Jump to content

Recommended Posts

forjest, 24.02.2021 - 18:29 yazdı:

Sizde sağ olun. Eset'in tüm sürümleride iyidir. Genel olarak koruma sağlaması bakımından Eset Antivirüs'ü kurabilirsiniz tercih sizin. Benim aralarındaki_detayları hakkında bilgim yok ne yazıkki yanıltmak istemem. Aralarındaki farkları detayları, netten araştırarak bilgi edinirseniz eğer, ona görede kurulum yapabilirsinizde.

Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Eset Antivirüsü kurdum ancak modül güncelleme başarısız oldu diye bildirim geliyor. Güncelle dediğimde ise kullanıcı adı ve parola hatası veriyor. Lisans sorununu nasıl çözebilirim?

forjest, 25.02.2021 - 21:21 yazdı:

Opera 74.0.3911.160 Stable [x86-x64] tr

K-Lite Mega Codec Pack 16.0.2 tr

TeamViewer 15.15.5.0 (Reklamsız!) tr

Daum PotPlayer 1.7.21.419 Stable (Reklamsız!) tr

Google Chrome 88.0.4324.190 x64 tr

ESET NOD32 Antivirus | Internet Security | Smart Security Premium 14.0.22.0 Final Türkçe

Please register to see this content.
47 mb 7z Pass: tnctr

Katılımsız kurulum | Güncellenme tarihi: 25 Şubat 2021

hocam eset lerde lisans sorunu var nasıl çözebiliriz yardımcı olur musunuz

besiktasjk87, Bir saat önce yazdı:

hocam eset lerde lisans sorunu var nasıl çözebiliriz yardımcı olur musunuz

Eset için tnod lisans yöntemi kullanılmaktadır. Defender , smartscreen süzgeçleri vb. koruma engellerinden lisans yapmamış olabilir lisans işlemi engellemesi varsa eğer bunlardan kaynaklı yapacak birşey yok bunun için.

kolay gelsin

• Like 3
  • Thanks 1

StartIsBack 2.9.9-2.9.1-1.7.6 Windows10h1/h2-1607+Windows 8.1 [x86 - x64] Bit Final Türkçe.

ZIP_Pass: tnctr

Bilgi: Sisteminize uygun dilde ve işletim sistemleri sürümlerine göre kurar. Güncelleme dosyaları kaldırıldı. Optimizasyon ayarları yapılı şekilde gelir. | Spoiler - Ekran görüntüsü:

Spoiler

Ekran görüntüsündeki ayarlar kısayollarla ayarlı kurulur. Kullanılan sistem diline göre algılayarak kurar.

JiODYS

6XGm01

Güncellenme tarihi: 10 MART 2021

Saygılarımla Esenlikle Kalınız! :) 

• Like 4

forjest, 27.01.2021 - 00:19 yazdı:

ltimate uygulamasında yer almaktadır. Adı geçen Bitdefender uygulamayla aynı eksende entegre şekilde çalışmakta bu sayede de, hem sistem performansı hemde sistemi koruma amacıyla hepsi bir arada complete bir bakım onarım hızlandırma ve antivirüs koruması içermekte sadece. Güncel olanını birazdan vereceğim.

Advanced SystemCare Ultimate 14.0.1.112 Final Multilanguage + Türkçe.

Sistem bakım onarım hızlandırma ve gerçek zamanlı Bitdefender antivirüs koruma paketinin dahil edilmiş olmasıyla sistemleri temiz ve hızlı şekilde olmasını sağlamaktadır. Hepsi bir arada bünyesinde mevcut bir araç.

indir:  7z Şifre: tnctr

Güncellenme  tarihi: 27 Ocak 2021

Hocam Advanced SystemCare Ultimate 14.0.1.112 Final Multilanguage + Türkçe. kurdum da, tam Türkçe olmadı. İÇayarlar Türkçe  sol taraftaki ve bazı genel Başlıklar ingilizce. ASCU-Lang kısmına baktığımda eksik birşey göremedim, sizin kurulumunuzda da böylemi idi?

CEM0KA, 33 dakika önce yazdı:

Hocam Advanced SystemCare Ultimate 14.0.1.112 Final Multilanguage + Türkçe. kurdum da, tam Türkçe olmadı. İÇayarlar Türkçe  sol taraftaki ve bazı genel Başlıklar ingilizce. ASCU-Lang kısmına baktığımda eksik birşey göremedim, sizin kurulumunuzda da böylemi idi?

mealesef tarzanca kuruluyor.

• Sad 1

CEM0KA, 2 saat önce yazdı:

Ben sade olanını kullanıyorum. Türkçe dil dosyası yetersiz demekki çeviri yapan olursa ekleriz dili demekki tam olarak yeterli değil tr dil öyle anlaşılıyor farklı birşey olmasa gerek.

forjest, 7 saat önce yazdı:

Ben sade olanını kullanıyorum. Türkçe dil dosyası yetersiz demekki çeviri yapan olursa ekleriz dili demekki tam olarak yeterli değil tr dil öyle anlaşılıyor farklı birşey olmasa gerek.

Hocam; benim masaüstü resimde de görüleceği gibi ASCU dil dosyası ve TR dil ekine baktım, eksik birşey yok, sol panel başlıkları ve bazı küçük yerleri ingilizce. Muhtamelen ASC için dil ekini ASCU'ya eklenmiş olabilirler, bu da ASCU'nun çeviride eksik yerleri olduğunu gösteriyor. Dil ekinde çevrilecek yerler olsaydı, ben çevirirdim ama öyle çevrilecek yerler de yok.

