Jump to content

Recommended Posts

AVG TuneUp 20.1 build 2168 x86x64 Türkçe |  Zip katılımsız Lisans serial ekler optimum ayarlı kurulur.
WinRAR 6.00 B2_x32x64 Türkçe

Please register to see this content.
 Exe katılımsız  | Serial ekler,sağtık tek sekmede birleşik,zip oluşturma fonksiyonu Türkçe dil ilaveli entegre gelir.

Ekran görüntüleri:

Spoiler

mTVXYB

5P6Y2P

Güncellenme tarihi: 12 KASIM 2020

• Like 4
  • Thanks 3

Shadowscape, 2 saat önce yazdı:

Winrar uzayan işlev menüsü seni yormuyor mu forjest baba :)

Winrarla aram pek iyideğil esasen..7Zip'i tek geçerim :D 

ilkeryasin, Bir saat önce yazdı:

Forjest üstad , Brave browser için de çalışmanız var mı ? 

Arşivimde yok bu browser,en yaygın olanı şimdlik chrome var.

• Haha 1

2 minutes ago, ilkeryasin said:

Müsait bir zamanınızda brave browser hazırlayabilirseniz çok makbule geçer .

Teşekkürler .

Geçende bu konuda  paylaşılmıştı(kadetti usta). Aşağıdaki linklerden sisteminize göre indirip kurabilirsiniz. Katılımsız kurar

• Like 1

Shadowscape, 22 saat önce yazdı:

Geçende bu konuda  paylaşılmıştı(kadetti usta). Aşağıdaki linklerden sisteminize göre indirip kurabilirsiniz. Katılımsız kurar

Teşekkür ederim kardeşim . Artık o topikten güncel versiyonları takip ederim .

Internet Download Manager 6.38 Build 11 Final Türkçe | Güncelleme tarihi: 14 KASIM 2020

10MB Zip Katılımsız

Bilgi: Güncelleme lisans hizmetleri orijinal dosyadan kaldırıldı. Crack patch içermez! PureFlat tema varsayılan gelir!

Spoiler

TJskd1.png

• Like 3
  • Thanks 1

mustafakarasan, 2 saat önce yazdı:

ESET Endpoint Antivirus  ESET Endpoint Security 7.3.2044.0 Final x86x64 TR bu dosya nedir sınırsız lisansmı bilgi alabilirmiyim acaba

Sınırsız ancak garantisi yok dusebilirde lisans.Su ana kadar kurdugum cihazlarda sorun olmadi.

Antivirusler özellikle sorunlu olabiliyor böyle durumlar olmaması için Avast free,pandadome avg ant.,360totasecurity tavsiye edebilirim arşivimde pandadome var 360ts. Ant.olmasi gerekti alt kisimda imzamda bulunan katılımsız programlar linkinden erişebilirsiniz.Kolay gelsin.

1. Internet Download Manager 6.38 Build 12  
  2. Ant Download Manager Pro 2.0.1 Build 75447 
  3. µTorrentPro 3.5.5 Build 45828 Stable 

Dosya bilgileri: zip'li şifresiz! katılımsız platform: Windows tümü 32/64 bit. 

Güncellenme tarihi: 19 KASIM 2020

v5uGr4.png

Edited by forjest
  • Like 6
  • Thanks 1

Shadowscape, 18 dakika önce yazdı:

Ant download manager idm gibi indirmeleri yakalıyor mu yoksa linki bizmi ekliyoruz abi

IDM'ye en iyi alternatif olarak görülebilir. torrent indirme desteğide var. yakalama hususunda benim gördüğüm aşağı kalır bir yanı yok. deneyerek deneyimlemek daha doğru olacaktır.Herkesin kullanımı gözlemlemeleri farklılıklar gösterebilir. ben tavsiye ediyorum farklılık iyidir.  :) 

Shadowscape, 17.11.2020 - 15:02 yazdı:

Forjest baba   winrarda sıkıntı var ayarı kaydetmiyor.

