Jump to content

Vlite Kullanımı Ve Sp1 Ekleme

volkan23
 Share

Recommended Posts

Hayır dostum eğer inanmıyorsan uygula dedikten sonra oluşan last sesion not defterini açta bak orda yaptığı ayarları söylüyor...

Orasını bende biliyorum benim anlatmak istediğim uygula demeden iso yapki sonradan aynı dosya üzerinde diğer sürümlere de sp1 ekleyebilesin .. Ayrı ayrı sp1 eklemiyor...Tek sp1 ama hangi sürümlere dahil ettiysen sadece o sürümleri sp1 li yapıyor...Ayrıca Last sesion nerde ? söle buraya aktarayım...

3 sürümünde sp1li olduğu dvd içeriği bu neresinde söle hele ..

dvdieriikr0.jpg

Edited by volkan23

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

volkan23 kardeş resimli anlatımın için teşekkürler çok makbule geçti bende sp1 i gömdüm yalnız bi kaç güncellemeden sonra internetteki bütün crackler işe yaramaz oldu elinizde çalışan crack varmı? 2.soru programgömdüm yazdınız galiba onu nasıl yaptınız bahsedebilirmisiniz?

volkan23 kardeş resimli anlatımın için teşekkürler çok makbule geçti bende sp1 i gömdüm yalnız bi kaç güncellemeden sonra internetteki bütün crackler işe yaramaz oldu elinizde çalışan crack varmı? 2.soru programgömdüm yazdınız galiba onu nasıl yaptınız bahsedebilirmisiniz?

Gömmedin ultra iso ile içerisine koydum malum programlar değişip duruyor ..

Güncelleme demişssin bak ben ne varsa çektim güncellenecek hiç bişe kalmadı ama genede crack çalışıyor...

alsanaensonhaliiv6.jpg

Hepsinde tek tek denedim çalışıyor bu crack ve güncelleme sonrasıda çalışıyor çünkü şu anda kullanıyorum al.. Altta ...

Vista crack...

http://www.dosyaupload.net/download.php?file=386051[/CODE]

Edited by volkan23

@volkan23 bu cracda işe yaramadı cracki yüklerken 1 dosya kopyalandı belirtilen yol bulunamıyor vs yazıyor sonra restart için bir tuşa basın yazıyor sonra değişen bişey yok 28 gün kaldı yazıyor benim harddisk c,d,e,f 4 parça ondan dolayı olmuyor olabilirmi? herneyse yinede sağolasın..ilk sp1 yüklediğimde bu crack işe yarıyordu sonra sp1 i gömdükten sonra crack işlemez oldu...

@volkan23 bu cracda işe yaramadı cracki yüklerken 1 dosya kopyalandı belirtilen yol bulunamıyor vs yazıyor sonra restart için bir tuşa basın yazıyor sonra değişen bişey yok 28 gün kaldı yazıyor benim harddisk c,d,e,f 4 parça ondan dolayı olmuyor olabilirmi? herneyse yinede sağolasın..ilk sp1 yüklediğimde bu crack işe yarıyordu sonra sp1 i gömdükten sonra crack işlemez oldu...

Bende sp1 gömdüm hemde 3 sürüme birden 32 bit ve tr işletim sistemi bendeki sendeki hangi sürüm ? ve daha önce crack yaptınmı ? ve admin yöneticisimisin sistemde ? Etkilese bunlar etkiler..

Bende sp1 gömdüm hemde 3 sürüme birden 32 bit ve tr işletim sistemi bendeki sendeki hangi sürüm ? ve daha önce crack yaptınmı ? ve admin yöneticisimisin sistemde ? Etkilese bunlar etkiler..

daha önce defalarca yaptım sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyordum sonra bişeyler yazıp pc yeniden başlıyopordu sonra açılışta abuk subuk şeyler yazıyordu ama aktivasyon geçekleiyordu.ama şimdi düz tıklasamda yöneci olarak çalıştırdımsada nafile admin yöneticisi nasıl olunuyor sistemde ultimate kurduktan sonra zaten yönetii olmuyormuyum zaten başka bir kullanıcı yok admin yöneticisi nasıl olunuyoor?

daha önce defalarca yaptım sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyordum sonra bişeyler yazıp pc yeniden başlıyopordu sonra açılışta abuk subuk şeyler yazıyordu ama aktivasyon geçekleiyordu.ama şimdi düz tıklasamda yöneci olarak çalıştırdımsada nafile admin yöneticisi nasıl olunuyor sistemde ultimate kurduktan sonra zaten yönetii olmuyormuyum zaten başka bir kullanıcı yok admin yöneticisi nasıl olunuyoor?

Dostum senin kullandığın sürüm hangisi ? galiba ben çözüm bulamayacam sen vista problemleri başlığına sorununu yaz belki biri çözer...

Dostum senin kullandığın sürüm hangisi ? galiba ben çözüm bulamayacam sen vista problemleri başlığına sorununu yaz belki biri çözer...

sürüm ultimate.muhtemelen harddisk 4 parça ondan olmuyor galiba çünkü vracli yüklerken sistem belirtilen yolu bulamıyor yok bilmem ne izin vermedi vs. yazıyor cracklerin hiçbiri çalışmıyor..herneyse ilerde yeni crackler çıkar nasıl olsa paradox tan felan.

