Jump to content

USDownloader 1.3.5.9 27.02.2016

MostWanted
 Share

Recommended Posts

USDownloader 1.3.5.1

09224604484d887c22666.jpg

Arkadaşlar hiç uğraşmaya kalmadan ne dll dosyası ne başka bişe.Size sunuyorum.Sizin tek yapacağınız modem reset dosyası bulmak.Herkesin modemi farklı olduğundan içine koymadım.Şİmdi linki ve anlatımı veriyorum.Kolay gelsin

İndirme Linki:

http://rapidshare.com/files/126904895/USDownloader_MostWanted.rar[/CODE]

[/center]

Yarı alıntıdır.Ama SFX bana aittir.Sorularınız için burdayım.

Hız yavaşlığı İçin:

Evet Veysel arkadaşımızın dediğini bende gözlemledim ve denedim, program herzaman deil ama ara sıra çok düşük hızla indiriyor, bununda sebebi yine RS_ServerSwitch. Çünkü bu switch sayesinde program o anda en düşük pingi olan serverdan otomatik olarak indirmeye başlıyor, fakat ben kendi payıma, bütün serverlardan aynı hızla indiremiyorum. Ve bu switch bazen test ettiği anda yavaş indirdiğimiz serverlardan birisinden daha düşük ping alıyor ve dolayısı ile o serverdan indirmeye başlıyor. Ama dediğim gibi o düşük ping o anlık. Dolayısıylada bazen bu şekilde yavaş indirmeye maruz kalıyoruz. Ve evet ben bunu elle yaparak denedim. Program yavaş indirdiği anda programı kapattıp ve siteye girip normal olarak aynı partı indirdim ve farkı gördüm. Bu konudada şüpheniz olmasın. Bunun için RS_ServerSwitch'in auto select kısmını kapatıp, en hızlı indirdiğinizi bildiğiniz serverı seçerek o tip yavaşlıklara maruz kalmazsınız. Ben öyle yapıyorum.

[/font][/b]

Edited by talha_252

Usb Modem Reset

by Theodere

Programi ilk kez calistiriyorsunuz. Once ayar yaparak baglanti saglayici bilgilerinizi tanımlayin.

Listeden hangi sagalyiciyi kullanacaginizi secin:

Secim:

Bütün söylediklerini yaptım, ve bir aktarım bittikten sonra dos ekranında bu uyarı geliyor. Ve ben burada ne yapacağımı veya bahsedilen listenin ne olduğunu anlamadım. Bu konudada bir açıklama yapabilirmisin.

Herşey için teşekkürler.

Usb Modem Reset

by Theodere

Programi ilk kez calistiriyorsunuz. Once ayar yaparak baglanti saglayici bilgilerinizi tanımlayin.

Listeden hangi sagalyiciyi kullanacaginizi secin:

Secim:

Bütün söylediklerini yaptım, ve bir aktarım bittikten sonra dos ekranında bu uyarı geliyor. Ve ben burada ne yapacağımı veya bahsedilen listenin ne olduğunu anlamadım. Bu konudada bir açıklama yapabilirmisin.

Herşey için teşekkürler.

Bu modem reset dosyası ile ilgili sizin bulduğunuz sanırsam bununla ilgili bir şey diyemme ne yazık ki

BNM verdiklerimdense onlar alıntı dedim ya yarı alıntı diye. SFX bnm reset dosyaları alıntı!

Edited by talha_252

Sana Çok TeşekkürEderim Arkadaşım Çok İşime Yarada Ayrıca Şu Modem Resetleme Dosyaları da Süperdi artkı "KEDİ" lere Soon..;)

Edit:Sorunu Çözdüm Gerek Kalmadı ALLah SenDen Raza Olsun

Edited by headhunterxxx

bu kedileri okuyor mu

Ewt okuyor

Sana Çok TeşekkürEderim Arkadaşım Çok İşime Yarada Ayrıca Şu Modem Resetleme Dosyaları da Süperdi fakat birşey soracağım şu yukarıdaki ayarları ben yapamadım f10 a bastığımda daha farklı şeyler çıkıyor artkı "KEDİ" lere Soon..

9sdjbg2kscmve7p7vv34.jpg

o zaman buna bas kardeşim ;) (üstte)

Edited by talha_252

Sorunu Düzelttim diye editlemiştim hemen ama O arada yazmışsın heralde neyse sorun çözüldü sana çok teşekkürler tekrar

ama bu program kendini updateliyor mu çünkü rapidshare sürekli kodlarını yineliyor?

Rs server switch ne işe yarıyor

Aladığım Kadarıyla Rapid işgüzarlık yapıp hata verince o da başka server ı zorluyor ve dosyayı rahatça indiriyorsun

Edited by headhunterxxx

Bu modem reset dosyası ile ilgili sizin bulduğunuz sanırsam bununla ilgili bir şey diyemme ne yazık ki

BNM verdiklerimdense onlar alıntı dedim ya yarı alıntı diye. SFX bnm reset dosyaları alıntı!

hmm anladım, dediğim gibi zaten bende reset dosyalarında bir problem yaşadım.

Neyse bende kısmet yokmuş :whistle:

Yinede herşey için saol.

hmm anladım, dediğim gibi zaten bende reset dosyalarında bir problem yaşadım.

