Jump to content

Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz?

YeahKemal

Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz?  

194 members have voted

1. 1. Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz?Kesin XP dir çoğu:)

• Windows XP SP2 veya SP1
      63
    • Windows XP SP3
      82
    • Windows Vista veya SP1
      44
    • Linux
      12
    • Mac OS-X
      4
    • Pardus
      9
    • Diğer
      8

Recommended Posts

bazı arkadşalar için [eklenebilirse] ikili sistem[belirtin] diye seçenek eklesene.baksana millet dual boot yapmış paşalar gibi kullanıyor :clapping:

Sp3 Kullananlar SP3'ün Bazı Sorunları Olduklarını Bilmiyorlar Herhalde Tabi Bu Sorunlar Gözle Görülebilir Değil Ben SP2 Kullanıyorum :D

ne gibi srunlar arkadaşım bahset de biz de bilelim

edit:yanlışlıkla flood yaptım ama mesajlarım birleşmiş otomatikman :(

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Kendime hazırladığım xp yi kullanıyorum stabil sorunsuz ve explorer hatalarından arındırılmış .. ne kadar modifiye xp çektiysem hepsinde mutlaka explorer hatası aldım ben biraz hoyrat kullanıyorum xp yi o yüzden en güzel xp benim xp :clapping: çünkü sıfır program ve exe hatası var..

tnc xp sp2 sizce sp3 e geçmenin zamanı geldimi :D

SP3 3 geç bence 0 hata ve görünmeyen hatalar daha hiç olmadı bende düz xp kullan bence ama tnc xp sp3 mükemmel+hdd görmeyebilir (konunun 1. syafasında açıklamasını yaptım)

Bayabi işletim sistemleri kullanıyorum bunlar.

windows Tnc xp sp3

windows Perfect xp sp3

windows dark edition v6 2008 sp3

windows conax sp3

windows xp

windows vista ultimate

windows vista home premiom

şimdilik bu kadar... İleride daha çıkarsa onlarıda kullanacam

Bayabi işletim sistemleri kullanıyorum bunlar.

windows Tnc xp sp3

windows Perfect xp sp3

windows dark edition v6 2008 sp3

windows conax sp3

windows xp

windows vista ultimate

windows vista home premiom

şimdilik bu kadar... İleride daha çıkarsa onlarıda kullanacam

usta ben yaptım bi internete atması kaldı nedenini bi ara anlatmıştım bir neden de imzamda yazıyor(imzam değişebilir)

usta ben yaptım bi internete atması kaldı nedenini bi ara anlatmıştım bir neden de imzamda yazıyor(imzam değişebilir)

hadı kemal bı turlu atmadınmı beklıyomda nasıl bısey program falan koydunmu barı

hadı kemal bı turlu atmadınmı beklıyomda nasıl bısey program falan koydunmu barı

PC sorunları ve internet hızzım yüzünden atamıyorum bu arada yeni internete geçmeme 2-3 gün kaldı

Güzel bir anket olmuş, sonuçları merak ediyorum. Anasayfada yayınlanmalı bence.

Çok Teşekkürler Saol da Sen v.i.p. sin sen belki bunu sağlayabilirsin bunu yaparsan çok minnettar olurum

TNCXP SP2, TNCXP SP3, TNC Vista Lite Üçü arasında gidip geliyorum sıkıldığım zaman bunlar arsında karar verip kuruyorum ama şu anda TNCXP SP3 kullandığım için XP SP3 işaretledim...

fazla format atma hddin yavaşlar

• 2 hafta sonra ...

Daha Fazla Oy Lazım+TNC deki bir kaç sorun düzeltilince bir konu çacağım herkes sevecek ve işine yaraycak herkesin

yaw niye vistayı kötülüyonuz ki bence en baba işletim sistemi vista :D

7 aydır filan kullanıyom bi yamunu görmedim... aslında benim makinada ikitane işletim sistemi var:D biri xp öteki vista .. ha unutmadan bişe daha var dx10 süper bence :)

Kardeş,

1.si herkesin vistayı adam gibi çalıştıracak RAM'i olduğunu zannetmiyorum. :)

2.si Vista'da şu ana kadar ne gibi özellik getirdi xp'ye oranla ? Görsellik mi ? Aero'nun canı cehenneme kardeş.Bize görsellik değil performans lazım. (Kendi görüşüm.Başkasını bilemem.)Alır yüklerim xp'yi.Bi de luna element temamı, misler gibi Windows. :D:p

3.DirectX 10'a bi dicemiz yok.Grafik açısından çok şey vaad ediyor olabilir. :D

ve ayrıca Vista'ya geçmek için hatırı sayılır bi kaç tane sebep söyler misin ? :)

Vistanın özellikleri hemen hemen xp'ye yükleniyor.Adres satırında ki değişik bile yükleniyor.Bu özellik vista da en sevdiğim özelliklerden biriydi.İnanın sırf o özellik için kaç defa vistayı yükledim.Evet bazılarınız gülebilir.Bişe demem.Gülsünler.

Ama artık adres satırı da xp'ye yüklendiğine göre vista kullanmak için bi sebep göremiyorum.

Ben Windows XP SP3 Kullanıyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...