Jump to content

Bir Bilgisayara Format Atılmaması Için ?

kyilmaztr

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Ne yaparsan yap format çakılır :(

Sen anLamadın herhalde First Boot Device kısmını CD-ROOM Yapmıyacan

Ve Biosu Şifrelersen Format çekemez.Tek bir şartla Çekebilirsin Oda F-Disk:)

ne alakası var arkadasımm... bios u sıfırladımı ne bios sifresi kalır ne baskabisi. istedigi gibi atar formatı

Kardeş ne demek bios'u sıfırlasan okadar kolaymı Şifreyi Kırmak :(

ne alakası var arkadasımm... bios u sıfırladımı ne bios sifresi kalır ne baskabisi. istedigi gibi atar formatı

ewet bios sıfırlanınca format atılır.Ben öyle bişey istiyorumki hdd şifre koyayım veya buna benzer bir durum olsun.

benim kardeşim o kısma kadar gelince abiiiiiiiiiiii format atılmıyor yavvvvvvvvv desin.

Bıktım lan zırt pırt formatlamasından ineğin.Çoğuğu dövecem eğer bir yol bulunmassa.şu veledi kurtarın elimden

Brightblade-->Küfürlü konuşmanız sebebiyle uyarı aldınız.

Arkadaşımın Toshiba marka laptopu var. Vista yüklü. Xp yüklemek istiyor ancak format atamıyor. Aldığı yer engellemiş. Bilgisayar öğretmenine sordu dll dosyasının içeriğinde bişeyler değiştirip adınıda değiştirince format atılabiliyormuş ama tam olarak bilmiyor

demiş arkadaşın biri

Arkadaşım bunun için güvenlik kartları var kart sökülmnediği takdirde format atılamaz. Eğer kardeşim fazla anlamıyorsa arkadaşların dediği gibi bios a şifre koyabilirsin. benimde başka bildiğim bir yöntem yok

Kardeş Orasını biliyoruz.Arkadaş'ın kardeşi Bios Pilini Çıkarak halde değilya okadarda Kurdu değildir herhalde :(

ya sen ya cok bılmıslık yapıyorsun yada kendını bılıyor zannedıyorsun boottan kurulmayan wındowslarda var allahım ya boyle yapıyorsunuz ya benı olduruyosunuz sen bıraz daha ogren pcyı daha sonra yorum yaz ok yanlıs bılgı verme atılır kardes her halukarda atılır ama bır teknıgı vardır emınım

Deep freze kur ..Yada tam adını bilmiyorum bi parça takıyorlarmış onu sökmeden format atılamıyor..

Deep freeze formatı engellemez. Sadece bilgisayar açılıp- kapnınca işletim sistemi üzerinden yapılan işlemler esgisi gibi kalır ;)

Rollback programı var.onu kurduğunda bilgisayar formatı yemiş gibi görünsede açıldığında hiçbirşey olmuyor.program unistall edilmediği sürece format yemez.Bende öyle olmuştu

Rollback programı var.onu kurduğunda bilgisayar formatı yemiş gibi görünsede açıldığında hiçbirşey olmuyor.program unistall edilmediği sürece format yemez.Bende öyle olmuştu

evet program çok sağlam özellikle 8 ve üst versiyonları programa kaldırma şifresi koyarsan fdisk bile işe yaramıyormuş diye okumuştum ayrıca pc security ile de system e şifre koyup format önlenebilir forumda 2 programda mevcuttur

evet program çok sağlam özellikle 8 ve üst versiyonları programa kaldırma şifresi koyarsan fdisk bile işe yaramıyormuş diye okumuştum ayrıca pc security ile de system e şifre koyup format önlenebilir forumda 2 programda mevcuttur

kardeş bu 2 programıda kurdum.Dedğin gibi şifre felanda koydum ama her şekilde bilgisayar formatlanıyor.

ya bu konu ile alakası yok ama bigisayarıma virüs bulaştı amvo exe diye nasıl silebilirim her bilgisayarı açtığımda karşıma çıkıyor.biligi verirseniz sevinirim.teşekkürler.

ya bu konu ile alakası yok ama bigisayarıma virüs bulaştı amvo exe diye nasıl silebilirim her bilgisayarı açtığımda karşıma çıkıyor.biligi verirseniz sevinirim.teşekkürler.

forumda çözümü var arama yap linkini vermiyorum :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...