Jump to content

Recommended Posts

SoNKraL_, 4 saat önce yazdı:

bu bile reklamları kısmi engelliyor 5 şarkıda olmasada 10-15 şarkıda 1 videolu reklam çıkıyor arayüzde reklam olmasının bir önemi yok ya kimseye zararı olmuyor mesele sınırsız şarkı atlama yapabilmek onuda yapamıyorsun işte belli şarkıdan sonra çıkyıor normaliden 5te çıkıyor fakat bunda engellemeden dolayı bu birazcık artmış sadece ama illede çıkyıor yani :) O reklamın geldiği konumun internet erişimini engelleyincede şarkılar 5 saniyeden sonra devam etmiyor.Yapacakları sistemin ben diyesim geldi :D Hayır aylık üyelik alsan 17 lira çok para be 7 lira olsa gene neyse

Ben dünden beri sıkıntısız dinliyorum, sıfır reklam ve sınırsız şarkı atlayabiliyorum.  2 farklı PC de kurdum onlarda da sıkıntı çıkmadı. @forjest hocamın son yüklediği link ile kurulum yaptım.

• Like 1

Spotify de tam önlem aldigimda işlemci ve ram kullanımı garip bir sekilde artıyor ve şarkılarda gecikmelerde oluyor yeni bir çalışmayı iki gündür test ediyorum pek kafama yatmadı açıkçası şu an için eski sürüm iyi gibi sanki emareler oyonde

Guncelleme yapmaması için Spotify klasörünü salt okunur yapın gizli konuma alın uygula tamam denemek gerekli bende güncelleme yapmadı şuan için.

Yeni çalışma yaparsam eğer setup dosyasını açıp içini inceleyeceğim zaman bulursam eğer. boyutuda birhayli büyük 7z ile ufaltabilirim belki fikrim yok şuan için. son çıkan resmi sürümde,bakarım artık.🙂

• Like 1

forjest, Bir saat önce yazdı:

Spotify de tam önlem aldigimda işlemci ve ram kullanımı garip bir sekilde artıyor ve şarkılarda gecikmelerde oluyor yeni bir çalışmayı iki gündür test ediyorum pek kafama yatmadı açıkçası şu an için eski sürüm iyi gibi sanki emareler oyonde

Guncelleme yapmaması için Spotify klasörünü salt okunur yapın gizli konuma alın uygula tamam denemek gerekli bende güncelleme yapmadı şuan için.

Yeni çalışma yaparsam eğer setup dosyasını açıp içini inceleyeceğim zaman bulursam eğer. boyutuda birhayli büyük 7z ile ufaltabilirim belki fikrim yok şuan için. son çıkan resmi sürümde,bakarım artık.🙂

Reis tam kapsamlı bir engellemeye gerek yok ya şarkı arasında videolu reklam çıkmasın yeter arayüzde çıkabilir onun bi zararı yok.

• forjest changed the title to Katılımsız Portable Program Arşivim 2021 (forjest)
forjest, 06.01.2021 - 18:38 yazdı:

Yeni yıla girdiğimizden dolayı, konu başlığı 2021 olarak değiştirilmiştir güncellenmiştir. Bilgilerinize sunulur saygılarımla :) 

( Copyright © 2021 )

Forjest winrar son sürümde tek tıklama varsayılan olarak aktif geliyor ayarlardan çift tıklama ile dosyalar açılsın yapıyorum ona rağmen kapatıp açınca tekrar tek tıklama aktif oluyor ve tek tıklama çok hantal bazen tıklıyor bazen işe yaramıyor. Bun çözüm önerin var mı teşekkürler.

metalshops, 38 dakika önce yazdı:

Forjest winrar son sürümde tek tıklama varsayılan olarak aktif geliyor ayarlardan çift tıklama ile dosyalar açılsın yapıyorum ona rağmen kapatıp açınca tekrar tek tıklama aktif oluyor ve tek tıklama çok hantal bazen tıklıyor bazen işe yaramıyor. Bun çözüm önerin var mı teşekkürler.

Diğer arkadaşların çalışmalarından da ayrıca kurabilirsiniz.Fikrim yok ne olduğuyla alakalı olarak bir sonraki sürümde, normal olarak veririz artık. 7zip kullanmaktayim kendim.

FireFox 84.02 x64 Popüler klasik temalı! Final Türkçe

Please register to see this content.
 Zip nopass! | OS: Win_all x64 Bit only.