Edited by CEM0KA
yazım denetimi

forjest, 11.03.2021 - 00:51 yazdı:

çıktı reis :)

• Like 1

Advanced SystemCare Ultimate 14.1.0.129 Final Multilanguage/Türkçe | Sistem bakım onarım Antivirüs koruma!

µTorrentPro 3.5.5 Build 45952 Stable Final Türkçe | Torrent uygulamalarını indirme,yükleme vs..

Güncellenme tarihi: 13 Mart 2021

• Like 3

şrarskoz, 4 dakika önce yazdı:

bende 404 hatası veriyo 

başka dosyaları indirebiliyorum

bi bakarsanız sevinirim teşekkür ederim saygılar

o link patlamış alttan direk indirebilirsiniz forjest reise aittir :)

• Like 2

şrarskoz

Arşivi güncel tutmak için sürekli olarak yenileri ekleyip,eskileri kaldırıyorum. İstisnaalar olabiliyor gerçi bazı eski sürümler daha iyide olabiliyor ancak genel olarak güncel tutmak iyi bir bakıma. Sayfanın son kısımlarına haberdar etmek için güncelleme tarihiyle beraber linkleride iliştiriyorum. Linklerde sorun olursa silinirse vs. yenisini eklerim hemen sorun değil. Ancak şu detayıda ilave etmekte yarar var, hassas olan bazı uygulamaların silinmemesi için 7z,zip ve rarlı olarak şifrenelerek eklenmesi silinmemesi bakımından işe yaramakta bundan dolayıda, bu şekilde eklemeyide son zamanlarda uygun görmekteyim iki iş yapmamak için. Zaten bilindiği üzere de, şifre: tnctr

Saygılarımla :) 

• Notepad++ 7.9.4 Final  | Gelişmiş not defteri zengin programlama dillerine destek vermesiyle bilinir.
  • FileZilla 3.53.0 Final | FTP Protokolleri üzerinden , web sitelerine bağlantı kurma, dosya yükleme indirme işlemleri.
  • Glary Utilities PRO 5.162.0.188 Final | Sistem bakım onarım hızlandırma, windows servislerini durdurma vs.
  • AVG TuneUp 21.1 Build 2523 | Sistem bakım onarım hızlandırma, windows servislerini durdurma vs. Gelişmiş özelliklere sahip bu program önerilir! Ayarlardan Türkçe Yapınız.
  • Please register to see this content.
    Spoiler

bcEEMx

Güncellenme tarihi: 16 Mart 2021 | Katılımsız OS: Win32/64bit. | Çoklu dil Türkçe.

Edited by forjest
  • Like 5

EaseUS Data Recovery Wizard 13.6 (Profesyonellerin ilk tercihlerinden olan,silinen dosya ve veri kurtarma aracı!)

7z şifresiz! patchlenmiştir.

Advanced SystemCare Pro 14.3.0.239 (Sistem bakım onarım hızlandırma uygulamalarında en çok tercih edilen!)

Adobe Photoshop CC 2021 Lite Final EN-TR (Temel photoshop işlemlerini rahat yapabileceğiniz hafifletilmiş sürüm)

Platform: Win-all x32/x64 bit | Katılımsız kurulum | Yönetici olarak kurunuz! :) 

Güncellenme tarihi: 19 Mart 2021

Edited by forjest
  • Like 3
  • Thanks 2

forjest, 11 dakika önce yazdı:

EaseUS Data Recovery Wizard 13.6 (Profesyonellerin ilk tercihlerinden olan,silinen dosya ve veri kurtarma aracı!)

Advanced SystemCare Pro 14.3.0.239 (Sistem bakım onarım hızlandırma uygulamalarında en çok tercih edilen!)

Adobe Photoshop CC 2021 Lite Final EN-TR (Temel photoshop işlemlerini rahat yapabileceğiniz hafifletilmiş sürüm)

Platform: Win-all x32/x64 bit | Katılımsız kurulum | Yönetici olarak kurunuz! :) 

Üstad EaseUS Data Recovery Wizard 13.6 sizin çalışmanızmı merak ettim

• Thanks 1

forjest, 13 dakika önce yazdı:

Kaynak: 

forjest usta bu programla silinmiş dosyalar nasıl kurtarılıyor? bir türlü yapamadım. yerel disk C ve D'yi tarıyor. Çöp kutusundaki silinmiş dosyaları taramıyorki.

tapfer, 21 dakika önce yazdı:

forjest usta bu programla silinmiş dosyalar nasıl kurtarılıyor? bir türlü yapamadım. yerel disk C ve D'yi tarıyor. Çöp kutusundaki silinmiş dosyaları taramıyorki.

Çöp kutusundaki dosyalar ya C deki ya da D deki dosyalardır aslında.

Örnek olarak D diskinde ABC.mp4 adında dosya varsa ve siz bunu silmişseniz çöp kutusunda gözükür siz geri dönüşüm kutusunu boşalt derseniz bu dosya bulunmuş olduğu D diskinden silinir.

Siz bu dosyayı kurtarmak isterseniz D diskini veri kurtarma programı ile taramalısınız.

Bu programların çalışma mantığını ben bu şekilde biliyorum daha detaylı bilgiye sahip olanlar bilgi verirlerse bende öğrenmiş olurum.

tapfer, Bir saat önce yazdı:

Spoiler

• Like 1

forjest, 17 saat önce yazdı:

7z şifresiz! patchlenmiştir.

katılımsız program arşivim lnki yani bu bu link çalışmıyor  

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)