Jump to content

Galiba Bana Nazar Değdi

Kaizen07

Recommended Posts

Selamun aleykum arkadaşlar malum yaz tatili geldi herkes tatilde.Benim öuyle bir sıkıntım yok çünkü zaten antalyada yaşıyorum.Neyse konuya gelelim .Son 2 gündür başıma gelenler şaırtıcı ama gerçek

*Hiç bi yerde bulunmayan Windows Ultimeta 7 Linkini buldum 3 saat geçmeden rapid Linkleri Sildi

*Konu açarken arama motorundan verim alamadım olan konuların aynısından 2-3 tane açtım uyarı aldım

*Açtığım 2 konuyu okumadan gelişi güzzel kafasına yorum yapan arkadaştan hakaret işittim.

*1 Haftada 420 mesaj yazdım 2 gündür elim klavyenin tuşlarına dokunmuyor.

*Çok güzel 2 programı yanlış bölümlere açmışım konular heba oldu

Bunların hepsi son 2 günde oldu sanırım bana nazar değdi. <_<

Canın SağolSun Kardeş rapid yada farketmez Hangi Upload Sitesini Kullanıcaksan Konuyu Tas gibi Linkke yazarsan Hemen Silinir Bu Bir İkincisi Sana tavsiyem Konu Başlığı Farklı olmasın Sadece upload Edeceğin Dosyanın Adını Farklı bişey yaz Öyle upload Et Uzun ömürlü olsun diyorsan Lafın gelisi Evladiyelik değilya Farklı isim Kullanırsan Konu Linklerin Beya Canlı Kalır.NazarDan Sakınman için Ya Nazar boncuğu Tak Yada Cevşen bunlar O gözleri Korkutur Kardeşim Herkese Kolaygelsin..

Nazar değebilmesi için forumdaşların seni görmesi gerekiyor gören gözle :)

İlla görmesi gerekmiyor bence yaptıklarım ilgiliydi zaten dediklerim kişisel bişey değil yani <_<

İlla görmesi gerekmiyor bence yaptıklarım ilgiliydi zaten dediklerim kişisel bişey değil yani <_<

İlla görmesi gerekiyor nazar bakış anlamındadır zaten.

Nazar boncuğu dinimize biraz ters.

Kesin benim nazarım değdi.Üff Kaizen07 ye bak dağıtıyor ortalığı dedim.Fazla sürmedi Kazien07 dağıldı. <_<

Arkadaşlar eğer çift konu açtıysanız veya sitede gördüyseniz konuların linklerini bana mesajla gönderin.Konuyu çift açtım diyorsunuz ama ne konu adı vermişsiniz ne de linkini.Taktir edersiniz ki bunu bulmak çok zordur.Lütfen dediğim şekilde yapın.Saygılarımla

Kesin benim nazarım değdi.Üff Kaizen07 ye bak dağıtıyor ortalığı dedim.Fazla sürmedi Kazien07 dağıldı. <_<

Arkadaşlar eğer çift konu açtıysanız veya sitede gördüyseniz konuların linklerini bana mesajla gönderin.Konuyu çift açtım diyorsunuz ama ne konu adı vermişsiniz ne de linkini.Taktir edersiniz ki bunu bulmak çok zordur.Lütfen dediğim şekilde yapın.Saygılarımla

En kısa sürede sahalara geri döneceğim inşallah bu arada bir daha öyle bir problem olursa silinmesini istediğim topiğin linini de ekleyip öyle mesaj atacağım inşallah valla gerçekten çok yardımcı oluyorsun çok teşekkürler.

Canın SağolSun Kardeş rapid yada farketmez Hangi Upload Sitesini Kullanıcaksan Konuyu Tas gibi Linkke yazarsan Hemen Silinir Bu Bir İkincisi Sana tavsiyem Konu Başlığı Farklı olmasın Sadece upload Edeceğin Dosyanın Adını Farklı bişey yaz Öyle upload Et Uzun ömürlü olsun diyorsan Lafın gelisi Evladiyelik değilya Farklı isim Kullanırsan Konu Linklerin Beya Canlı Kalır.NazarDan Sakınman için Ya Nazar boncuğu Tak Yada Cevşen bunlar O gözleri Korkutur Kardeşim Herkese Kolaygelsin..

Nazar boncuğundan değil kardeş, Allah'tan medet umun.Cevşen varken nazar boncuğu da neymiş.Batıl inançtır bence nazar boncuğu

Saygılar.

Bi aralar senin düştüğün hatalara bende düşmüştüm az kalsın gidiyodum (yöneticiler çok iyi bilir) sonra yeni bir yöntem buldum paylaşımlarımı yavaş yavaş ve yeni yöntemim ile paylaşıyorum...

Bi aralar senin düştüğün hatalara bende düşmüştüm az kalsın gidiyodum (yöneticiler çok iyi bilir) sonra yeni bir yöntem buldum paylaşımlarımı yavaş yavaş ve yeni yöntemim ile paylaşıyorum...

Valla ö yöntemi benimle yada bizximle paylaşırsan şahsim ve site adına çok sevinirim <_<

En kötü dertler böle olsun. <_< Allah başka dert vermesin :) Ama aksilikler hep peşpeşe gelir. biri geldimi diğerinede hazır olmak lazım.

Valla senin gibi insanlar olduktan sonra insanın sıkıntısı olsada vız gelir.İşte TnC Ailesi böyle bişey.

@Kaizen07 Kardeşim, olur arada böyle.. :) İlk paylaşıma başladığımda nette, (çok eskiler ancak hatırlar) Açtığım konuların 3/4'ü çöpe atılıyordu.. :) Aradan birkaç ay geçti V.I.P oldum aynı sitede vs. :) Büyük aşklar kavgayla başlar.. :) Devam edin siz.. Bu çizgide olursanız yolunuz açık, tecribeyle sabittir.. :)

eni bir yöntem buldum paylaşımlarımı yavaş yavaş ve yeni yöntemim ile paylaşıyorum...

paylaşımı yavaş yavaş değilde yeni yöntemlerinle paylaşmak daha iyi

Kaizen07 beterinden korunsun Allahım seni bildiğin duanı yap ayrıca fiili duanıda yap (önlemini al)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...