@forjest

Spoiler

hata1.png.a4115903fbf255cc694082f70675df34.png

hata2.png.0b1363926cd4b0f5c25b6f1f0748aa99.png

WinRAR üzerinde resimdeki gibi, varsayılan ayarlar üzerinden yönergelerde sorun görünmemekte biraz evvel sanal makinede win 7 üzerinden inceledim. Belki w10 sistemlerinden kaynaklı yönetici hakları vb .durumlardan ayarlar kaydolmuyordur. Ben bir sorun göremedim winrar'dan çok, yönetici hakları uac,defender,dosya dizine kaydetme ayarlarından kaynaklı olması muhtemel. :) 

TOqTUf.gif

2 minutes ago, forjest said:

IDM'ye en iyi alternatif olarak görülebilir. torrent indirme desteğide var. yakalama hususunda benim gördüğüm aşağı kalır bir yanı yok. deneyerek deneyimlemek daha doğru olacaktır.Herkesin kullanımı gözlemlemeleri farklılıklar gösterebilir. ben tavsiye ediyorum farklılık iyidir.  :) 

WinRAR üzerinde resimdeki gibi, varsayılan ayarlar üzerinden yönergelerde sorun görünmemekte biraz evvel sanal makinede win 7 üzerinden inceledim. Belki w10 sistemlerinden kaynaklı yönetici hakları vb .durumlardan ayarlar kaydolmuyordur. Ben bir sorun göremedim winrar'dan çok, yönetici hakları uac,defender,dosya dizine kaydetme ayarlarından kaynaklı olması muhtemel. :) 

TOqTUf.gif

Teşekkürler tekrar deniyim.

6 minutes ago, Shadowscape said:

Teşekkürler tekrar deniyim.

TAmamdır yönetici çalıştır dedim win7 uyumluluk seçtim sonra winrarı açtım oldu. Teşekkürler sorry. )

• Like 1

mustafakarasan, 3 saat önce yazdı:

HiBitUninstaller 2.5.60  katılımsız olan varmı acaba

Katılımsız | HiBit Uninstaller 2.5.60 Türkçe
 7z şifresiz. (Varsayılan dil Türkçe,+ Güncelleme kontrolleri kapalı!)

Portable | HiBit Uninstaller 2.5.60 Türkçe

Zip şifresiz.

Spoiler

eqP7mm

Hakkında?

Sisteminizde yüklü olan programları kalıntı bırakmadan sisteminizden tamamen arındırarak kaldırma işlemlerini yapar, program oyun  antivirüs vb. inatçı sistemden kalkmayan programlarda dahil registry girdileriyle beraber tarama yaparak sisteminizi ilk günki, durumuna getirir. Revo uninstaller alternatifi olarak en iyi uygulamalardan üstelik tamamen ücretsiz birprogram Free / Ücretsiz Dil Türkçe. Portable + Katılımsız iki farklı kullanma seçeneği sunar! TNCTR.Com 'da sizlerle.

• Like 8
  • Thanks 1

Wondershare MobileTrans 8.1.0.640 Türkçe 

| Katılımsız 7z şifresiz! Upd: 21 Kasım 2020

Bilgi: Telefonlarınızın yedekleme,klonlama veri aktarma  vb. geniş özelliklere sahip her pc'de bulunması gerekli yararlı bir uygulama. Telefonunuzu fabrika ayarlarına almadan evvel, ya da yedekleme yapıp bir kenarda dursun ne olur ne olmaz diyenler için bulunmaz nimet. 

Ekran alıntısı:

Spoiler

MQIRmp.png

• Like 3
  • Thanks 3

Theogus45, Bir saat önce yazdı:

Forjest ustad senin win10 enterprise kurdum ssdyi gormedi dyi görüp ona kuruyor... Diğer başlığın altına da detaylı yazdım okumussundur ama donut olmadı. Neden ssdyi gormedi acaba bir fikrin var mı? 

• 1. Cihaza ait chipsetiyle alakalı olabilir 2.Hardiskte bölüntülerin bios ile ilişkilendirilmesi firewall disk korumasıyla alakalı olarak bu durum yaşanmış olabilir. 3. Live çalışan bir sistemle SSD diski  tek parça halinde tamamen silerek ntfs veya fat32 yapıp tekrar denemekte yarar var. Büyük ihtimalle görecektir bunun sürücüyle alakası yok disk her halukarda görünür. Çok eski bir sistem dahi olsa yine görür bir şekilde.
  • Diğer yöntem ultraiso programıyla iso dosyası sources\ install.wim dosyasını , | varsa farklı bir windows 10 onun içerisinde aynı dizinine atarak değiştirip iso dosyasını kaydederek bu iso dosyasından kurulumu denemek. Olmadı Nt6 kurulum yöntemlerini kullanarak c:\ altına copy/past edilen iso içeriği yanında beraber NT6'ı çalıştırıp sistemi kurulum için başlatabilirsiniz restart sonrası boot ekranında Windows kurulum için ekler kendini. Usbdisk konusunda olması gerekliydi NT6
  • cihazın desteği marka modeli daha evvel üzerinde gelen sistemle alaklı ek ilave içerikler vb. bunları bilmeden tahminlerle yazdıklarım sınırlı olabilir farklılıklara dayalı gelişmelerde bazen istisnaalar yaratabilir bu beklenen bir durumdur her zaman olmasada. Linux olsaydı kesin kurardı mesela Gparted ile tek parça disk ext,xfs ile ssd disk yapılandırılıp / root'a bağlanıp sistem 5 dakikada kurulup kullanıma hazır hale gelirdir mesela  | Tavsiye linuxler: winbuntu,macbuntu, Lİnuxmint, ubuntu budgie.
  • saygılarımla kolay gelsin. :) 

