Jump to content

Hoş Bir Kızı Hoş Yapan Sizce Nedir?

Pc.KoPaT19

Hoş bir kızı hoş yapan sizce nedir?  

132 members have voted

1. 1. Hoş bir kızı hoş yapan sizce nedir?

• sevimli olması
      39
    • sıcak kanlı olması
      47
    • nazlı olması
      5
    • ukala,bilmiş olması
      6
    • duygusal olması
      2
    • utangaç olması
      10
    • konuşkan olması
      3
    • şımarık olması
      3
    • romantik olması
      5
    • diğer
      12

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

1.65 boylarında,

iri yeşil gözlü (mümkünse mevsimsel olarak güneşe göre rengi değişebilsin)

minik çene, bıdık burun,

.

.

.

23 cebinde faturalı hat kullansın, ayrıntılı faturası bana gelsin ben ödeyeyim.

24 yoga, solaryum, fitness gibi abu işlerle uğraşmasın ama kuaföre gitsin, güzellik salonuna gitsin.

YETERLİMİ

usta çok şey istiyosun be valla :mellow:

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Hadi şımarıkı anladım da çımarık ne oluyor? Çorumca mı?

Ayrıca sen sosyolog musun? Yada forum kullanıcıları üzerinde bir anket tarzı bir araştırma mı yapıyorsun? Yani biz denek miyiz? Son açtığın konular,

Hoş bir kız,en fazla hangi yalan vb. vb.

düzelttim kardeş yanlışlıkla eklemişim :mellow:

yok kardeş ben daha lise4. sınıfa geçtim sosyolog mosyolod deiğilim

Kızlara Bir Kere Bulaştım :mellow: Sevdiğim Naz Naz Naz Onun Nazınımı Çekecem Vede Çok Bilmiş Olması Hoş eğil Birazda benden Bişey Kapsın :)

Bu Aralar Kızlarla Aramı bıraktım Yaklaşınca :):)

Utangaç olması

Ben de utangaç olmasını işaretledim,

Herkes birşeyler yazmış ben de yazayım da ileti sayımız artsın.

Etrafınıza bakın göreceksiniz kendimizce hiç yakıştıramadığımız çiftler bir bakmışsınız aile kurmuşlar.

Diyorsunuz yahu gül gibi kız evlendiği erkeğe bak. Ve ya tam tersi.

Güzellik fani arkadaşlar fazla sürdüğü görülmemişir. En fazla 10-15 yıl sürüyor.

Şöyle bir alıcı gözle baktığınızda 15-20 yıl sonrası yanımda olsun ben ona o bana hürmet etsin diye düşünün.

Bu ankete seçenekleri eklemeye kalkarsanız sadece 1 2 sayfa seçenek sayfası olması gerekir. Bakan göze göre değişir. Ayrıca anketlerde genel cevaplı sorular ile kesin sonuca ulaşmak mümkün değildir. Daha spesifik sorular olmalı. Hem bana göre insan "Hoş" diye tabir ettiği kıza ilk bakış anında bu kararını verir anlık mesele yani. Önce beğenir sonra olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenir. Merak ettiğim şu kaç kişi sempatik değil diye bir "Kız" dan uzaklaştı yada onu uzaklaştırdı kendinden? Sadece bir özellik değil Genel manasında düşünülcek bir mesele. Sempatik değildir, terbiyelidir. Çılgındır ama saygılıdır. Seçenekler artar gider.

Sonuçta malum deyim Gönül Bu.....

Bu ankete seçenekleri eklemeye kalkarsanız sadece 1 2 sayfa seçenek sayfası olması gerekir. Bakan göze göre değişir. Ayrıca anketlerde genel cevaplı sorular ile kesin sonuca ulaşmak mümkün değildir. Daha spesifik sorular olmalı. Hem bana göre insan "Hoş" diye tabir ettiği kıza ilk bakış anında bu kararını verir anlık mesele yani. Önce beğenir sonra olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenir. Merak ettiğim şu kaç kişi sempatik değil diye bir "Kız" dan uzaklaştı yada onu uzaklaştırdı kendinden? Sadece bir özellik değil Genel manasında düşünülcek bir mesele. Sempatik değildir, terbiyelidir. Çılgındır ama saygılıdır. Seçenekler artar gider.

Sonuçta malum deyim Gönül Bu.....

o zaman diğer şıkkını işaretlersin ve belirtirsin ne olduğunu ;)

eeee ne yapalım ben oraya diğer şıkkını ekledim bütün herşeyi yazmaya kalksak ooooooooooooo

yahu ben hâlâ bunları neden yazdığınızı merak ediyorum, sen ne diyorsun :rofl::rofl:

Kadının hası yumuşak başlı olmaz,ama ağır başlı ve sıcak olur.Ağır başlılıktan kastım sıkıcılık değil elbet,şımarıklığında hakkını verir.

...

Kadının yüzü dediğin mahkeme duvarına benzemez.Tebessümler sevgidir,yumuşacık sevgi olur kadının yüreğinde.Kim olursa olsun ,ne yaşamış olursa olsun.

Erkeğini dizine yatırıp saçlarını okşamayı bilir gerçek bir kadın.Kadının hası nerede, nasıl davranacağını bilir.İnsanların içinde kapris yapmaz,hır çıkarmaz,ama gerçek bir Osmanlı kadını gibi,adabıyla raconuyla istediğini alır.