Birde vista ya program entegre edebilirmiyoz en azından office i entegre etsek çok süper olur her seferinde kurmakla uğraşmayız. o konu ha-kkında bilgin varmı? acaba? yinede herşey için sağol...

sürüm ultimate.muhtemelen harddisk 4 parça ondan olmuyor galiba çünkü vracli yüklerken sistem belirtilen yolu bulamıyor yok bilmem ne izin vermedi vs. yazıyor cracklerin hiçbiri çalışmıyor..herneyse ilerde yeni crackler çıkar nasıl olsa paradox tan felan.

Birde vista ya program entegre edebilirmiyoz en azından office i entegre etsek çok süper olur her seferinde kurmakla uğraşmayız. o konu ha-kkında bilgin varmı? acaba? yinede herşey için sağol...

dostum entegre etme işini forumdan bulabilirsin yalnız hiç tavsiye etmem.. saf ve temiz hali her zaman iyidir sorunsuzdur...

volkan23 o dediğim text dosyasını uygula dersen görürsün hiç nlite kullanmadınmı ondada işlem bitince verir bu"SON OTURUM" info bilgi text ini .

Ayrıca sağda solda dolaşan tek tık aktivatoru kullanmayın içinde trojan var son temiz olanı kullanın ben öyle yapıyorum işte ispatı ;

bu "5 june" olan aktivatoru winrarla çıkarın görün;

ads1zxb3.png

Ben size çok nadir zor bulunan temiz aktivatoru sunuyorum ;

Bendekine bakın tamamen aynı görünüyor ama içeriği başka "14 june" diğer trojanlıları kullanmayın antivirüs kurmadan aktive yaptığınız için bu arada giriyor ;

ads1znv1.png

Edited by system34

Aktivatör hakkında haklı olabilirsin avastta yakaladı ama nod32 yakalamıyor o konuda sıkıntım yokta uygula deme diyorum sen hala uygula dersen diyorsun .. Önce sp1 li seçenekli sistemin olsun sonra vlite ile açıp istediğini yap . Ayrıca sp1 ekledikten sonra uygula dersen sp1 li ultimate olur ama sanalda bi dene çok ağır çalışan bi sisteme dönüşüyor.... sebebi bu ..

Edited by volkan23

Bendekine bakın tamamen aynı görünüyor ama içeriği başka "14 june" diğer trojanlıları kullanmayın antivirüs kurmadan aktive yaptığınız için bu arada giriyor ;

ads1znv1.png

link verebilir misiniz?

kardesler vlıte sp1 entegrede 4 kez denedım hep soyle bır sorun oluyor yardımcı olurmusunuz?tskler

vlitejv0.jpg

C: VISTA VE C: SP1 adlarında iki klasör aç ve vista ile sp1 i burlara koy..

bu işlemi yaparken tüm programları kapat .... antivirüs de dahil....

ads1znv1.png

link verebilir misiniz?

Arkadaşım şu bahsi geçen temiz crack'i upload edipte bir link verebilirsen çok iyi olur.Eline sağlık güzel konu olmuş.Kolaygelsin.

Saygılar...

Neden ağır çalışsınki uygula deyince açıklaman mümkünmü?

Ben yaşadığımı söyleleyim uygula demeden bi iso yaptım sonra da uygula diyerek iso yaptım uyguladıktan sonra sadece ultimate e dönüştü buraya kadar hoştu ama sanal makinada 512 ramle deneyince ultimate olan 25 dakikada kuruldu ve çok ağır dı ve sanalda sürekli kullandığım 20 programı da kurunca bayağı hantallaştı ama uygula demeden yaptığım vistayı kurarken sürüm seçme imkanı sundu gene ultimate i seçip kurdum ve kurulum 17 dakkikada bitti ve 512 ramle çok hızlı geldi hemen fark ettim sonra 20 programı kurup denedim gene hızlıydı .. zaten entegre işlemi esnasında ingilizce bi uyarı vardı entegre edilme işlemi bitene kadar bişey eklemeyin çıkarmayın diyordu sebebi bu galiba .. bende böle olduğu için o uyarıyı yaptım...

volkan23 kardeş eline sağlık güzel bi anlatım olmuş ben senin bu anlattıklarını sadece 32 bit,lik sisteme entegre ettim bi sorun çıkmadı dediğin gibi uygula demeyince diğer sürümlerde seçenek dahilinde akşam kurdum ve çok güzel oldu bide başka bi ricam var benim elimde 32bit ve 64 bit vista tek dvd halinde bir dvd var ben buna sp1 entegre işlemini nasıl yapmalıyım her iki sistemde (32/64 bit)kurulum esnasında yine eskisi gibi görülüp seçme hakkı vercekmi ve ikisininde sp1,i var nasıl kurmalıyım.