MOBILedit! Enterprise 10.0.0.24883 Portable/Kurulumsuz! Dil: English | 

Bilgi:Telefonlarınız üzerinde herşeyi yapabileceğiniz geniş özelliklere sahip advanced bir uygulama. Mobiledit'in Enterprise kurumsal olan versiyonu. Dll lisans entegre edildi!

Dip not: Telefonumu tamamen yedekleyip,fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra,istemediklerimi tek tıkla silerek temiz düzenlemeyle tekrardan bu programla hızlı şekilde optimize ettim. İşini layıkiyle yaptığı kanaatindeyim. :) 

Uygulama çalışma senaryosu bu vb. uygulamalarda aynı şekilde (bilmeyenler için) : Telefonun usb kablosu pc'ye takılıp,telefon üzerinden usbdisk izinleri/hata ayıklama onaylanarak,programda markası herneyse telefonunuzun (Çok eski telefonları desteklemeyebilir), sonrasında ekranda telefonunuzun resmi belirmekte ve işlemler tek menü üzerinden yapılabilmekte. İşe yaramayan programları kullanmıyorsanız yer açılsın anlayışında birde fazla programı seçerek tek bir hamleyle arındırabilmektesiniz programla.

Ekran alıntısı:

Spoiler

cxKYqo

• Like 1
  • Thanks 2

forjest, 4 saat önce yazdı:

MOBILedit! Enterprise 10.0.0.24883 Portable/Kurulumsuz! Dil: English | 

Bilgi:Telefonlarınız üzerinde herşeyi yapabileceğiniz geniş özelliklere sahip advanced bir uygulama. Mobiledit'in Enterprise kurumsal olan versiyonu. Dll lisans entegre edildi!

Dip not: Telefonumu tamamen yedekleyip,fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra,istemediklerimi tek tıkla silerek temiz düzenlemeyle tekrardan bu programla hızlı şekilde optimize ettim. İşini layıkiyle yaptığı kanaatindeyim. :) 

Uygulama çalışma senaryosu bu vb. uygulamalarda aynı şekilde (bilmeyenler için) : Telefonun usb kablosu pc'ye takılıp,telefon üzerinden usbdisk izinleri/hata ayıklama onaylanarak,programda markası herneyse telefonunuzun (Çok eski telefonları desteklemeyebilir), sonrasında ekranda telefonunuzun resmi belirmekte ve işlemler tek menü üzerinden yapılabilmekte. İşe yaramayan programları kullanmıyorsanız yer açılsın anlayışında birde fazla programı seçerek tek bir hamleyle arındırabilmektesiniz programla.

Ekran alıntısı:

İçeriği Görüntüle

cxKYqo

Başarılı bir paylaşım teşekkürler.... Uygulama ilgili video çekebilmek imkanı olursa daha da faydalı olur... Saygılarımla 

• Like 2

Theogus45, Şimdi yazdı:

Başarılı bir paylaşım teşekkürler.... Uygulama ilgili video çekebilmek imkanı olursa daha da faydalı olur... Saygılarımla 

Programın menüsü gayet anlaşılır durumda. Türkçe çevirisi yapılırsa bence iyi olabilir zorlananlar için en azından.  Dil çevirisini yapan arkadaş olursa eğer setup'a ekleyip paketleriz dil olayı nihai çözüm olacaktır aslında.  İmkanınız varsa eğer çevirisini yaparsanız forumada katkıda bulunmuş olursunuz herkez yararlanır hem. Kolay gelsin. :) 

• Thanks 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)