Jump to content

Repackager V9.0 Full Katılımsız

YAMANER
 Share

Recommended Posts

• 4 ay sonra...
Dosya Atıklarına Regedit Atıklarına Çok Dikkat Etmeniz Gerek Gereksiz Olan Şeyleri Silmeniz Gerekir...

Birkaç resim ve Birkaç Örnek:

0402fs2.jpg

0403kc0.jpg

DisplayName=RamCleaner
UninstallString=C:\Program Files\RamCleaner\Uninstall.exe
InstallLocation=C:\Program Files\RamCleaner
DisplayVersion=6.9.5
DisplayIcon=C:\Program Files\RamCleaner\RamCleaner,0
Publisher=Benutec Software, INC
HelpLink=http://www.benutec.com
[email protected][/CODE]

Hatasız Olarak yapmak istiyorsanız Bu Katılımsız İşini Repackager ile Temiz Bir Sistemde Yapmanız Gerekli Yoksa Bu gibi Hatalar çok Sık Meydana Çıkar bunun Başlıca Sebepleri Regedit girişlerinin çift Girilmesi ve Silinmeyen Çöp Dosyalardır...İnşallah Videolu Bir Anlatım Hazırlarsak Buraya Paylaşarız Şimdilik Kolaygelsin...

hazırladığım programları temiz sistemde denememe rağmen yine aynı hatayı alıyorum program çift kuruluyor.. bunun bi yerden ayarı olması lazım ama bulamadım yardımcı olursan sevinirim.. video demiştin ama hazır değil sanırım orda acıklarsan çok seviniriz..

• 1 ay sonra...
bendede çift kurulum gözüküyor program ekle kaldırda neden acaba

Örnek Katılımsız Kurlum:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\cFosSpeed

Diyelimki üsteki Programı katılımsız yapıcaz. Repackager V9.0 programıyla kurulumu gerçekleştirdik. Programın kurulumunu yakaladık şimdi burda dikkat etmeniz gereken en önemli şey kurduğumuz programın üsteki regedit olayına bakarsak Uninstall Pcye kurulan programların kaldırma kayıtları burda toplanır.Üsteki yolu takip edersek Repackager V9.0 proramın kayda almış olduğu register kaydındaki Silinecek yer cFosSpeed bu siyah yazılı olan bölgedir.

Ayrıntılı Silinecek bölge:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\cFosSpeed]

"DisplayName"="cFosSpeed v5.01"

"UninstallString"="\"C:\\Program Files\\cFosSpeed\\setup.exe\" -uninstall"

"ModifyPath"="\"C:\\Program Files\\cFosSpeed\\setup.exe\" -config"

"DisplayIcon"="\"C:\\Program Files\\cFosSpeed\\setup.exe\""

"InstallLocation"="C:\\Program Files\\cFosSpeed"

"Readme"="C:\\Program Files\\cFosSpeed\\readme.txt"

"HelpLink"="

"Publisher"="cFos Software GmbH, Bonn"

"UrlInfoAbout"="

"UrlUpdateInfo"="

"DisplayVersion"="5.01"

"Comments"="cFosSpeed - Trafik Düzenlemesi ile Daha Hızlı İnternet!"

"RegOwner"="Gregg Sain"

"ProductID"="S37544"

Tamam onu sildikte Repackager V9.0 programınada katılımsız yaptığımız programın kaldırma register kaydınada her yaptığınız programın gerçek kurum kaldırma ismi aynen"DisplayName"="cFosSpeed v5.01" böyledir. DisplayName yazınsının karşısındaki yazan ad gerçek kurulum kaldırma ismidir. dediğim gibi buna dikkat etmezseniz program ekle kaldırda herzman katılımsız yaptığınız programlar çift isimli görünür. İnşallah yardımcı olmuşumdur.

Herkesin Yaptığı hatayla ilgili videolu anlatım için burdan indirip izleyin:

http://www.tekdosya.com/files/DU24855MY/4b2dec466891a00728c8497689394330/TEAM-Full.7z.html[/CODE]

[color=#FF0000][b]Linkte Linklerde Sorun Yoktur hesi Güncel Olarak Çatur Çutur Çalışıyor.[/b][/color] :download1:

Please register to see this content.

[size=2][color=#000080][b]Linklerin Hepsi Üsteki Tek linkke Bağlıdır.[/b][/color][/size]

Edited by SNPWE

• 1 ay sonra...
Benim şöyle bir sorunum var;

Zaten uzun zamandır katılımsızla uğraşıyorum bilirsiniz.AMa bazı hazırladığım katılımsızlarda bir süre sonra msi yapılandırma penceresi çıkıyor.Bu neden olur acaba?