Bilgi: Mozilla Firefox'un popüler klasik teması , yeni versiyona uyarlanmıştır. Internet'te en çok aranılan ve temanın olduğu_bilinmektedir son sürüme entegre edilmiştir. [ İstek üzerine hazırlanmıştır! ]

• Like 3

forjest, 7 dakika önce yazdı:

Bilgi: Mozilla Firefox'un popüler klasik teması , yeni versiyona uyarlanmıştır. Internet'te en çok aranılan ve temanın olduğu_bilinmektedir son sürüme entegre edilmiştir. [ İstek üzerine hazırlanmıştır! ]

Forjest üstadım Windows da ekran ışığını kapatıp açmaya veya yumuşak ışık göz sağlığı için ayarlamak için bir program var mı acaba.?

• Like 1

forjest, 09.01.2021 - 21:12 yazdı:

Diğer arkadaşların çalışmalarından da ayrıca kurabilirsiniz.Fikrim yok ne olduğuyla alakalı olarak bir sonraki sürümde, normal olarak veririz artık. 7zip kullanmaktayim kendim.

yönetici olarak çalıştırıp ayarları yapınca düzeldi teşekkür ederim.

µTorrentPro 3.5.5 Build 45852 Stable
Katılımsız Torrent indirme uygulamasının Lite versiyonu AV içermez!.

Advanced SystemCare Pro 14.1.0.210
7z Şifresiz katılımsız Sistem bakım onarım hızlandırma Lite sürüm.

Advanced SystemCare Ultimate 13.5.0.175

7z Şifresiz katılımsız Sistem bakım onarım hızlandırma + Antivirüs (Bitdefender Koruma!) Sınırsız versiyon güncellemeleri otomatik alır.

Spoiler

xthis4

Güncelleme tarihi: 16 OCAK 2021

• Like 7

forjest, 12.01.2021 - 23:01 yazdı:

forjest usta ellerin dert görmesin.paylaşım için çok teşekkürler.usta bu temayı nerden indirebiliriz?

• Like 1

tapfer, 2 saat önce yazdı:

forjest usta ellerin dert görmesin.paylaşım için çok teşekkürler.usta bu temayı nerden indirebiliriz?

Disardayim eve geçince temayı ayrı olarak eklerim sorun değil. Köpeklere yemek dağıtıyorum. :)

Kaynak 

Edited by forjest
  • Like 2

tapfer, 1 saat önce yazdı:

forjest usta kusuruma bakmayın,başınızı ağrıtıyorum.verdiğiniz linke tıkladım.açılan sayfadan bişey anlamadım.burdan nasıl indiricez temayı?

tıklarsanız kuruluma geçcektir :)

• Like 1

Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2015-2019 Redistributable Package Final x86.x64_Upd2021.1.21

Alıntı

Downloadlink: 

7z Pass: tnctr (x86x64) bit.

Bilgi: Varsa_Eski sürümleri kaldırır, yerine yeni paketleri ekler. x64bit sistemlere, gerekli olan 32bit paketleride kurar.

Güncellenme tarihi: 21 OCAK 2021

• Like 4
  • Thanks 1

SoNKraL_, 17.01.2021 - 20:07 yazdı:

tıklarsanız kuruluma geçcektir :)

Bildiğim kadarıyla bu durumun yeni Firefox sürümlere destek vermediği yönünde. Benim üst mesaja ekledigim daha yeni üst surumuydu. Bilmem yanılıyormuyum bu sürümü deneyip,vazgeçtiğimi hatırlıyorum sanki. İşe yararsa güzel elbette son versiyonlar için kullanırız.🙂

forjest, Bir saat önce yazdı:

Bildiğim kadarıyla bu durumun yeni Firefox sürümlere destek vermediği yönünde. Benim üst mesaja ekledigim daha yeni üst surumuydu. Bilmem yanılıyormuyum bu sürümü deneyip,vazgeçtiğimi hatırlıyorum sanki. İşe yararsa güzel elbette son versiyonlar için kullanırız.🙂

eklenti bozuk hatası veriyor.bi el atsanız çok makbule geçecek.saygılarımla..

forjest, 28 dakika önce yazdı:

Bu dosyaya çiftıklayarak denermisin> 

(Mozilla firefox kurulu olsun!) :) 

forjest usta mozilla 79 sürümü sistemde kurulu idi.79 sürümünde çalışmadı.mozilla son sürümde çalıştı. Teşekkürler.

• Thanks 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)