Jump to content

Ms Office Orijinal ürün Bildirimi

Agarta

Recommended Posts

Microsoft, 29 Nisan 2008’de Office Orijinal Ürün Avantajı (Office Genuine Advantage-OGA) Bildirimi uygulaması hayata geçiriyor.

Bu sorun yaratır mı?

Bende de office 2007 vvardı türkçe ama ben şununla cracklemiştim ve orjinallik bildirimini indirdim ve sorun yok hala çalışıyor :huh:

http://rapidshare.com/files/97598595/Microsoft__Office_EnterPrise_2007__activation_crack_.rar[/CODE]

bu olay bugün bendede oldu Microsoft Office 2003 yüklü bunu silip bir daha yüklesem ürün anhtarını değiştirsem hem bilgisayara yüklenir mi?hemde bu sorun ortadan kalkar mı? lütfen bu sorunuma cevap verirseniz çok sevinirim bu konuyu açan arkadaşımızada tşk

bu olay bugün bendede oldu Microsoft Office 2003 yüklü bunu silip bir daha yüklesem ürün anhtarını değiştirsem hem bilgisayara yüklenir mi?hemde bu sorun ortadan kalkar mı? lütfen bu sorunuma cevap verirseniz çok sevinirim bu konuyu açan arkadaşımızada tşk

Office 2003 yüklü makineler tamamen deliriyor. Elimden geçen 3-4 makinede başıma geldi bu. Office 2003'ü kaldırmak zorunda kaldım mecburen. Ne yapmak gerek diye düşünürken sk8er_boi'nin upload ettiği Office XP'ye denk geldim. Hem 50 MB, hem katılımsız, hem de benim işimi görüyor. Office 2003 gibi olmuyor tabii, ama sorun çıkarmadıkça mesele yok. Windows updatelerinde eğer yanlış görmediysem Office 2000/XP güncelleştirmesi diye birşeyler de aldı makine, ama Office XP buna rağmen sorunsuz çalışmaya devam ediyor. Tavsiye ederim, bu arada admin'e tekrar teşekkürler tabii Office XP upload'ı için.

aynı şey benim başımada geldi ne yapacağımı düşünürken bir de makinayı geri yükleme noktasında güncelleştirme öncesine alayım diye düşünüp uyguladım güncelleme iptal oldu bende uğraşmaktan kurtuldum

• 5 ay sonra...

teşekkurler crack verenarkadaş allah razı olsun 2 gundur arıyordum

Bende de office 2007 vvardı türkçe ama ben şununla cracklemiştim ve orjinallik bildirimini indirdim ve sorun yok hala çalışıyor :D

http://rapidshare.com/files/97598595/Microsoft__Office_EnterPrise_2007__activation_crack_.rar[/CODE]

saol varol kardeş

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...