Jump to content

Yarın Oss Var... Herkese Başarılar

caferkaya

Recommended Posts

arkadaşlar benim sorum olacaktı ben de girdimde benim 4 etti bunla beraber ama diğer 3 de türkçe bi taneydi bu sınavda bir türkçe ve edebiyat türkçe vardı iki sosyal vardı iki matematik vardı ben hepsinide yaptım yapıcakmıydık yapmayacakmıydık anlamadım ? bu konuda ne diyorsunuz.ve umarım ankara olur hesabım varda....olmassada seneye bidaha gireriz işimiz ne .)

arkadaşlar benim sorum olacaktı ben de girdimde benim 4 etti bunla beraber ama diğer 3 de türkçe bi taneydi bu sınavda bir türkçe ve edebiyat türkçe vardı iki sosyal vardı iki matematik vardı ben hepsinide yaptım yapıcakmıydık yapmayacakmıydık anlamadım ? bu konuda ne diyorsunuz.ve umarım ankara olur hesabım varda....olmassada seneye bidaha gireriz işimiz ne .)

kardeşim sen geçen sana falan girmedin mi? sanırım sistemi hiç bilmiyorsun türkçe ve edebiyat olmak üzere 30 ar sorudan oluşan 2 kısım mevcut eğer seçimini tm den yapacaksan ve ankara falan istiyorsan bunları yanında matematik 1 ve 2. kısımlarıda yapman gerek

öss soruları cevap anahtarıyla beraber mevcut verildiğmi daha önce siteye upload eedimmi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...