Jump to content

Recommended Posts

11 hours ago, Emre028 said:

AIMP 2.11, 2.51 veya 2.61 kullanmayı deneyin.

Teşekkür ediyorum emre028 kardeşim deniyim.

7 hours ago, forjest said:

@Shadowscape @SENTENZA

İstek üzerine! | WinAmp Player + IDMan 638 Build7 Yenilenmiştir! Uygulama ve linkler yenilendi! Güncelleme tarihi: 19 EKİM 2020

• WinAmp Player 5.8.0.3660 Final Türkçe |  8MB Zip Katılımsız

Bilgi: Orijinal setuptan kurulur,Türkçe dil eklendi tüm ayarlar yapılı gelir!

WinAmp Ekran Görüntüsü:

Hide contents

Ekran alıntısı

• Internet Download Manager 6.38 Build 7 Final Türkçe |  9MB Zip Katılımsız 32/64bit  

Bilgi: PureFlat tema varsayılan,serial tanımlı orijinal dosya edit güncelleme fake serial ekranları ömürboyu çıkmaz!

Reveal hidden contents

Internet Download Manager 6.38 Build 5

• Glarysoft StartupManager Quickstartup 5.10.1.143 Final Portable tr |  2MB 7z Portable Türkçe

Bilgi: Windows hizmetleri,update,defender,başlangıçta çalışan tüm servisleri ve programları devredışı bırakabilirsiniz.İstenmeyen meşkuliyet veren programları devredışı bırakarak sisteminizde büyük ölçüde performans sağlamış olacaksınız. örn: defender,yedekleme,disk birleştirme ssd'ler için vs..

Reveal hidden contents

Ekran alıntısı

• Ashampoo Win Optimizer 18.00.16 Final Multilanguage + Türkçe Katılımsız / Portable

Bilgi: Sistem bakım onarım hızlandırma oyun ve uygulama hızlandırma optimizasyonları otomatik bakım dosya imha,şifreleme özellikleri.

Katılımsız kurulum      :   21mb 7z katılımsız

Portable/Kurulumsuz:  

Please register to see this content.
 14mb 7z portable 

Reveal hidden contents

Ashampoo Win Optimizer 18.00.16 Portable katılımsız final full indir,tr yama indir ashampoo license

Forjest usta teşekkürler :D . Winamp için

• Thanks 1

kaandxxd, 4 dakika önce yazdı:

Adguardı kuruyor fakat exe yolu gözükmüyor eset engelliyor cracki devre dısı bıraktıgım halde de kurulamıyor sorun bende mı rica etsem bi kontrol etseniz tesekkürler.

• Katılımsız uygulamalar vb. şekilde lisans trial reset (kullanım zamanını sıfırlama aracı)  içeriklerinin bulunduğu benzer programları kurmadan evvel illa da, kuracaksanızda,Antivirüs,Uac,Defender,Smartscreen firewall koruma engellerini geçici olarak devredışı bırakmanız gerekmektedir. Bu işlemleri yapmazsanız eğer kurulmaması gayet doğal.
  • Hassas olan_antivirüs programları her daim engellemeye devam edeceklerdir bu tüm "katılımsız ya da lisans işlemleri yapan içerikler içinde geçerlidir!"
  •  Kurup kurmamak sizin tercihiniz tamamen.  Güveniniz yoksa eğer olabilir sorun değil, sitesinden'de indirerek kurabilirsiniz ayrıca Free/ücretsiz olanı: > Kaynak: 
     | Saygılar.
  • Like 1

WDZ Sosyal bağlantı uygulamaları v1.0 Final Türkçe | "Tnctr.com'da /  Nette İlk!"
Paket içeriği:

• WhatsApp for PC 2.2041.6 
  • Discord 0.0.52.0 
  • Zoom 5.2.0.0 

indirme linki:  7z Katılımsız x86x64 Türkçe

Ekran Görüntüsü + Hakkında?

