Jump to content

Portable Ultrasurf 9.9

mehmet69

Recommended Posts

Evet işte program bu,

2qxqik4.jpg

Dediğim gibi programı bilgisayarınıza kurmuyorsunuz sadece .exe dosyasını çalıştırıyorsunuz o kadar. UltraSurf ile yasak sitelere girmek için UltraSurf 9.9'u sisteminize kurmanıza gerek yok. Direkt olarak .exe dosyasıyla çalışan yazılım,Windows saatinin hemen üzerinde bir kilit işaretiyle çalışır durumda bulunur ve böylelikle bu programcığın aktif ya da pasif olduğunu anlayabilirsiniz. Yazılım içerisinde herhangi bir ayar yapmanıza da gerek yok, girilen herhangi bir sitede bu araç sayesinde sorunsuz sörf yapabiliyorsunuz.Ancak UltraSurf sadece Internet Explorer altında çalışıyor. Yani Mozilla Firefox ya da Opera kullanıcıları bu araçtan verim alamayacak.

Başka hiçbir ekstra yazılım kurmaksızın ve alternatif sitelerle uğraşmadan bu yazılımla erişim engeli konmuş sitelere kolayca girebilirsiniz.

Bu ufak yazılım ile Telekom tarafından girilmesi engellenen tüm sitelere (youtube v.s), sosyal ağlara, yazılımlarla veya admistrator tarafından yasaklanmış web sayfalarına ve Milli Eğitim Bakanlığının sağladığı internet bağlantısı üzerinden girilemeyen her internet sitesine kolaylıkla ve hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

Ayrıca yazılım şifreleme özelliği sayesinde büyük ölçüde güvenliğinizi sağlıyor ve kullanım sonrasında çerezleri (cookie) silebilmeniz için size seçenek sunuyor.

Programdan önce

phz5q0jzvzo8y0tox3qx.jpg

8mgyazo81ebnz7zmawg8.jpg

wftr095y9d9p3jt4lnvx.jpg

z19u9ezp3136ay7a5wpq.jpg

bib5skkvncwb8b6h8bpt.jpg

Programdan sonra

42zn5ur22eebjh5czu.jpg

audkod2v5ty4f6juvn6p.jpg

f66ufr13r8uak4doqo2u.jpg

p5pwgzjzcr72pp5q2q0.jpg

i87xzi5m6rsrr38ewet5.jpg

Not: Program alıntıdır fakat kendim upload ettim.

http://www.filefactory.com/file/09c43e/n/ULTRA_SURF_9_9_Full_T_rk_e_zip[/CODE]

bu programın faturaya yansıyan bir zararı var mı vb sorunları yazarsanız memnun olurum

Faturaya zararı derken!! Sınırlı kullanıcılar için kotayı doldurmak gibi mi? eğer onu soruyorsanız bildiğim kadarıyla sadece engelli sitelerin engelini aşmak için. Fatura kısmıyla pek ilgilenmedim açıkçası.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

filefactory.com'dan nasıl indiriyoruz? free dowland yazıyodu iki yerde; tıkladım e-mail adres ve şifreden bahsediyor, doğru mu ilerlemişim? Çünkü yanında 'dowland now' yazısı var. daha önce böyle birşey ile karşılaşmadığımdan mail adresi ve şifre girmedim. yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden tşk ederim :blink:

bende neden basarılı bır sekılde calısmıyor bu program anlamadım yukledıgımde dil paketı yuklenmesı uyarısı alıyorum neyse dıl paketını de yukledıkten sonra japonca bır arama motoru google den arama yapıyor yıne neyse sıteyı de buluyorum tıklıyorum ancak acmıyor yıne o japonca arama motoruna donuyorum. bu programı kullanmayı basararn arkadasım solermısın nasıl yaptın ve hangı sıteyı actın?

firmanın kendi sitesinde son sürümü 9.1'ken siz nerden buldunuz 9.9 sürümünü.Yoksa basitçe aldatmaca mı?

Sn. "F_s_M",

Asıl suç -hiç gereği yokken- türkçeleştirerek 0,2 MB'lık bir yazılımı 3-5 MB'a çıkaran -üstüne üstlük özgün sürüm no.sunu büyülten- arkadaşlarda ki, bunu da yapan biz Türkler...-_-

Dolayısiyle, konuyu başlatan arkadaşımız, mevcut "işgüzarlığı" sürdürmüş hepsi bu...

Oysa, Forumda benzer başlıklı diğer bir yazıda konuya açıklık getirilmişti...

..................................

Sn. "dpumit",

Dil paketini yüklemenize falan gerek yoktu...

"Option(seçenek)" sekmesinde ilk seçenekteki imi kaldırırsanız, IE kendiliğinden açılmaz.

...................................

Aşağıdaki bağlantıdan son ve özgün sürüm indirilebilir:

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar ben programın niye böyle olduğunu bilmiyorum. Sadece baktım çalışıyor hem de bilgisayara kurmaya gerek yok çalıştırıyorsunuz o kadar. Paylaşmak istedim okadar. Haa kullanıp kullanmamak sizlerin elinde.Dediğim gibi programı ben yapmadım.

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...
Please register to see this content.
GİRİP 9.2 SÜRÜMÜNÜ İNDİRDİM AVG VİRÜS UYARISI YAPTI VE SİLDİ...

Bende bu konuda verilen linkten indirdim truva atı uyarısı yaptı :S korkudan sildim :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...