Cevaplar için teşekkür ederim

volkan23 kardeş eline sağlık güzel bi anlatım olmuş ben senin bu anlattıklarını sadece 32 bit,lik sisteme entegre ettim bi sorun çıkmadı dediğin gibi uygula demeyince diğer sürümlerde seçenek dahilinde akşam kurdum ve çok güzel oldu bide başka bi ricam var benim elimde 32bit ve 64 bit vista tek dvd halinde bir dvd var ben buna sp1 entegre işlemini nasıl yapmalıyım her iki sistemde (32/64 bit)kurulum esnasında yine eskisi gibi görülüp seçme hakkı vercekmi ve ikisininde sp1,i var nasıl kurmalıyım.

Cevaplar için teşekkür ederim

Vlite onu desteklermi bilmiyorum vlite ile seçerken iki tane ultimate seçebiliyorsan .. Kolay önce 32 bit seçer sp1 entegre edersin sonra bunu direk iso ile kaydeder sonrada açıp tekrar aynı işlemi 2. 64 bit ultimate yi seçer sp1 entegre edersin yalnız öncelikle vlitenin bu şekilde 2 ultimate yi de görmesi lazım ve en önemlisi 64 bit entegresi sadece 64 bit sistemde yapılabilr.. Dene bi iki farklı ultimate i görüyorsa 64 bit vistayı kur ve onun üzerinde bu iki eklemeyi yap ..........

Bütün sürümlerin olduğu DVD'ye SP1 ekleyip yine bütün sürümlerin bir arada olduğu DVD elde etmek için ISO yaratma kısmını kulanmayacaksınız.

vLite ile Vista klasörünü seçeceksiniz.

O size orada bulunan sürümlerin listedini gösterecek.

Birini seçeceksiniz.

Sadece slipstream seçeceksiniz. SP1 dosyasıonı vereceksiniz. 60-90 dakika işlem yapacak. O sürüm SP1 li olacak.

Tekrar vLite ile vista dizinini gösterin o size yine sürümleri gösterecek. Biraz önceki sürümü seçerseniz SP1 olduğunu göreceksiniz.

Başka bir sürüm seçeceksiniz.

Yine slipstream seçili olacak. Başka hiçbir şey ekleyip çıkarayın. Iso oluştur seçmeyin.

SP1 dosyasını yine gösterim. 60-90 dakika yine işlem yapacak.

ve böylece 2 sürümü SP1 li yaptınız. Diğerlerini de aynen böyle devam edeceksiniz.

Sonuncu da bitince ISO oluştur seçerek AIO DVD oluşturabilirsiniz.

Bu arada ekleyeyim.

vLite ile oluşturulan Vistalar bozuktur.

Çoğu kullanıcı bunu fark etmeyecektir. Basit internet makinesi olarak kullanıldığı için.

En basit test.

Sysprep moduna sokun bir defa. Bir daha çıkıyor mu?

Edited by eryen

Bu arada ekleyeyim.

vLite ile oluşturulan Vistalar bozuktur.

Çoğu kullanıcı bunu fark etmeyecektir. Basit internet makinesi olarak kullanıldığı için.

En basit test.

Sysprep moduna sokun bir defa. Bir daha çıkıyor mu?

Nasıl bozuktur ayrıntı yap bakalım biraz ispatın nedir sen ne makinası olarak kullanıyorsun ayrıca hatayı görebildin?

"Sysprep moduna sokun bir defa. Bir daha çıkıyor mu?" Bu ne demek?

Tabiiki gördüm. Offline olarak eklenebilecek olsa idi. Microsoft bu tür bir güncelleme çıkaraktı.

Lakin TrustedInstaller, Servicingstak gibi direkt SYSTEM kademesinde çalışan servisler, modülleri güncellenmesi gerekli.

Lakin vLite. Software hiv dosyasını registere atıp çalışması yetecek kadar girdileri ekleyerek. Update işlemini yapmasını sağlıyor.

Tabi, Online bir sistemde bu servisler aktivasyon (crack falan değil.) esnasında yanlarında pek çok başka servisleri de güncelliyor.

vLite yaklaşık 3500 servis dosyasını yeni sürümeleri ile değiştiriyor. Eskilerini direkt siliyor.

Ama vista bu tip müdahalelere karşı çok zayıf. Eski servis/modüllerin silinmeden önce online kaldırılması gerekli. Yoksa o servi/modülü isteyen, gerektiren bir uygulama gönderdiği konutu yanlış kavrayabilecek/tanımlayamıyacak/farklı sonuç üretecek bir servis ile başbaşa bırakılıyor.

Vista da hiçbir uygulama kendi içerisinde String, Menu, Dialog içermez. Tamamen dil dosyalarına bağımlıdır.

Yeni sürüm dll (veyahut ne olursa olsun) ile birlikte eski sürüm dil dosyası kullanılmaya çalışıyor.

Bizzat. 11 sürümü de vLite ile entegre ettim. Bunları online hale getirip kullandım da.

Hata var diyorsam vardır.

Sysprep'i bilmiyorsanız hata ile karşılaşma ihtimainiz dediğim gibi çok düşük.

Bilgisayarı internette gezinmek. Arada oyun oynamak. Msn vesaire için kullanıyorsunuz.