Jump to content

Nlite Addon Maker

Recommended Posts

arkadaşlar bütün sitelerde bu nlite add-on maker programının nasıl kullanılacağı virgülüne kadar aynı anlatılmış.hepsi yalan söylüyor diye düşünmeye başladım.neden mi

1)şimdiye kadar forumlardan aldığım bilgileri hep denedim.kimisinde sorun oldu ama hallettim doğruymuş

2)katılımsız kurulum xp leride yarım yamalak kuruluyor.boşuna indirmiş oluyorsunuz

3)bu addon maker programı kuruluyor Ama önce virüs programı sonra virüs programını kapatsanızda windows çalışmasına izin vermiyor .hiçbir sitede bu sorunun çözümü üzerinde durulmamış sorulduğu halde.bu çalışmayan programla nasıl yaptıysanız dediklerinizi HELAL OLSUN.

İnsanların neden böyle yalanlar söylemek istediğini anlamak zor değil. başkalarına ben bilgisayar kurduyum demek dedirtmek için. neyse eylenin ve kendinizi kandırmaya devam edin nereye kadar devam edeceksiniz?ne zaman büyüyeceksiniz merak ediyorum

sanmıyorum ama (çünkü çok uğraştım) dilerim birisi bu addon makerı nasıl çalıştırılacağını anlatır.doğru çıkarsa bende herkesten özür dilerim.İYİ GECELER İYİ EĞLENCELER

• Administrator

Niye bu kadar feryat ettiğinizi anlamadım. Addon maker'in çalışma prensibi çok kolay.

svcpack.in_ dosyasını extract et.

katılımsız kurulum exe'sini i386\svcpack klasörü içine at.

svcpack.inf dosyasının içine bu exenin ismini ekle

svcpack.inf dosyasını tekrar sıkıştırıp i386 içine at.

Budur. Benim katılımsız bölümünde yaptığım anlatıma da bakabilirsiniz.

benim ne demeye çalıştığımı anlamadan yanıt yazmayın.Diyorum ki addon maker çalıştırılamıyor.çalışmayan birşeyle ben bunu ben şunu yaptım en büyük benim edasına girmenin anlamı yok.yanıtlayacaksanız nasıl çalıştırılacağını anlatın çalışma prensibini değil.

benim ne demeye çalıştığımı anlamadan yanıt yazmayın.Diyorum ki addon maker çalıştırılamıyor.çalışmayan birşeyle ben bunu ben şunu yaptım en büyük benim edasına girmenin anlamı yok.yanıtlayacaksanız nasıl çalıştırılacağını anlatın çalışma prensibini değil.

dostum bu kadar sinerlencek bir şey yok sakin olmak her zaman iyidir ben ilk defa desem yalan olmaz sk8er_boi 'nın bir cevabını okurken sinirlenmedim çünkü sana çok dostane ve yardımsever şekilde yaklaştı ama sen adamı döveceksin nerdeyse :(

• Administrator

Çalışıyor arkadaşım. Framework 2.0 kurulu mu sende?

dostum bu kadar sinerlencek bir şey yok sakin olmak her zaman iyidir ben ilk defa desem yalan olmaz sk8er_boi 'nın bir cevabını okurken sinirlenmedim çünkü sana çok dostane ve yardımsever şekilde yaklaştı ama sen adamı döveceksin nerdeyse :(

evet admin iyi açıklamış terslediği zamanları da biliyorum onun için cevap güzel.

Varan 1

Ben dedim adamı kızdırma şuan haklı

evet admin iyi açıklamış terslediği zamanları da biliyorum onun için cevap güzel.

hemfikir olduğumuza sevindim

• 10 ay sonra...
Varan 1

Ben dedim adamı kızdırma şuan haklı

hemfikir olduğumuza sevindim

arkadaşlar siz adamı suçlayacağınıza onun sorununa cevap versenize yani sorununa çözüm üretin bide bunu bende merak ediyorum bilen bir arkadşımız ayrıntılı bir şekilde sade bir dille ve resimlerle destekleyerek anlatırsa cok memnun olurum şimdiden teşekkürler :)

:)

tmm arkadaşım dediklerinizi dinledim anladım fakat sizin birbirinizle didişmekten başka bişey göremedim şimdi sıra geldi icraata birisi bize add-on maker in indirme adresini ve nasıl kullanmamız gerektiğini resimlerle (ama sade bir şekilde) anlatırsa çok memnun olurum

buna ve size ihtiyacımız var arkadşlar bize yardım edin ...........emeğinize sağlık.............elinize sağlık............

çok teşekkür ederim şimdiden :)

:)

tmm arkadaşım dediklerinizi dinledim anladım fakat sizin birbirinizle didişmekten başka bişey göremedim şimdi sıra geldi icraata birisi bize add-on maker in indirme adresini ve nasıl kullanmamız gerektiğini resimlerle (ama sade bir şekilde) anlatırsa çok memnun olurum

buna ve size ihtiyacımız var arkadşlar bize yardım edin ...........emeğinize sağlık.............elinize sağlık............

çok teşekkür ederim şimdiden :)

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=4517[/CODE]

Bölümü incelemek bu kadar mı zor?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...