Neyse bende kısmet yokmuş :whistle:

Yinede herşey için saol.

Kardeşim reset dosyaları olmadanda indirirsin ama sadece şu sorun olur.Mesela 100 mb lık dosya indirdin.Diğer parta geçerken reset atmyacağında bekleyceksin ya da kendi elinle atacaksın reseti.Bi de sana site önereyim ordan bak belki bulursun

http://reconnect.thau-ex.de/[/CODE]

normal rapidshare sayfasına girerk kotanızın dolup dolmadığınıza bakar mısınız?Bir de orda hata adı yazar onu söyleyebilir msiiniz?Eğer kotanız dolduysa büüyk ihitmal reset dosyası işe yaramıyo reseti elinizle atarak sonra yeni bir reset dosyası bulun

Edited by talha_252

normal rapidshare sayfasına girerk kotanızın dolup dolmadığınıza bakar mısınız?Bir de orda hata adı yazar onu söyleyebilir msiiniz?Eğer kotanız dolduysa büüyk ihitmal reset dosyası işe yaramıyo reseti elinizle atarak sonra yeni bir reset dosyası bulun

arkadaşım sınırlı bağlantı deil benim ki sınırsız hem bi hata vermiyor sadece dosyayı indirmeye başlamadan önce geri sayım yapıyor ya o sayımı yaptıkdan sonran indiremiyor tekrardan geri sayım yapıyor ve bunu 2. part dosyasında yaptı ve 1. part dosyasını indirdim kendisi reset attı sonra bağlandı ve geri sayım yaptı ve indirimedi tkrr geri sayım yaptı yapıyorda :whistle:

Kardeişm kota derken yanlış anladın beni rapidden indirmede sorun veriyo mu ona bak dedim yani rapid kotan :drinks: eğer veriyosa büyük ihtimal reset dosyası çalışmıyor çalışıyor giib görünse de bir hata öyle ekrana çıkmaz sağdaki bilgilendirme altında bulnur mesela wait xx giib anladın :whistle:

Kardeişm kota derken yanlış anladın beni rapidden indirmede sorun veriyo mu ona bak dedim yani rapid kotan :drinks: eğer veriyosa büyük ihtimal reset dosyası çalışmıyor çalışıyor giib görünse de bir hata öyle ekrana çıkmaz sağdaki bilgilendirme altında bulnur mesela wait xx giib anladın :whistle:

walla arkadaşım öle bişi göremiyorum rapidshare kotam da boş :) baktım şimdi ama gene aynı

o zaman daha yapabileceğim bir şey yok şu ana kadar indiren 34 kişiden bir tek snede çıkmış sorun :whistle:

en sonunda oldu saolun genede sorun meğersem dosyayı indiriceği hedef deişmiş C:/Downloads ken USB Flash belleğime gelmiş kendi kendine :drinks: flash belleğimde doluydu :) o yüzden indirmiomuş :)

Kardeşim reset dosyaları olmadanda indirirsin ama sadece şu sorun olur.Mesela 100 mb lık dosya indirdin.Diğer parta geçerken reset atmyacağında bekleyceksin ya da kendi elinle atacaksın reseti.Bi de sana site önereyim ordan bak belki bulursun

http://reconnect.thau-ex.de/[/CODE]

Evet dediğin sorunu yaşıyorum zaten, 100 dakika beklemektense elimle reset atmak zorunda kalıyorum. :)

Bir başka sitede yine bir iki modeme göre reset dosyası buldum ben ama benim modem ne ayaksa hiç birisi yine benimkine uymadı. Senin yazdığın sitede de göremedim modemimin markasını ama belki bir tanesi uyar, onları biraz deniyeyim. Anlamadımki ben nereden bulmuşum bu modemi Aztech die bir isimde :). Bu arada sana tekrar çok teşekkür ederim ben. Bende şu bulduğum modem reset dosyalarının linkini veriyim belki ihtiyacı olan olur.

Please register to see this content.

Edited by tompoes

Evet Veysel arkadaşımızın dediğini bende gözlemledim ve denedim, program herzaman deil ama ara sıra çok düşük hızla indiriyor, bununda sebebi yine RS_ServerSwitch. Çünkü bu switch sayesinde program o anda en düşük pingi olan serverdan otomatik olarak indirmeye başlıyor, fakat ben kendi payıma, bütün serverlardan aynı hızla indiremiyorum. Ve bu switch bazen test ettiği anda yavaş indirdiğimiz serverlardan birisinden daha düşük ping alıyor ve dolayısı ile o serverdan indirmeye başlıyor. Ama dediğim gibi o düşük ping o anlık. Dolayısıylada bazen bu şekilde yavaş indirmeye maruz kalıyoruz. Ve evet ben bunu elle yaparak denedim. Program yavaş indirdiği anda programı kapattıp ve siteye girip normal olarak aynı partı indirdim ve farkı gördüm. Bu konudada şüpheniz olmasın. Bunun için RS_ServerSwitch'in auto select kısmını kapatıp, en hızlı indirdiğinizi bildiğiniz serverı seçerek o tip yavaşlıklara maruz kalmazsınız. Ben öyle yapıyorum.

Edited by tompoes

• TornadoEffect changed the title to USDownloader 1.3.5.9 27.02.2016