Jump to content

Youtube'ye Girmek İsteyen Arkdaşlar Buyrun

muhacir21

Recommended Posts

Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Özür Diliyorum

İnternet Explorer'den Araçlar <-> İnternet Seçenekleri <-> Bağlantılar <-> Yere Ağ Ayarları <-> Proxy sunucusunu seçip Adres Kısmına 193.204.60.95 Port (B.Nok) Kısmına 3128 Girip Tamam Diyoruz.

Youtube Hayırlı Olsun :D

www.h-tunnel.com/

l-tunnel.com/

www.g-tunnel.com/

w-tunnel.com/

j-tunnel.com/

www.n-tunnel.com/

www.o-tunnel.com/

q-tunnel.com/

www.r-tunnel.com/

www.p-tunnel.com/

www.m-tunnel.com/

:whistle: Google'da arama yapmaya görün bütün tüneller açık istediğiniz siteye girin Youtube dahil.

Vistada denedim çalıştı .. Firefox da açmak isteyenler..

Araçlar->Seçenekler->Gelişmiş->Ağ->Bağlantı->Ayarlar->>>>

->>>Vekil Sunucu Ayarları->HTTP Vekil Sunucunuz. 193.204.60.95

Port Kısmına 3128 Girip Tamam Diyoruz..Firefoxta giriyor artık...

arkadaşlar windows xp benim orjinal değil ve ben konuyu açan arkadaşın dediklerini yaptığım için microsofta yakalandım.yeniden xp yi legallemem gerekti.

konuyu açan arkadaş sakın yanlış anlamasın ona kızgın falan değilim :whistle: çünkü yeni şeyler öğreniyoruz bu sayede.

Bu proxy ipleri sürekli aktif olmaz. en aktif bağlantıları bulmak için internette aratabilirsiniz proxy diye. Ayrıca bu proxy ipnin iyi ve kötü yanı var. iyi yanı genelde güvenlik açısından iyi. kötü yanı internet hızı düşüyor ve bir süre sonra ip geçersiz oluyor. internetiniz tamamen yok olursa proxyi kaldırın.

• 3 ay sonra...

daha önce de yazılmıştı bi yerde, kesin çözüm

"Herkes youtube a girmek için çeşitli yollara başvuruyor fakat çoğu başarısız yada yavaş bi youtube oluyor. Hatta yıldız vermek videolara mesaj yazmak bile işkence haline gelebiliyor

Başlat->Çalıştır yazın ve aşağıdaki satırı olduğu gibi kopyalayıp yapıştırın.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts -> Enter

Entere bastığınızda Birlikte Aç penceresi çıkacak. Pencereden Not Defteri'ni seçiniz ve açılan Not Defteri penceresinin en alt satırına aşağıdaki satırları yazınız.

208.117.236.70 youtube.com

208.117.236.70 www.youtube.com

Ardından not defterini kaydedip kapatın. İyi seyirler"

daha önce de yazılmıştı bi yerde, kesin çözüm

"Herkes youtube a girmek için çeşitli yollara başvuruyor fakat çoğu başarısız yada yavaş bi youtube oluyor. Hatta yıldız vermek videolara mesaj yazmak bile işkence haline gelebiliyor

Başlat->Çalıştır yazın ve aşağıdaki satırı olduğu gibi kopyalayıp yapıştırın.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts -> Enter

Entere bastığınızda Birlikte Aç penceresi çıkacak. Pencereden Not Defteri'ni seçiniz ve açılan Not Defteri penceresinin en alt satırına aşağıdaki satırları yazınız.

208.117.236.70 youtube.com

208.117.236.70 www.youtube.com

Ardından not defterini kaydedip kapatın. İyi seyirler"

harbiden çalıstı yahuuuu tekekkurlerrr bukadar kolay yıntem duymamıstım

www.ninjacloak.com adresine girin en alt kısımda adresi yazarak youtube girebilirsiniz.

NOT: www.youtube.com adresini yazdıktan sonra çek işaretlerini kaldırırsanız üye girişi yapabilir veya FLV uzantılı olarak internet temprory files içine atabilirsiniz.

proxyler bir müddet sonra tıkandığı için yazdım kolay gelsin..

arkadaşlar hiç ugraşmayın vede dert edmeyin bunu youtubeye girmek istiyosanız eger cok kolay vede hızlı bi yolu var www.yasaktube.com adresine tıklamanız yeterli videoları kolaylıkla yükleyebilirsinizde burdan hızlı bi şekilde .. saygılarımla Bi teşekkürü hak ediyoruz !!!!

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...