Dırdır etmez,çok konuşup,baskı yapıp,erkeği bezdirmez.Yüzgöz olmaz kadının hası.Bazan öyle bir bakar ,hele bir de öyle bir susar ki ,bin tümceye bedeldir bu bakmalarla susmalar.Bu kadın üzülmeyi de bilir,ağlamayı da kızmayı da.Ama üzmemek lazım,ayrıca kızdırmaya da gelmez.

...

Gerçek bir kadın ,ezik durmaz,

kambur yürümez,dimdik durur.

Kendine saygısı güveni vardır.

Erkeğine can yoldaşı olur,destek olur,onu dinlemeyi bilir.

...

Bazan utangaç olur ,bazan ürkek.Soğuktan ya da yalnızlıktan korkabilir kadın.Bön bön bakmaz adamların suratına.Hülyalı bakışları da olsa zihni uyanık olur.

....

İçmesini de bilir kadının hası.Bazı akşamlar anason kokulu tüter sofrasının sıcağı.

..Konuşurken insanın yüzüne bakar kadın ,kibirli olmaz.

...Kültürsüz olmaz, bomboş olmaz kafası.Dünyanın, ülkenin olaylarını anlar,söyleyecek sözü vardır.Kişiliklidir, beceriklidir.Tırnağı kırılınca üzülür,üzülür işte,profesör de olsa üzülür.

...

Gerçek bir kadın podyumlarda yürüyen ,17. yüzyıl vebalı kadınları gibi mankenlere benzemez...Kadının hası saçlarını ne zaman toplayacağını,ne zaman salacağını bilir.

....

Kadın korunmayı sever, ama korunmaya muhtaç olmaz.Erkekler korumayı severler,ama zavallı kadınlardan hoşlanmazlar.Güçlü kadından ise çekinirler.Kadının hası bu dengeyi kurmayı bilir.

Has kadına naz da yakışır,kapris de.Öyle tatlı ,öyle kıvamlı naz eder ki,onun nazını erkek zevkle çeker.

Gerçek bir kadın,

şiir gibi olur,

mey gibi olur,

ömür gibi olur.

CAN DÜNDAR

Madem çok konuşuldu, bakalım Dedem Korkut ne soylamış:

Dede Korkut'a göre kadınlar:

“Dede Korkut dilinden ozan der: Karılar dört türlüdür. Birisi solduran soptur. Birisi dolduran toptur. Birisi evin dayağıdır (desteğidir/direğidir). Birisi ne kadar dersen bayağıdır.

Ozan, evin dayağı odur ki kırdan yabandan eve bir misafir gelse, kocası evde olmasa onu yedirir içirir, ağırlar azizler gönderir. O Âyişe, Fâtıma soyundandır hanım. Onun bebekleri yetişsin. Ocağına bunun gibi kadın gelsin.

Geldik o ki solduran soptur. Sabahleyin yerinden kalkar, elini yüzünü yıkamadan dokuz bazlama ile bir külek (tahta kova) yoğurt bekler, doyuncaya kadar tıka basa yer, elini böğrüne koyar, der: Bu evi harap olası kocaya varalıdan beri daha karnım doymadı, yüzüm gülmedi, ayağım pabuç, yüzüm yaşmak görmedi der, ah nolaydı, bu öleydi, birine daha varaydım, umduğumdan daha uygun olaydı der. Onun gibisinin, hanım, bebekleri yetişmesin. Ocağına bunun gibi kadın gelmesin.

Geldik o ki dolduran toptur. Dürtükleyince yerinden kalktı, elini yüzünü yıkamadan obanın o ucundan bu ucuna, bu ucundan o ucuna çırpıştırdı, dedikodu yaptı, kapı dinledi, öğleye kadar gezdi; öğleden sonra evine geldi, gördü ki hırsız köpek, büyük dana evini birbirine katmış, tavuk kümesine sığır damına dönmüş; komşularına seslenir ki: kız Zeliha, Zübeyde, Ürüveyde, Çan Kız, Çan Paşa, Ayna Melek, Kutlu Melek ölmeğe yitmeğe gitmemiştim, yatacak yerim gene bu harap olası idi, nolaydı benim evime birazcık bakaydınız, komşu hakkı Tanrı hakkı diye söyler. Bunun gibisinin, hanım, bebekleri yetişmesin. Ocağına bunun gibi kadın gelmesin.

Geldik o ki ne kadar dersen bayağıdır: Uzak kırdan yabandan bir edepli misafir gelse, kocası evde olsa, ona dese ki: kalk ekmek getir yiyelim, bu da yesin dese, pişmiş ekmeğin bekası olmaz, yemek gerektir; kadın der: Neyleyeyim, bu yıkılacak evde un yok elek yok, deve değirmenden gelmedi der; ne gelirse benim kalçama gelsin diye elini arkasına vurur, yönünü öteye kalçasını kocasına döndürür; bir yönünü öteye kalçasını kocasının sözünü kulağına koymaz. O Nuh peygamberin eşeğinin asıllıdır. Onlardan da sizi, hanım, Allah saklasın. Ocağına bunun gibi kadın gelmesin.”

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...