Jump to content

Shadowscape

Üye
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Shadowscape

 1. Merhaba kardeşim , yalnız kurulum yapacaksan dikkatli olmalısın. Eğer tecrübeli değilsen kurmaya çalışmamanı tavsiye ederim. Yalnış bişey yaparsan verilerini kaybedebilirsin.
 2. Evet dostum. Bende zaten cümlenin başında belirttiğim gibi C sürücüsünde yeteri kadar yer varsa demek istedim. Örneğin 20-25gblık bir alan. Zaten kurulumda hata verirse ne kadarlık bir alana ihtiyaç olduğunu söylüyor.
 3. C sürücüsünde yer varsa yeteri kadar. Format atmadan üzerine kurulum yapıp geçebilirsin. Windows.old klasörünü oluşturmakta. Kurulumdan sonra c deki dosyalarını yeni masaüstüne alıp C sürücüsünde yer açabilirsin.
 4. Windows installer açık program kuruluyor sıkıntı yok kardeşim.
 5. Hasan kardeşim. Key için teşekkürler. Sorunsuz şekilde etkinleşti.
 6. İlahi forjest usta. Güldürdün beni .:) . Teşekkürler cevap için
 7. Forjest ustam selamlar.Nostalji yapıp Win8 kurayım dedim fakat F sürücüsü gözükmüyor. Fakat sürücü harfini başka bir harf yaptığımda gözüküyor.Örneğin G yaptığım zaman gözüküyor. Bununla ilgili bir kısıtlama mı yaptın ?
 8. Değerli kardeşim .Yemin ediyorum sana bunu sorarken bir kasıtım yoktu. En görünce şaşırdım sadece ingilizce mi diye : ) . Hepsi bu. Daha önceki iso isimleri EN ile başlamıyordu.
 9. Sürüklemedim hocam. Merak ettim sadece. Teşekkür ediyorum . Kızmana gerek yok . Saygılar
 10. Hocam link var ama başında EN yazıyor. İngilizce mi bu ? Türkçe mi ? . Türkçeyse neden başında EN yazıyor ?
 11. Netspeed önerirmisiniz.
 12. Ofis yok bu sürümde. Forjest usta sistemi değiştirdi. İlk upload'da office vardı.
 13. Setup üzerinden kuramıyorsan. İobit driver ile güncelle. Merak etme o da en son sürücüye güncelleyecek. Ben denedim bizzat gördüm.
 14. Kullanıcı hesaplarından yeni kullanıcı yaratıp. O kullanıcı ile oturum açman gerek Ben forjest ustanın paylaştığı iobit driver booster ile tüm sürücüleri yükledim. Hatta nvidia en güncel driverı kurdu.
 15. Güncelleştirme sonrası arama çubuğu geri geldi. Birde servislerden aramayı başlatmıştım. Belkide ondan açıldı bilmiyorum ama süper oldu : )
 16. Sağlık olsun . Belki sorunu çözerim : )
 17. : ( . Tüh ya keşke olsaydı. Onun haricinde beğendim kardeşim çalışmanı.
 18. Hasan835 kardeşim başlat menüsündeki arama çalışıyor mu ?
 19. Mr Rush . Çözüm bu mu yani. Bunu geri getiremiyormuyuz ?
 20. Mr Rush kardeşim. Başlat menüsündeki arama çalışmıyor. Bunu düzeltebiliyormuyuz . Açıklama kısmına baktım ama göremedim bunun iptali ile ilgili bir yazı göremedim. Yardımcı olabilirsen sevinirim
 21. Hocam arkadaş aracı nasıl kapatırım diye sormuş senin attığın resimde güncelleştirme aç kapa var
×
×
 • Create New...