Jump to content

Key-logger Simülasyon Test Programı

CaVeLL

Recommended Posts

Key-Logger Simülasyon Test Programı

TESTİN AMACI: Eğer sisteminizde bulunan Güvenlik Yazılımınız sizi "Sezgisel olarak" koruyabiliyor ise bu test programının klavyenizi (Keyboard) izlemesini engellemesi gerekmektedir.

Aksi takdirde Key Logger zararlılarına karşı güvende değilsiniz!

Keylogger Simülasyon Test Programı :

* Tümüyle test amaçlıdır, sisteminizde tamamen sizin kontrolünüz altında ve görünür olarak çalışmaktadır.

* Uzaktaki bir merkezde veya yerel olarak bilgisayarınızda kesinlikle kayıt tutmaz. Sisteminize bulaşması veya herhangi bir zarar vermesi mümkün değildir.

* Key-Logger Simülasyon Test Programı herhangi bir kurulum gerektirmediği için programı istediğiniz zaman kapatıp silebilirsiniz.

Key-Logger Simülasyon Test Programı, bir key logger zararlısının sisteminizde nasıl çalıştığını görebilmeniz ve sisteminizde bulunan güvenlik yazılımının sizi ne ölçüde koruduğunu canlı olarak test edebilmeniz amacını taşımaktadır.

### Güvenlik programınız, teste başladığınızda size, bir uyarı vermelidir.

Aksi takdirde kullandığınız güvenlik programının sizi yeterli düzeyde ve hepsinden önemlisi sezgisel olarak korumuyor demektir.

adim1.jpg

01.jpg

Key-Logger Test programını bilgisayarınıza indirdikten sonra "Çalıştır" a tıklayınız.

Programı henüz indirmediyseniz buradan bilgisayarınıza

indirebilirsiniz.

http://download.zemana.com/Products/Simulations/keyboard.exe

adim2.jpg

02.jpg

Key Logger Test Program arayüzünde bulunan

"Başlat" butonuna basınız.

adim3.jpg

03.jpg

Kullandığınız güvenlik yazılımının testi geçebilmesi için size bir uyarı vermesi gerekmektedir..

Eğer uyarı aldıysanız, uyarının "İzin Ver (Allow)" şıkkını seçerek keyloggerın nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

adim4.jpg

04.jpg

Tarayıcınıza (Browser) veya herhangi bir notepad, MS Word benzeri araca birşeyler yazdığınızda veya klavyenizden herhangi bir şekilde bastığınız her tuş Simülasyon Penceresi'nde aynen görünecektir. Bir keylogger zararlı yazılımı sisteminize gizlendiğinde bu simülasyona benzer şekilde yaptığınız işlemleri gizlice kaydedebilir.

Bu Test Yazılımı hiçbir kayıt yapmamaktadır.

Key-Logger Simülasyon Test Programını indirmek için :

(kurulum geektirmez, 312 KB)

http://download.zemana.com/Products/Simulations/keyboard.exe

Bilgi: www.zemana.com/list/list.asp?ktgr_id=423

AnaSayfa : www.zemana.com

Benim Şuanki Sistemimde Sadece Güncellenmiş NOD32 3.0.621 Kurulu ve Bu Simülasyonda NOD Başarılı Olmadı, Uyarı Vermedi.!

Sizin PC ler Uyarı Verecekmi Acaba, Veya KeyLoggerlara Karşı NeNedenli Güvendesiniz.!

Sadece 312 KB, indirin Deneyin ve Kullandığınız Güvenlik ve Virüs Programlarıyla Beraber Sonucunu Sizde Yazın....

• 2 hafta sonra ...

merhaba walla bende kaspersky antivirüs var ses soluk yok arkadasın dedği gibi bize allah korusun bi keylogger atsalar yandığımızın resmidir bu testten gecebilecek bir antivirüs programı önerirseniz cok seviniriz sadece vindows soruyor calışsın mı diye

• 6 ay sonra...
merhaba walla bende kaspersky antivirüs var ses soluk yok arkadasın dedği gibi bize allah korusun bi keylogger atsalar yandığımızın resmidir bu testten gecebilecek bir antivirüs programı önerirseniz cok seviniriz sadece vindows soruyor calışsın mı diye

sa pasam keylogerdan korunmak istiosan gideceksin kaspersky internet securty alacaksin kırık lısansla hic bisi yapamazsın zaten

arkadaşlar bu tur testler fırmaya ozgu tasarlanmıs olup zaralı ıcerık olarak gozukmesı engellenmıs olma olasılıgı yuksektır aldanıpta vırus programınızı degıstırmeyın

kardes hic bir zaman sahtekarlıkla korunamazsın bilgilerime dayanaraktan kaspersky internet securtye para weren adam karlı cıkıyor ben 3 yıldır lısans alıyorum yılda 45 50 kagıt cıvarında 2pclık lısansı var 1 ını de satıyorum yanii zararım 0 karım %100 oluoo tawsıye ederım:D

• 10 ay sonra...

bu site kar amaçlı kendi av programını satmaya calışıyor nasıl güvene bilirizki bu programın keyloger olduğuna ben uzun zamandır tnctr den indirmiş olduğum eset 3.0.672.0 ı kullanıyorum daha öncesinde kasper kullanıyodum haftada bir format çekiyodum şimdi formatı unuttum bence bu program düzmece kendi programını satmak için bizimkileri kötülüyor

adminlere burdan rica ediyorum bize gerçek bi keyloger test programı bulabilirlermi acaba

5645.jpg

Antivirüsler genelde yakalamıyor zaten ama anti logger (zemana) affetmez :D

Buyur arkadaşım :warning: programı şimdi yaptım taratın hiç bir şekilde eset kasper görmez ama zemana görür gerçekten süper bir program anti logger..

key.png

http://rapidshare.com/files/275691056/TncTR_KEY.exe[/CODE]

Antivirüsler genelde yakalamıyor zaten ama anti logger (zemana) affetmez :D

Buyur arkadaşım :download1: programı şimdi yaptım taratın hiç bir şekilde eset kasper görmez ama zemana görür gerçekten süper bir program anti logger..

key.png

http://rapidshare.com/files/275691056/TncTR_KEY.exe[/CODE]

Boş yere 40 tl vermene gerek yok kardeşim.

AVG nin Free editionu kur bilgisayarına ve sonra bak keyfine...

İstersen dene de gör fakını. Hem bedava hemde acayip koruma sağlıyor...

Saygılarımla,

Normal anti virüslerin virüs olarak görmemelerinin nedeni bu API ile hem böyle keyloggerler yapılabiliyor aynı zamanda örneğin belirli bir tuşa bastığında bazı işlemler yapan programlar vardır onlarda bunu kullanıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...