Jump to content

Rapidshare Kodlaması Değişmiş!

xamax10td

Recommended Posts

Slm arkadaşlar.

Ben rapidden beklemeden download yapabileceğim bir program kullanıyorum.Bu program rapid in sorduğu 4 haneli şifreyi otamatik tanımlıyordu.Ama şimdi rapidin bu kodlaması değişmiş.Yani şifreler şekilli bişey olmuş.Bu yüzden program bunu tanımlayamıyor ve download yapamıyor.Bunu çözebileceğim bir program var mı acaba.

Tam sevinmiştim ne güzel 1 gecede 30 part indiriyordum die ama sevincim kursağımda kaldı.

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

suan için FineReader'la İndiriyorum Ama Bazen Sorun oluyor.. bazılarını okuyamıyor... 9.0 multi 380 mb onu indiriyorum bakalım ne olacak...

Tugrul Bey'e Tskler..

xamax10td

senin yontemde suan için işe yaramaz rapid 1den fazla kod kullanmaya basladı calismasi için senin kullandıgın Cryptload 'da guncellesmesi lazım...

usd'de kullanmanı tavsiye ederim Cryptload cok gec guncellestiriliyor..

istanbul

kullandıgın modem ne tam olarak yaz buraya restart.exe si vardır kesin..

Suan için sadece FineReader yapıyor .... bakalım insallah adam gibi yaparlar sunu..

Arkadaslar Rus sitesinde Yayınlanan Cap indirin USDownloader içine atın.. Calisiyor...

Please register to see this content.

Bütün Kodları Eklemisler Rapidde Kullanılan...

Denedim Calisiyor... İndirmenden Once Sagda resim cikacak dokunmayin... kendi indirecek..

usduw6.jpg

Benden önce davranmışsın ben USDownloader'a entegre edip yayınlayayım dedim.

keşke şu dosyaları verirken şifreyide yazsanız altına şifre istiyor paylaşım arkadaşım bi el at istersen.

Rapidshare Premium'un var ise

FlashGet programını kur.... ve: Yeni indirme penceresine gel..... kullanıcı adını ve şifreni kayıt et, bundan sonra

linkleri kopyala otomatik Flasget indirecek..... :D

rapiddej3.jpg

1: Kullanıcı adı ve Parolanı gir

2. Varsayılan olarak kaydet

3. Tamam B)

Alcatel SpeedTouch 510 ADSL'im var ancak reset.exe gibi birşey bulamadım bu ADSL'e reset atabileceğim bir kod bulabilirmiyim?

USD ile download edilen dosyalarda hata olduğunu okumuştum başka bir forumda bu doğrumu?

Cryptload ile USD hangisini tercih etmeliyim? Şuan manuel olarak reset atıyorum eziyet oluyor :D

Usd ciktigindan beri kullanıyorum herhangi hata ile karsılamadım... ama tabii kurun deneyinn...

Universal Share Downloader v1.3.4.92

Cap OCR System v1.7.9.3

bunlar normalde nlite addonıdır ama sisteminize kurmak için zipi acin ve USDownld.inf 'e sag tıklayın yukle'yi seçin kurulacaktır..

ayni işlemi cap'ada yapaacaksiniz...CapOCR.inf ....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...