Jump to content

*Şok Şok* Tnctr Rapİd Account OluŞturucu

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 128
  • Created
  • Last Reply

eee gerçekten yuh yani abi bunda şifre felan çıkmıyo ya ya varya herkes o salatalıgı alıp ne güzel de yemişitir ha arkadaşlarım herkese afiyet şeker olsun :clapping: :clapping: :clapping::dribble: :dribble: :dribble::drinks::D

bende başlığı görünce çok üzüldüm . doğrusunu sölemek gerekirse... daha bi hafta önce 6 aylık üye oldum 65 YTL'ye bugünde ayrıca 3 Aylık üye oldum. 39 YTL'ye .... bu başlığıda görünce tüh be dedim yazık oldu paralara demiştim ... ama şimdi deil tabi... Ye, İç rapidten vazgeçme.... premiumdan indirmek ayrı bi keyif

bende başlığı görünce çok üzüldüm . doğrusunu sölemek gerekirse... daha bi hafta önce 6 aylık üye oldum 65 YTL'ye bugünde ayrıca 3 Aylık üye oldum. 39 YTL'ye .... bu başlığıda görünce tüh be dedim yazık oldu paralara demiştim ... ama şimdi deil tabi... Ye, İç rapidten vazgeçme.... premiumdan indirmek ayrı bi keyif

Bu saate kadar 900 kişi zokaya düşmüş :D Bir daha ki sene daha büyük katılım bekliyoruz :lol:

şaka gerçekten güzeldi. milleti can damarından vurdunuz akıllıca....

ancak hakangnd üyeniz bu sayfada yazdığı yorumunda çok seviyesizce dengesiz bi yorum yapmış.. ya haddini siz bildirin ya da ben bildireceğim. saygısızlığın lüzumu yok.

arkadaşlar ben başka bir konuya değinecem(((çaktırmayın benimde o hıyarı yediğimi))) D: :):lol:

aslında başta şüphelenmiştim desem kimse inanmaz herhalde;;;niye şüphelendiğimi söyleyeyim,

1-konu amacı bir program olmasına rağmen sk8er_boi nin konuyu SOHBET-CHAT bölümünde açmış olması.

2-böylesine tehlikeli bir işe kalkışırmı dedim(((içimden isterse yapabilir dedim)))

ama yinede sırf merak ettiğimden exe yi indirdim.tıkladım... :)

zaten bu türk milletinin başına ne gelirse meraktan dolayı geliyor;

walla helal olsun tnctr deki hıyarı yiyen üye sayısı kadar

türkiyedeki kaçtane forumun genel üyesi yok!!!

aslında sk8er_boi nin amacı şakaymış ama ;

bu arada forumunun popülerliğini sınamış oldu.

tnctr nin populerliğini görüyorsunuz değilmi?

sk8er_boi ;

2 nisan saat 12:24 de bu konunun tam 24 saati doluyor.

bu saate kadar hıyarı yiyen üyelerin tam sayısını yazarsan

1 güne kaçtane sazan sığar acaba öğrenmiş oluruz...

hahahahahaaa sizdemi yediniz yoksa......:D:D

Doğrusu sk8er_boi arkadaşımız bizim hıyardan daha çok ne kadar koyun olduğumuzu bize tekrar hatırlattı.Bu millet birine güvendimi ölümüne peşinden gider...Esas problem güvenilenin hıyar olup olmadığı...Yoksa millet süper, iyi adamın idaresinde ise eğer...(Ben bir idareci olarak bunu yazıyorum).Tüm forum arkadaşlarıma selam ve saygılarımla.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...