Spoiler

WDZ Sosyal bağlantı uygulamaları v1.0 tnctr.com whatsapp,zoom,discord hepsi bir arada setup kurulumu

WhatsApp Hakkında ?
WhatsApp uygulamasını bilgisayarınıza yükleyerek telefon rehberinizdeki kişiler ile sohbet edebilir, bilgisayarınızda yer alan resim, video ve ses dosyalarını kolayca gönderebilir ve size gönderilen dosyaları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Discord Hakkında ?
Discord, tamamen ücretsiz olarak tüm servislerini oyun severlerin kullanımına sunan ve tıpkı TeamSpeak gibi oyuncuların birbirleri ile anlaşabilmesini sağlayan etkili bir iletişim aracıdır.

Zoom Hakkında ?
Zoom toplantı programı.  Zoom Cloud Meetings, özel dersler ve uzaktan eğitim için de kullanılmaktadır.

qbittorrent 4.3.0 Final Türkçe (Free/Ücretsiz)

indirme linki: 

7z Katılımsız x86x64 

Torrent uygulamasıdır.İnternet üzerinden magnet,torrent dosyalarını kullanarak,media dosya vb.içerikleri en hızlı şekilde indirmenize olanak sağlar. Utorrent 'e en iyi alternatiftir. Dil dosyaları ve büyük dosyalar çıkarıldı,boyut yarıya düştü.Ekle kaldırda görünmez masaüstüne kısayolu gelir.

Spoiler

qbittorrent 4.3.0 Final latest download,torrent indiricisi,utorrentten daha iyi torrent programı,202

Güncelleme tarihi: 20 EKİM 2020

• Like 4

forjest, 57 dakika önce yazdı:

WDZ Sosyal bağlantı uygulamaları v1.0 Final Türkçe | "Tnctr.com'da /  Nette İlk!"
Paket içeriği:

• WhatsApp for PC 2.2041.6 
  • Discord 0.0.52.0 
  • Zoom 5.2.0.0 

indirme linki:  7z Katılımsız x86x64 Türkçe

Ekran Görüntüsü + Hakkında?

İçeriği Görüntüle

WDZ Sosyal bağlantı uygulamaları v1.0 tnctr.com whatsapp,zoom,discord hepsi bir arada setup kurulumu

WhatsApp Hakkında ?
WhatsApp uygulamasını bilgisayarınıza yükleyerek telefon rehberinizdeki kişiler ile sohbet edebilir, bilgisayarınızda yer alan resim, video ve ses dosyalarını kolayca gönderebilir ve size gönderilen dosyaları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Discord Hakkında ?
Discord, tamamen ücretsiz olarak tüm servislerini oyun severlerin kullanımına sunan ve tıpkı TeamSpeak gibi oyuncuların birbirleri ile anlaşabilmesini sağlayan etkili bir iletişim aracıdır.

Zoom Hakkında ?
Zoom toplantı programı.  Zoom Cloud Meetings, özel dersler ve uzaktan eğitim için de kullanılmaktadır.

qbittorrent 4.3.0 Final Türkçe (Free/Ücretsiz)

indirme linki: 

7z Katılımsız x86x64 

Torrent uygulamasıdır.İnternet üzerinden magnet,torrent dosyalarını kullanarak,media dosya vb.içerikleri en hızlı şekilde indirmenize olanak sağlar. Utorrent 'e en iyi alternatiftir. Dil dosyaları ve büyük dosyalar çıkarıldı,boyut yarıya düştü.Ekle kaldırda görünmez masaüstüne kısayolu gelir.

İçeriği Görüntüle

qbittorrent 4.3.0 Final latest download,torrent indiricisi,utorrentten daha iyi torrent programı,202

Güncelleme tarihi: 20 EKİM 2020

Hocam paket içeriğinde ki watsap ve zoom gibi programların normalinden farkı ne acaba.?

• Like 1

Theogus45, 2 saat önce yazdı:

Hocam paket içeriğinde ki watsap ve zoom gibi programların normalinden farkı ne acaba.?

