetının % 50 sıne satıs sunmayın karsındakı 350 yada 400 verebılır ama ınsanları bılmıyo dıye somurmeyın Farkındaysanız admı yada Telefonumu bırakmadın sana rakıp olmaya nıyetım de yok ama sız bole yaptıkca tuketıcıyı pc den sogutuyosunuz

celeron 1.7 40cb hdd c force 128 mb hdd 52x cd rom casecom350watt kasa asusp4s8 anakart 1cb 400 mhz kınston ram comcoq 5500 monıtor kasa topladım depodakı parcalarımdan ve daha 3 gun once 175 ytl ye verdım arkadas ıkıncı el pıyasayla ılgı sıteler var onlıan fıyat cıkartıyolar tooplam exsel modunda kasanın edecegı 120 lıra fılan

Herseyın Hakkı Caper yada acer gıbı malıyetının % 50 sıne satıs sunmayın karsındakı 350 yada 400 verebılır ama ınsanları bılmıyo dıye somurmeyın Farkındaysanız admı yada Telefonumu bırakmadın sana rakıp olmaya nıyetım de yok ama sız bole yaptıkca tuketıcıyı pc den sogutuyosunuz

Ben burda fiyat araştırmak istedim senin yorumunu değil.Sen yenisin anlaşılan.Herkes haddini bilecek.

Arkadaşlar tartışma yaratmayalım almak isteyen bütçesine uygun olan alır, almayan almaz.

Ayrıca herkesin belli sınırlar çerçevesinde yorum yapma özgürlüğü vardır.

Almak veya satmak isteyende buna göre fikir edinebilir...

tanser kardeş sana noluyo alım satım ilanlarına hep böyle cevaplar yazmaktan ne anlıyorsun .sanane kim neye alır neye satar.millet in işini bozmaya uğraşıyosun benim verdiğim ilanada aynı şeyi yazmışsın.yaptığın edebe aykırı birisi senin müşterine ben şu paraya veririm.ondan alma benden al dese hoş .olurmu.anlıyorumki sende esnafsın bu yaptığın esnaflık edebine adabına sığmak.yakışıksız şeyler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...