Jump to content

Program Arama Motoru ( Hepside Full )

Kaizen07
 Share

Recommended Posts

Forumda bana şu program lazım diye dert yanan binlerce arkadaş görüyorum ,Benim kullandığım bir site var kullanıcı üye olduktan sonra 5 gb depolama hakkı veriyor ağdaki bilgisayarlar gibi sitenin diğer serverlarında olan dosyalarını görüyorsunuz Rapidshare in tahtını sallayacak kadar çok dosya var silinme gibi bir şey kesinlikle söz konusu değil bu da o site için çok büyük bir avantaj daha arayıpta bulamadığım birt dosya yok bunuda belirtmek isterim.

Sitenin arama motoruna programın adını yazmanız yeterli

http://www.4shared.com/network/search.jsp[/CODE]

[color=#FF0000]Saygılarımla İyi günlerde Download Etmeniz Dileği İle...[/color]

Edited by Kaizen07

Virüs kaynıyordur programlar bence. Bir de full mü programlar?

Sitenin kendi virüs tarama sistemi var dosyaları kullanıcılar upload ediyor senin benim gibi eğer dosya virüslü olursa zaten upload edilemiyor.Site Kaspersky 2009 ile korunuyor eğer ordan geçerse demek ki bütün bilgisayarlarımız da virüs dolanabilir çünkü site ile aynı virüs programını kullanıyorum ve su ana kadar da hiç denk gelmedim

Bir de full mü programlar?

Kullanıcı yüklediği için programları her program otomatik olarak full oluyor,Kullanıcı full olmayan program yüklemez sanırım ki ben öyle yapıyorum.Herkese de tavsiye ederim bu siteyi.Umarım sorularına elimden geldiğince cevap vermişimdir.Saygılar...

• 1 yıl yıl...
dostum öncelikle merhaba ben bir soru yöneltecektim size bu vermiş olduğunuz sitede söylediğiniz gibi herşey mevcut denedim gördüm hemde çok rahat bir şekilde indiriliyor ama siz demişsiniz ki 5gb'a kadar hakkınız var ondan sonra bir daha indiremiyor muyuz

Yok 5gb ta kadar siteye bişeyler upload yükleme yapma hakkın var istediğin kadar indirebilirsin sadece upload yapma 5gb

Sitenin arayüzüde güzel

Kaydolduktan sonra mail adresime bi mesaj geldi. Altı çizili ve kalın olan yere dikkat edin. Maksat bilgi olsun.

LÜTFEN UNUTMAYIN: Ücretsiz üyeliğinize en az 30 günde bir giriş yapmanız gerekir. Aksi halde, ücretsiz hesabınız ve dosyalarınız otomatik olarak silinecektir! Bu durumda, kaybedilen bilgiler geri yüklenemez. Lütfen hesabınızı en az 30 günde bir ziyaret etmeyi unutmayın. Hizmetimizi kullandığınız için teşekkür ederiz. 

Saygılarımızla,
4shared.com Ekibi
[email protected]
http://www.4shared.com[/CODE]

Edited by kingdrago

Bahsettiğin siteyi 2 yıldır upload maksatlı kullanıyorum..2 farklı e-mail adresiyle 2 hesap aldım yani 10gb ...Yılda bir defa hala kulandığımdan emin olmak için mail atıyorlar...Ve 4shared uploder adlı kendi programıyla masaüstünden upload yapabiliyorsun..Yaptığım uploadlar asla silinmedi.Güvenli bir site herkese tavsiyemdir...

sshot1j.png

Edited by FİRE BİRD

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...