• Windows  bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan uygulamalardır. Android/Ios telefonları üzerinden, kullanılacak olan programın ayarlarında bulunan QR kodunu tanımlamanız haline,telefondaki gibi işlemleri,PC üzerinden de,telefondaki gibi el sürmeden işlemleri sürdürebilmek amaçlı gibi düşünülebilir.
  • Özetle Pc'ler üzerinde kullanılma amaçlıdır hepside tıpa tıp aynılarıdır. GNU/Linux / MacOSX vb. platformlarada destekleri söz konusudur eğerki bu sistemleride kullanıyorsanız kullanabilirsinizde windows ile sınırlı değildir. Ayrı ayrı olması yerine tamamı tek setupta birleştirilmiştir sonuç olarak yaygın olarak kullanılan uygulamalar oldular son yıllarda.

iyi forumlar.. :) 

• Like 1

Revo Uninstaller Professional 4.3.8 Final Türkçe | 

zip katılımsız upd: 20 ekim 2020

Bilgi: Sisteminizden programları hiç kurulmamış şekilde kalıntı ve iz bırakmadan kaldırma işlemlerinde, alanında en iyi uygulamalardan revo uninstaller.

• Like 6

WinRAR 6.00 B1 x32 / x64 Bit Türkçe | 

6MB 32/64 bit Katılımsız

Bilgi: Türkçe dil lisans dosyası entegre edildi! Sağtık menü,tek sekmede birleşik fazlalıklar çıkarıldı mail vd. Zip arşivi oluşturma ilaveli. tema ekli.

Spoiler

x8A84g

Güncellenme tarihi: 22 EKİM 2020

• Like 6

dedem korkut, 40 dakika önce yazdı:

Üstat, Win8.1 kurulu bilgisayarıma ne zaman "Revo Uninstaller" kursam bu hata ile karşılaşıyorum ve kurulmuyor. Var mıdır çaresi?

revo uninstaller win 8.1'in genelinde probleme yol açmakta iobit uninstaller-total uninstaller veya ücretsiz hibit uninstaller gibi alternatiflere yönelmenizi öneririm :)

• Like 1
  • Thanks 1

SoNKraL_, 48 dakika önce yazdı:

revo uninstaller win 8.1'in genelinde probleme yol açmakta iobit uninstaller-total uninstaller veya ücretsiz hibit uninstaller gibi alternatiflere yönelmenizi öneririm :)

hibit : number one bence: revo da iyi ama bunun kadar değil

iobit sanıyorum kıramıyorlar veya uyarıyı kapatamıyorlar,, programlarından hiçbirini kullasnmam iobitin

bir bit yeniği var : firma YA DA ADI NEYSE

Edited by efe34
  • Like 1

@efe34 Efe hocamın tavsiyesiyle Hibit uninstaller program kaldırıcı uygulamaya baktım gerçektende şaheser,kalıntısız kaldırıyor Türkçe dil desteğide mevcut ayrıca. Ben beğendim hem kurulabilir hemde,portable direkt çalışan versiyonları mevcut. Dileyen Portable/kurulumsuz olanı alttaki linkten indirebilirler. Zip iniyor 3 küsür mb civarı. Teşekkür'ler hocam. :)

Alıntı

Hibit Program kaldırıcı Portable indir:  3MB Zip'li (Kendi sitesinden)

Kaynak: 

Spoiler

9qwPoS

• Like 3
  • Thanks 1

IObit Uninstaller Pro 10.1.0.21 Final Türkçe | 

14mb 7z katılımsız

Bilgi: Ömürboyu lisanslı,arka planda çalışan meşkuliyetler ve fazlalık dil dosyalarından arındırılmıştır! "Crack patch host vb. dosyalar içermez!"

Spoiler

CD9u6s.png

• Like 4
  • Thanks 1

efe34, 4 saat önce yazdı:

iobit sanıyorum kıramıyorlar veya uyarıyı kapatamıyorlar,, programlarından hiçbirini kullasnmam iobitin

Sanırım total uninstallerle karıştırdınız hocam iobit programları piyasada keyi bulunabilen hatta en kolay lisanslanan programlar arasında zirveye oynar @forjest hocamda katılacaktır bana :)

• Like 1

SoNKraL_, 5 saat önce yazdı:

