Jump to content

Teşekkür Mesajı Gonderen Ve Büyük Harflerle Ileti

Bultar

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar.

Teşekkür butonu varken gereksiz yere atılan "Teşekkürler", "Sağol", "İyi paylaşım" gibi mesajlar ve BÜYÜK HARFLERLE yazılan iletilere bundan sadece pm ve ileti düzenleme şeklinde uyarı verilmeyecektir. Bundan sonra gelecek olan uyarı 1 gün ila 2 gün arası ileti gonderememe durumu olacaktır. Bunu yapmamızdaki en büyük etkende son günlerde bu tarz mesajların muazzam sayıda artmasıdır. Bu tipte gördüğünüz mesajları raporlarsanız gereken en kısa sürede yapılacaktır

Sevgi ve Saygılarımla

Team.TnC

Bultar.

Güncel

Bu konuya deyindigin iyi oldu bende bununla alakalı kendi yorumumu belirteyim........ tabi kendi fikrime vede görüşüme saygı duyulmak koşuluyla ; öncelikle bu kısıtlama biraz anlamsız geldi bana foruma üye olan arkadaşların bi konuya (kendisinin işini görebilecek ve bundan yararlanıp o konu hakkında bilgi edinip o konuyu acan vede bizlerle paylaşan arkadaşa ) acıkca teşekkür edmesinde bi sakınca oldugunu sanmıyorum ... kuru kuru bir tek putona basmaktan ziyade ,kendi teşekkürünü belirtmeleri cok daha anlamlı olur .. Şahsen ben forumdaki arkadşlara yararlı olabilecek bi konuyu açıpta bu konu hakkında yararlandırıp bilgi edinmelerini saglıyacaksam sadece minnetdarlıgını belirtmek adına kuru kuru bir teşekkür butona basmalarını hiçde önemsemem bir iki cümleyle teşekkür edmeleride yetmiyo cok klasik bir hal alıyor bu seferde...En dogrusu kendi yorumlarını içine katıp o konu hakkında fikir birliligi edinip teşekkür edip yazması, bence dahada anlamlı olur ...Bir ikincisi ise;teşekkür butonunnun en solundaki resim cok dikkatimi çekti teşekkür edenlere hitaben yapılmış -_-)) cok komik vede cok anlamsız deyiştirilmesi gerek bir an önce .....

Bu seferde bunun ardında belli amaçlar güden şahıslar ortaya çıkıyor ki son günlerde fazlasıyla var ortalıkta.Mesaj sayısını artırmaya niyetli şahıslar önüne gelen her konuya teşekkür ediyorki geçenlerde rastladım bazıları olayı abartmış ve soru soran adama aynen şu cevabı yazmış "Teşekkürler.Güzel paylaşım.Emeğe saygı." Bu mudur yani? Ayrıca bu gereksiz mesajlar databasede öneminden fazla yer tutuyorlar...

Bu seferde bunun ardında belli amaçlar güden şahıslar ortaya çıkıyor ki son günlerde fazlasıyla var ortalıkta.Mesaj sayısını artırmaya niyetli şahıslar önüne gelen her konuya teşekkür ediyorki geçenlerde rastladım bazıları olayı abartmış ve soru soran adama aynen şu cevabı yazmış "Teşekkürler.Güzel paylaşım.Emeğe saygı." Bu mudur yani? Ayrıca bu gereksiz mesajlar databasede öneminden fazla yer tutuyorlar...

bir kaç kişinin yaptıgı bu durum bence istisna eger mesaj sayısını artdırmaya yönelik böyle bir eylemi gercekleştiriyorlarsa önlem alınması gerek

Teşekkür ederim !

Ettim şimdi ne oldu ?? Mutlu mu oldum ?

Onun yerine teşekkür butonuna bas. Bak şunlar bana teşekkür etmiş..

İlla okumak mı lazım.

Mesaj sayısına gelince;

Mesaj sayısı önemli değil ki sitede..

Eğer üye başlıklarını TNC GOLD gibi, bunları değiştirmek istiyorsanız girin kendiniz yazın..

Yani mesaj sayısı önemli değil. Öenmli olan faydalı PAYLAŞIM::

Bunlar benim düşüncelerim..

Kolay gelsin..

Zaten bunu bilmeyen kişiler yapıyor bunu wmismail.Ayrıca konuya giriyorsun bir tane program verilmiş 10 sayfa mesaj aralarında işime yarar bilgiler var mı diye kontrol etmeye kalksam 9 sayfası teşekkür mesajı olacak.Ne gerek var.Zaten bir süre sonra bu cümlelerin hepsi kalıplaşmış olmuyor mu biz o zaman bunu en başta kalıplaştıralım hem biz hem serverin içi rahat etsin dimi?

Forumda mesaj sayısının artmasının kimseye bir faydası yok. Boş yere kimse oturupta sagol mağol yazmasın. Buton var orada kullanılsın diye. Neticede biz forumu düzenli, tertipli ve aranılanın bulunduğu bir şekilde tutmaya çalışıyor. Sizlerinde buna katkınızın olmasını istiyorsanız yukarıdaki şeyleri yapmamaya çalışın vede bu tarz iletileri gördüğünüz zaman mutlaka raporlayın. İnanın bu hepimiz için daha iyi olacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...