Jump to content

Msn'de Resmin Altında Küçük Beyaz Kutu çıktı?

Recommended Posts

arkadaşlar..msn'de konuştuğum bir kaç kişinin resminin altında küçük beyaz bir kutu çıktı.tıklanmıyan bir kutu sadece bir iki kişide çıkıyor anlamı nedir??

live messenger kullanıyorum konuşurken resmin altında çıkan o beyaz kutunun gerçekten anlamını ve ne olduğunu merak ediyorum ve niye sadece bir kaç kişide çıkıyor onuda merak ediyorum yardımlarınızı bekliyorum.......

şimdiden teşekkrüler....

cideen bugün bende dikkat ettim o kutu var ne işe yarıyo acaba kişi gruptamı konuşuyo demek ola bilir belki :S

yok ya grupta olamaz çünki sade benle konuşan birisindede çıktı kimsenin bi bilgisi yokmu??

başka bişi olmalı bu:S

birde niye sadece bazı kişilerde çıkıyor onuda anlamış değilim...

O resimde Normalde Camera resmi olması lazim ama

benimde bazi arkadaşlarda office simgesi var

12312312mk3.jpg

yani sorun yaratcak bişey diil...?

sadece simgelermi farklı gözüküyor diyorsun?

O Office simgesi bazı kişilerde çıkıyor ne olduğunu henuz bende çözmüş değilim.

iyide bende ofis simgesi gibi çıkmıyor..:S bende sadece beyaz boş kutu çıkıyor..yani office simgesi son sürüm office yüklendiğinde ortak paylaşım gibi bişiler yapılması için orda olması lazım ama beyaz kutunun amacı onu anlamadım sizdede beyaz kutu çıkıyormu?? office işaretinden bahsetmiyorum...

Katılıyorum bugün bende rastladım böyle bir şeye.Taşınabilir aygıt yada farklı programlardan msn kullananlarda böyle bir simge belirdi diğerlerinde yoktu.Micropsoft işte yine birşeyler karıştırıyor.

Ps: Aranıza yeni katıldım merhaba tüm forum dostlarına

51011.jpg

Bugünden itibaren mesajlaşma penceresinde görülen kutucuk, bilgisayar kullanıcılarını tedirgin etmeye devam ediyor. Yaklaşık 20 milyon MSN kullanıcısı olan ülkemizde, bu küçük detayın bu kadar gerginlik oluşturmasına şaşırmamak gerek.

Oysa Windows Live Messenger'ın sınırlı sayıda kullanıcı ile paylaştığı 9 Beta sürümünde ise bu kutucuğun olduğu alanda Microsoft Office logosu bulunuyor. Bu logoya da tıkladığınızda değişen bir şey olmuyor. Microsoft geliştiricilerinin resmi blogunda da bu konu hakkında bir açıklama henüz yok.

İŞTE O EKRANLAR

Windows Live Messenger'ın kararlı son sürümünden alınan görüntü.

msn1.jpg

Windows Live Messenger 9 Beta'dan alınan görüntü.

msn2.jpg

umarım biraz olsun tüm arkadaşlarım aydınlanmıştır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...