Sanırım total uninstallerle karıştırdınız hocam iobit programları piyasada keyi bulunabilen hatta en kolay lisanslanan programlar arasında zirveye oynar @forjest hocamda katılacaktır bana :)

yok hocam iobit in biri driver upd o.b. ama uninst olmalı denerim işe gideceğim

pro için web sitesine yönlendiren değil miydi

total de iyi crack sorunu nadir

yeni sürüm çıkınca kilit oluyor bazen

efe34, 8 saat önce yazdı:

yok hocam iobit in biri driver upd o.b. ama uninst olmalı denerim işe gideceğim

pro için web sitesine yönlendiren değil miydi

total de iyi crack sorunu nadir

yeni sürüm çıkınca kilit oluyor bazen

hocam driver booster-advanced system care-uninstaller-malware fighter hepsi iobit yazılımı hepsininde çıktıktan 1 ay sonra falan sharewareonsale-giveoftheaway comss.ru gibi sitelerde lisans olayı çıkıyor.Çıkmasada crackle-patchle ufak reg kaydıyla kolaylıkla lisanslanabiliyor.Hatta ben rsload gibi yerlerden portablesini ediniyorum hiç sorun yaşamadım bugüne kadar.Hoş driver boosteri kullanmak istemiyorumda alternatifi yok sağlam alternatifi drivermax var lisans problemi var bi diğer rakibi driver easy var oda cracklenin 50kbla indiriyor yüksek hızlara ulaşmıyor.

piyasda yüzlerce yazılım var hiçbiri drivermax ve easy kadar iyi değil benim gözümde ama 2sininde lisans problemleri var tamamende çözülemiyor.1 gün çözüyorsun 2.gün patlıyor lisans alıyorsun vpn ile güncelleme yapıyorsun fakat vpnden ötürü hız çok düşüyor falan filan bunun gibi yüzlerce saçmalık driver boosterde bu sorunlar yok ama internet-ekran kartı güncellemelerinde sınıfta kalıyor.Hep eski yada hatalı driveri kurup pcnin varsayılan driverini bozuyor evet gönül istiyor elle takip edip en güncelini kuralımda benim işime yaramıyor malesef günde 20 tane makineye driver güncellemesine elle bakmak bu makine sayısını 5'e düşürüp işimi baltalar.Mantıklı gelmiyor.Bende driver max'ın güncel sürümünü kurup ekran kartlarını buna kurdurup internet driverinide driver easy kurdurup geriye kalanlarıda driver boostere güncelletiyorum 3 programında portablesi mevcut :)

• Like 1

SoNKraL_, 34 dakika önce yazdı:

hocam driver booster-advanced system care-uninstaller-malware fighter hepsi iobit yazılımı hepsininde çıktıktan 1 ay sonra falan sharewareonsale-giveoftheaway comss.ru gibi sitelerde lisans olayı çıkıyor.Çıkmasada crackle-patchle ufak reg kaydıyla kolaylıkla lisanslanabiliyor.Hatta ben rsload gibi yerlerden portablesini ediniyorum hiç sorun yaşamadım bugüne kadar.Hoş driver boosteri kullanmak istemiyorumda alternatifi yok sağlam alternatifi drivermax var lisans problemi var bi diğer rakibi driver easy var oda cracklenin 50kbla indiriyor yüksek hızlara ulaşmıyor.

piyasda yüzlerce yazılım var hiçbiri drivermax ve easy kadar iyi değil benim gözümde ama 2sininde lisans problemleri var tamamende çözülemiyor.1 gün çözüyorsun 2.gün patlıyor lisans alıyorsun vpn ile güncelleme yapıyorsun fakat vpnden ötürü hız çok düşüyor falan filan bunun gibi yüzlerce saçmalık driver boosterde bu sorunlar yok ama internet-ekran kartı güncellemelerinde sınıfta kalıyor.Hep eski yada hatalı driveri kurup pcnin varsayılan driverini bozuyor evet gönül istiyor elle takip edip en güncelini kuralımda benim işime yaramıyor malesef günde 20 tane makineye driver güncellemesine elle bakmak bu makine sayısını 5'e düşürüp işimi baltalar.Mantıklı gelmiyor.Bende driver max'ın güncel sürümünü kurup ekran kartlarını buna kurdurup internet driverinide driver easy kurdurup geriye kalanlarıda driver boostere güncelletiyorum 3 programında portablesi mevcut :)

DriverMax Pro 12 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)