Jump to content

Rapidshare Kodlaması Değişmiş!

xamax10td

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

hayır hicbir usd ile birden fazla download yapamazsınız amac liste yapmak kodu otomatik girmesi ve dosya içince otomatik modemi restart atmasıdır boylece hic beklemeden 2nci downloadda baslamasıdır...

respectndpeace

bende zoomx5 var kendi buldugum bir dosya ile yapıyorum...

sen modeminkinde buluruz yarın... biraz ugrsısırz 10dk

pm bak ok

en son çıkan kodlama arkadaşlar.şuan kullanıyorum.saygılar.

Please register to see this content.

CapShredRS.bat ve CapUpdateRS.bat dosylarını çift tıklarsanız.otomatik olarak yeni kodlamaları kendi rusların sitesinde download ediyor.saygılar arkadaşlar.

Buyrun arkadaşlar bizzat kullanıyorum %100 çalışır.

ben upload ettim onu çalışmaz mı :)

yeni kodlamayı çözmüyor

güncellemeler kısmından porgramı güncelleyin cap.exe dosyasını güncelleyecek

sonra indirmeye devam :)

:):p:)

SenBit Download Direct 1.04

SenBit Download Direct kullanarak rapidshare.com sitesinden FREE user olarak beklemeden, üç dosya birden indirdim. Lütfen şu resme bakınız, download ederken kendi masaüstümden kaydettim bu resmi:

Daha önce rapidden sınırsız download, beklemeden download gibi ümitlerle birçok program denedim. Ne var ki, hiç biri çalışmamıştı. Ama bu program beni oldukça şaşırttı. Bu mesajı yazarken downloadın büyük bi kısmı bitti bile...

Rapidshare derdinden yakınan arkadaşlar!

Sizde hemen bu programı indirin ve deneyin.

Program: SenBit Download Direct

Sürüm: 1.04

Lisansı: İlaçlı

Downlaod:

Alıntıdır...

sanırım bu us downloadaer ı 3 4 kişi kullanıyoruz arkadaşlar..

bende de dunden beri html dosyası dondurup duruyor program..

arasıra da cap doyası yuzunden sanırım bilgisayar cak fazla kasılıyor : :(

yeni sistem harbi zor olmuş ne o öyle kedi köpekli insan gözüyle bile zar zor seçiyor, birde o dediğin, OCR teknolojisini en iyi şekilde kullanan abbyy fineraeder'i programın klasörüne atıp çalışması için zamanlıyordun filan sonra o kodları okuyordu. Merak edenler, google'da "rapidshare ocr" diye aratın bulursunuz.

suan itibariylen download yapılabiliyor yapmanız gereken USDownloader dosyasının içinde CapUpdateRS dosyasına cift tıklamak ondan sonra 2.30mb bi dosya indirip USDownloader update edicek daha sonra aynı klasorde If_html isimli dosyaya çift tıklayın ondan sonra indirmeye devam edebilirsiniz herkese iyi geceler

merzifonlu allah ne muradım varsa versin :( arkadaşım saolasın program almanca biraz ugrastırdı ama sonunda hallettim gayet guzel indiriyor.. programın ingilizce veya mumkunse turkcesi felan bulabilirsen tam olacak..

paylaşımın için tekrar teşekkur ederim.. :(

evet arkadaslar bu yazıma duzenleme ekliyorum merzifonlu ya teşekkurlerim aynen gecerli fakat program da bazı sıkıntılar yaşadım bunuda buraya iletmek istedim...

program gece kendiliginden durmuş daha dogrusu kilitlenmiş :( indirilen dosyalında bazı partlarını 3kb olarak indirmiş.. programı biraz takip ettim normalde 100kb dosyayı indiriyor fakat kayıt yapmıyor linkide siliyor.

diger kullanan arkadaslar da yorumlarını iletirse bilgi sahibi oluruz..

birde bazı arkadaslar premium uyelikten bahsetmişler ama şunu anlamıyorum 25gb aylık sınırı olan premium uyeligi neyapalım. ben free kullanıcıyım usdownlader sayasinde aylık 50 gb download yapabiliyorum :( bi dez avantajı takribi ayda bir 3 5 gunluk bilgisayarı dinlenmeye alıyoruz gene rapid sayaesinde: :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...