Repackager V9.0 Full Katılımsızı kullan bahsettiğin hatayı almak istemiyorsan birde temiz sistemde deneyin hazırladığınız katılımsız çalışmaları kurulumdan hemen sonrada CCleaner programla temizlik yaparsanız da bu gibi hataları alıcaksınız buna benzer temizlik yapan programlarda aynı hatayı verdirir Repackager V9.0 Full Katılımsızı kullan hata olmayacaktır bu eski sürümde var 8.6 son sürüm kullanın çalışma hazırlarken.

• 2 ay sonra...
Repackager.v9.0.Unattended.TEAM-Full

nnkzrs.jpg

Repackager, *.msi uzantılı katılımsız kurulum programları hazırlamak için kullanılan ünlü bir programdır...

Vista ve Windows 7 ile uyumlu olup, son versiyondur...

readme2sl1.jpg

206ohtx_th.jpg

Repackager.v9.0.Unattended.TEAM-Full.exe | 74.3 MB

http://hotfile.com/dl/36245552/ffbf9a3/Repackager.v9.0.Unattended.TEAM-Full.exe.html[/CODE]

Edited by TEAM-Full

Link güncellendi. İleti #34 de indirme linki v9.0 versionu ile sorunsuz full Katılımsız - Unattended çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

Ben ilk yayınladığın sürümü indirmiştim abi acaba bir fark var mı aralarında?

Ben ilk yayınladığın sürümü indirmiştim abi acaba bir fark var mı aralarında?

Bağzı eksikleri vardı onlar giderildi.

Kısayollar - Kurulum Patch yolu - Setup kurulum yeniden düzenlendi - Eksik yada fazlalıklar dışlanıp kurulum Süzüldü ve minumum Kurulum boyutu indireceğiniz boyutoldu. Türkiye -de ve Dünyada ilk olark biz hazırladık bu versionları v8.6 - v9.0 version 9.5 inşallah bir aksilik çıkmazsa yakında sizlerle olucaktır. v8.6 hatalar vardı v9.0 bu hatalar tamamen giderildi v9.5 dahada temiz bir sürüm olurcaktır. v9.0 sürümü şuanlık sorunsuz kurulum hazırlamada kullanabileceğiniz Repackager dır sıkıntı yaşamak istemiyorsanız elinizde 8.6 versionu varsa kesinlikle kullanmayınız tavsiyemiz v9.0 dır. 8.6 hazırladığınız kurulumlar kurulumdan sonra yaptığınız temizlik işleminden eksik dosya diye kurulum hatası verip birdaha çalımayacaktır. bu hatayı verdiren örnek temizlik burogramlarından biri CCleaner. Biz bu çalışmaları büyük ebatlardaki kurulumların içinden arındırıp ayırıp sizlere küçük tek kurulum haline sunuyoruz kıymetini bilin Emeğe saygı biraz bağzı kişiler bunları istihmal edip sanki kendileri hazırlamış gibi v9.0 bağzı sitelerde sunuyorlar biz herşeyin farkındayız kolaygelsin. Kısacası Kurulum PakeTi yeniden Elden geçirildi.

Edited by TEAM-Full

Aynı dertten muzdaribim.Adam 1 Gb'lık veriyi indiriyor kendi hesabına upload edip başka sitelerde kendisi yapmış gibi yayınlıyor.Olacak iş mi yahu?İşte o an bu millete hizmet edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.Allah kolaylık ve sabır versin tüm katılımsız makerlara...

• 1 ay sonra...
dvk0ep.jpg

Katılımsız yaptığım programı denetim masasından kaldırma çalışırken böyle bir hata karşılaşmaktayım.

Çıkartılcak çöpe atılacak fazla bileşenleri oluşturduğun MSİ uzantılı kurulumdan temizlemeden paketlediğin için böyle olur.Resimdede zaten görünüyor İndex.dat fazlalık.

arkadaşlar tüm işlemleri doğru yaptığım halde. repackerin oluşturduğu dosyalar arasına programfilesdeki dosyalar eklenmiyor. işletim sistemim windows7 ultimate 64 bit sorun ne olabilir acaba ? 64 bit bir program içinde denedim yinede olmadı lütfen yardımmm !

Edit: Gerek Kalmadı hallettim..

Edited by bycrazy43

arkadaşlar bu proğram için teşekkürler.

bir de nasıl kullanıldığını gösteren anlatım veya video varsa verilse çok iyi olur.

biz de bu proğramdan istifade etmiş oluruz.

Repackager 9.0 kullanılarak hazırlanan Basit Bir Görsel Anlatım - 1:

TEAM-Full-Projects-1-Date-25.05.2010

http://hotfile.com/dl/44682433/edba4c3/TEAM-Full-Projects-1-Date-25.05.2010.7z.html[/CODE]

• 1 yıl yıl...
  • 1 ay sonra...
  • 2 years yıl...