Jump to content

All In One Yapımı

lontokyo
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 hafta sonra ...

bir sorum var AIO ile yapılan çalışmalarda normalde autoplay diye bir klasör oluyor onun içinde buttons falan işte onları tek dosya haline getirmek için winrarla sıkıştırıyoruz ya ama bir çalışma vardı normal winrar ile sıkıştırılmış dosyaya tıkladığımızda bekleyin diyor birşey doluyor onu nasıl yaparız winrar ile sıkıştırdığımızda geçiçi klasöre açıyor ya öyle bişey gözükmüdeğinden anlayamadım

bir sorum var AIO ile yapılan çalışmalarda normalde autoplay diye bir klasör oluyor onun içinde buttons falan işte onları tek dosya haline getirmek için winrarla sıkıştırıyoruz ya ama bir çalışma vardı normal winrar ile sıkıştırılmış dosyaya tıkladığımızda bekleyin diyor birşey doluyor onu nasıl yaparız winrar ile sıkıştırdığımızda geçiçi klasöre açıyor ya öyle bişey gözükmüdeğinden anlayamadım

Projeyi build ederken Web/E-mail Executable seçeneğini işaretlerseniz aynı şekilde hazırlamış olursunuz:

qttemphp2972.png

Not: Sonraki pencerede Show progress windows seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.

Edited by KintaRo

• 1 ay sonra...
mrb arkadaslar acaba autoplay media studio ya tarıhı nasıl eklıye bılırım saatı ekledım kolaylıkla ama tarıhte eklemek ıstıyorum fakat yapamıyorum lutfen yardımcı olurmusunuz ?

sTarih = System.GetDate(DATE_FMT_EUROPE);
Label.SetText("Label1", sTarih);[/CODE]

• 2 hafta sonra ...

hayırlı geceler herkese yıne kod arıyorum kendım ugrastım olmuyor yapamadım bır turlu yapmaya calıstıgım ıste

mesela calısmama arama motoru nasıl eklıye bılırım google,yahoo,bing,wikipedia,pc de ara vs vs

ve birde surucu bılgılerını gostere bılırmıyım mesela yerel dısk c nın ne kadar alana sahıp odugunu ve ne kadar bos oldugunu felan bu kodları yazarsanız bana mutlu olurum :)

hayırlı geceler herkese yıne kod arıyorum kendım ugrastım olmuyor yapamadım bır turlu yapmaya calıstıgım ıste

mesela calısmama arama motoru nasıl eklıye bılırım google,yahoo,bing,wikipedia,pc de ara vs vs

ve birde surucu bılgılerını gostere bılırmıyım mesela yerel dısk c nın ne kadar alana sahıp odugunu ve ne kadar bos oldugunu felan bu kodları yazarsanız bana mutlu olurum :)

Araman yeterli olacaktı. Kintaro daha önce paylaşmıştı.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=133741[/CODE]

egemynet haklı daha önce hepsinin örneği hazırlanmıştı. Web arama içinde hazırladığım şu örneğe bakabilirsin:

http://www.tamotomatik.org/dosya_web_arama.zip[/CODE]

özür dilerim aslında nasıl arayacaımı bılemedım bu yuzden buraya yazmaya karar verdım :(

• 3 hafta sonra ...

Bnece hiçde geç değil, Yaşım 29, 27 yaşında keşfettim programı şu an tüm işimi halledebiliyorum. Forum ortalama yaşı 18 olduğuna göre sende maksimum 20 yaşındasın diye varsayıyorum. Erken bile :-) ben 19 yaşında internetle daha yeni tanışmıştım. Dial-Up'lı zamanlar ahh ahh. Google bile yoktu :)

Tabi indigorose'un forumunda (AMS'nin yapımcısı) çok güzel örnekler var ve düşündümde çok güzel interaktif uygulamalar hazırlanabilir. Ve AIO'daki gibi karmaşık kodlara hiç gerek yok. Menü aç, Kapat, oynat, durdur, ses aç kapa vs eğer bilgisayarla ilginiz varsa 1 ayda istediğiniz gibi interaktif uygulamalar yapabilirsiniz.

• 4 hafta sonra ...

Öncelikle Anlatım İçin Çok Teşekkürler Ben Autoplay Programını Kullanmaya Yeni Başladım

İlk Videoda İzlediklerimi Adımı Adımına Uyguladım Ama Şöyle Bir Sorun OLusuyor ''Prewiew''e Bastıgımda Programın Görüntüsü gelmiyor Ve Kaydettikten Sonra Kaydettiğim Dosya Açılmıyor Bir Kaç defa denememe Ragmen Hiç Bir Değişme Yok

Lütfen Bana Bu Konuda Yardım Edersen Çok Memnun Olacam

Edited by 6217186

6217186; türkçe AMS'mi kullanıyorsun?

O Problemi Ams yi değiştirerek Çözdüm Ama Şİmdi Şöle bi problem VAr

Butonun üstüne tıkladıgımda 9999 hatası veriyo ama genede yükleniyor dosya Sence bu hata neden olusuyor

O Problemi Ams yi değiştirerek Çözdüm Ama Şİmdi Şöle bi problem VAr

Butonun üstüne tıkladıgımda 9999 hatası veriyo ama genede yükleniyor dosya Sence bu hata neden olusuyor

Bunu kullan problem yaşamazsın

http://rapidshare.com/files/372575411/IndigoRose.AutoPlay.Media.Studio.7.5.1006_UIT_by_AkozdemiR_M.exe[/CODE]